Wkładki do śpiworów

Wkładka do śpiwora Sea To Summit Coolmax Adaptor Traveller
185,91 zł
199,90 zł -7%
Chłodząca wkładka do śpiwora zmiejscem na poduszkę Sea To Summit Coolmax doskonale sprawdza się podczas wyjazdów w miejsca o gorącym i wilgotnym klimacie. Wkładka pomaga w efektywnej termoregulacji ciała, zapewnia szybkie i efektywne odprowadzanie wilgoci na zewnątrz od ciała podczas snu, znacznie poprawia komfort nocnego wypoczynku. Uszyta z elastycznej tkaniny Coolmax nie krępuje wygodnego snu.  
Sea To Summit Silk Travel Liner Standard jedwabna wkładka
260,91 zł
289,90 zł -10%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Lekka jak piórko turystyczna wkładka do śpiwora wykonana z 100% jedwabiu. Po złożeniu i zamknięciu w pokrowcu staje się niewielkim pakietem, który nie obciąży zbytnio naszego podróżnego ekwipunku. Wkładka posłuży nam za własną pościel w podróży, jak również dociepli nasz śpiwór. Wkładka szyta prosto w kształt prostokąta.  
Sea To Summit Cotton Travel Liner Traveller bawełniana wkładka z miejscem na poduszkę
144,14 zł
154,99 zł -7%
Wysyłamy w 24 godziny
Bawełniana wkładka  do śpiwora szyta w kształt mumii. Wkładka niezwykle przydatna podczas wielu podróży, posłuży nam również jako nasza miniaturowa pościel, a szczególnie w miejscach, gdzie korzystamy z kocy wielokrotnego użytku . W tej wersji, wkładka posiada kieszeń do włożenia poduszki. Mamy więc wygodną pościel turystyczną.
Sea To Summit Cotton Travel Liner Mummy Hood bawełniana wkładka z kapturem
129,00 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Turystyczna wkładka do śpiwora z kapturem Sea To Summit, wykonana w 100 % z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej. Wkładka szyta w kształt mumii - zwęża się w kierunku stóp, Wkładki do śpiworów doskonale przydają się podczas podróży. Może posłuży jako miniaturowa pościel w miejscach takich jak schroniska górskie czy hostele, gdzie korzystamy z ogólnodostępnych kocy, a także w sypialnych pociągach.  
Sea To Summit Cotton Travel Liner Mummy bawełniana wkładka - mumia
120,89 zł
129,99 zł -7%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Bawełniana wkładka do śpiwora Sea To Summit, wykonana w 100% z wysokogatunkowej bawełny. Wkładka szyta jest na kształt mumii, zwęża się w kierunku stóp. Wkładki do śpiwora niezwykle przydatne podczas podróży. Posłuży nam jako miniaturowa pościel, w miejscach, gdzie korzystamy z ogólnych kocy. Może również stanowić docieplenie do śpiwora, oraz wewnętrzną pościel, która zapobiega jego zabrudzeniu  
Sea To Summit Cotton Travel Liner Standard bawełniana wkładka
105,80 zł
115,00 zł -8%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Bawełniana wkładka do śpiwora Sea To Summit w kształcie prostokąta, doskonale sprawdza się podczas rozlicznych wyjazdów. Posłuży jako miniaturowa pościel, w miejscach, gdzie korzystamy z ogólnodostępnych kocy. Może też stanowić warstwę chroniącą śpiwór przed zabrudzeniem czy przepoceniem lub jego docieplenie. Wykonana w 100% z bawełny jest wygodna w użytkowaniu i łatwa w praniu i pielęgnacji. 
Sea To Summit Thermolite Reactor Compact Plus docieplająca wkładka do śpiwora
251,09 zł
269,99 zł -7%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Prostym i bardzo skutecznym sposobem na dogrzanie śpiwora w mroźnych warunkach jest zastosowanie docieplającej wkładki. Wkładka do śpiwora Sea To Summit Thermolite Reactor Compact Plus podnosi temperaturę odczuwalną w śpiworze o około 11 stopni C. Wkładka jest bardzo lekka, chowana do własnego pokrowca, nie zabierze wiele miejsca w bagażu, może również posłużyć jako cieniutki samodzielny śpiwór.  
Sea To Summit Thermolite Reactor Extreme docieplająca wkładka
240,87 zł
259,00 zł -7%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Docieplająca wkładka do śpiwora Sea To Summit, która ogrzeje Cię w największy mróz. Wykonana z materiału Thermolite 110g/m, którego włókna efektywnie zatrzymują ciepło ludzkiego ciała, sprawia iż odczuwalna w śpiworze temperatura podnosi się do 15°C! Wkładka  w kształcie mumii jest zaprojektowana, tak, że użytkownik ma dość dużo miejsca w środku i pozwala przespać wygodnie nawet najzimniejszą noc  
Sea To Summit Thermolite Reactor Liner wkładka do śpiwora
213,81 zł
229,90 zł -7%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Docieplająca wkładka do śpiwora Sea To Summit, wykonana z zaawanasowanych technologicznie materiałów, które jeszcze efektywniej zatrzymują ciepło ludzkiego ciała. W Ten sposób odczuwalna temperatura w śpiworze może zostać podniesiona do 8°C. Wkładka bardzo lekka, pakowana do własnego pokrowca, nie zabierze wiele miejsca w bagażu. Może posłużyć jako cieniutki śpiwór w wyższych temperaturach.