Poduszki

Rockland 2-way - podróżna poduszka rogal
Wysyłamy w 24 godziny


Poduszka turystyczna rogal, uszyta z miękkiego pluszu. Za pomocą zastosowanego sprytnego rozwiązania, w kilku ruchach zamienimy ją w klasyczną prostokątna poduszkę. Możemy ją zatem wykorzystać w czasie podróży samochodem czy autokarem jako zagłówek podróżny, jak i podczas noclegu w schronisku czy namiocie. Poduszka wypełniona jest drobnym granulatem, który gwarantuje wygodny sen.
44,90 zł
Samopompująca poduszka, Rockland Dream
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Samopompująca poduszka podróżna wykonana z wytrzymałego poliestru, bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli lubisz w podróży mieć pod ręką kawałek domu, poduszka o jedwabistym, przyjemnym w dotyku wykończeniu zapewni Ci spokojny sen. Waży jedynie 100g, więc nie będzie stanowić obciążenia dla Twojego bagażu. Składana do dołączonego pokrowca.

36,90 zł
-10%
Sea To Summit Aeros Ultralight Pillow Traveller
Wysyłamy w 24 godziny

Sea To Summit Aeros Ultralight Pillow Traveller to nadmuchiwana podróżna poduszka turystyczna-rogal. Ultralekka, kompaktowa, turystyczna poduszka wykonana z wytrzymałych materiałów posiada regulowane zapięcie pod szyją. Po nadmuchaniu staje się ergonomicznym podparciem dla głowy i karku w czasie podróży. Kołnierz został wykonany z laminowanego poliestru 20D, który jest elastyczny i miły w dotyku. W poduszce umieszczono specjalnie zaprojektowany zawór, który pozwala na łatwe napompowanie oraz spuszczanie powietrza. Do poduszki dołączony jest pokrowiec do spakowania na czas transportu, po spakowaniu poduszka jest maleńka, zamkniemy ja we wnętrzu dłoni.

116,10 zł
129,00 zł
-10%
Sea To Summit Aeros Pillow Premium Travelller
Wysyłamy w 24 godziny
Nadmuchiwana podróżna poduszka turystyczna-rogal. Ultralekka, kompaktowa, turystyczna poduszka wykonana z miękkich i wytrzymałych materiałów posiada regulowane zapięcie pod szyją. Po nadmuchaniu staje się ergonomicznym podparciem dla głowy i karku w czasie podróży. Kołnierz został wyprofilowany aby zapewnic maksymalną wygodę użytkownika: w strefie karku został nieco przewężony, natomiast przednia część jest poszerzona. Wierzchnią warstwę stanowi miękki i elstyczny materiał poliestrowy. W poduszce umieszczono specjalnie zaprojektowany zawór, który pozwala na łatwe napompowanie oraz spuszczanie powietrza. Do poduszki Sea To Summit Aeros Pillow Premium Traveller to dołączony jest pokrowiec do spakowania na czas transportu, po spakowaniu poduszka jest maleńka, zamkniemy ja we wnętrzu dłoni.
134,10 zł
149,00 zł