Garnki, menażki

Sea To Summit X-Pot 2,8 L składany garnek turystyczny
224,10 zł
249,00 zł -10%
Wysyłamy w 24 godziny
Turystyczny garnek Sea To Summit X-Pot 2,8L wystarczy na gotowanie posiłków na biwaku dla 2-4 osób. Składany na płasko garnek posiada spodnią część wykonaną z twardego aluminium, dzięki czemu można używać go na turystycznej kuchence. W pokrywce znajdziemy cedzak, który można zamknąć podczas gotowania. Po złożeniu garnka uchwyty zapinamy za wypustki na pokrywce aby zabezpieczyć całość do transportu
Sea To Summit X-Pot 1,4L składany na płasko garnek turystyczny
179,10 zł
199,00 zł -10%
Wysyłamy w 24 godziny
Turystyczny garnek Sea To Summit X-Pot 1,4L wystarczy na gotowanie posiłków na biwaku dla 1-2 osób. Składany na płasko silikonowy garnek posiada spodnią część wykonaną z twardego aluminium, dzięki czemu można używać go na turystycznej kuchence. W pokrywce znajdziemy cedzak, który można zamknąć podczas gotowania. Po złożeniu garnka uchwyty zapinamy za wypustki na pokrywce aby zabezpieczyć całość do transportu
Optimus Terra Xpress HE garnek 1,75L z radiatorem
189,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Turystyczny garnek ze skracającym czas gotowania radiatorem. Garnek Optimus Terra Xpress o pojemności 1,75L wykonany z lekkiego aluminium, posiada powłokę "non-stick" zapobiegającą przywieraniu potraw. Garnek posiada składane uchwyty wykończone silikonową warstwą, zapobiegającą poparzeniu. Przeźroczysta przykrywka garnka, pozwala na podglądanie lub odcedzenie gotującej się zawartości garnka.
Sea To Summit X-Kettle 1,3L składany na płasko czajnik
135,92 zł
159,90 zł -15%
Wysyłamy w 24 godziny
Turystyczny, składany na płasko czajnik wykonany z wytrzymałego silikonu. Czajnik składa się na płasko do dysku o wysokości 35 mm. Metalowe dno umożliwia postawienie czajnika na turystycznej kuchence. Czajnik X-Kettle posiada wygodne, wzmacniane uchwyty, oraz przezroczystą pokrywkę, przez którą widać czy woda już się gotuje. Szeroka szyjka czajnika sprawia, iż można zamienić go w niewielki garnek.
GSI Halulite Minimalist 0,6 litra, jednoosobowa menażka
137,08 zł
149,00 zł -8%
Wysyłamy w 24 godziny
Ultralekka menażka z dodatkowym wyposażeniem Halulite Minimalist wystarcza zupełnie dla jednej osoby. W składzie zestawu znajdują się menażka 0,6 litra, malutki silikonowy chwytak dopinany magnesem, neoprenowy pokrowiec na menażkę, przykrywka, która posiada wyprofilowany do picia otwór oraz element konieczny - składany spork. Przemyślana konstrukcja pozwoli zmieścić jeszcze kartusz i niewielki palnik.
GSI Stainless Minimalist 0,6L menażka z pokrowcem
139,00 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Ultralekki zestaw biwakowy: menażka 0,6 litra z łyżką - widelcem, pokrywką, pokrowcem i silikonowym chwytakiem, komplet który w zupełności wystarczy do gotowania posiłków na biwaku dla jednej osoby. Wystarczy do zagotowania wody i przygotowania liofilizatu, a później możesz go zamienić w kubek termiczny, wkładając do neoprenowego pokrowca i nakładając wieczko z otworem umożliwiającym picie.  
GSI Halulite Boiler 1,1 litra - menażka
141,90 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Bardzo lekki garnek turystyczny 1,1 litra, wykonany z anodowanego aluminium. Funkcjonalność tego garnka została przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. Składana rączka garnka po złożeniu do transportu zabezpiecza pokrywkę, a silikonowe, nie nagrzewające się wykończenia pokrywki jak i rączki garnka zapobiegną poparzeniom w czasie gotowania. W zestawie znajduje się również siateczkowy pokrowiec.  
GSI Halulite Boiler 1,8 litra-garnek-menażka
169,90 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Garnek turystyczny lub menażka o pojemności 1,8 litra, wykonany z anodowanego aluminium. Funkcjonalność tego garnka została przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. Rączka menażki po złożeniu do transportu, zabezpiecza pokrywkę, a silikonowe, nie nagrzewające się wykończenia pokrywki jak i rączki garnka zapobiegają poparzeniom w czasie gotowania. W zestawie znajduje się również siateczkowy pokrowiec.
GSI Glacier Stainless Cookset SM zestaw garnków 1,4 i 0,9 litra
249,00 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Zestaw garnków turystycznych niezastąpiony w czasie gotowania na wyjeździe. Stalowe garnki o podwójnych krawędziach i klasycznym designie o pojemnościach 0,9 0raz 1,4 litra.Garnki sa lekkie, łatwe w transporcie i jak na stal przystało super wytrzymałe. Przy pomocy dwóch garnków i dwóch patelni, które również można stosować jako pokrywki ugotujesz każde danie na biwaku.
GSI Glacier Stainless Cookset MD zestaw garnków 1,4l i 2,3l
245,65 zł
289,00 zł -15%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Zestaw turystycznych garnków ze stali nierdzewnej o podwójnych krawędziach i klasycznym designie. Lekki, pojemny, niezwykle łatwy w transporcie i super wytrzymały. Przy pomocy dwóch garnków o pojemności 1,4 i 2,3 litra oraz dwóch patelni, które również można wykorzystać jako pokrywki ugotujesz każde danie na biwaku.