Talerze, miski

Większa składana miska Easy Camp Modoc M
29,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Składana na płasko większa miska biwakowa Easy Camp Modoc M o pojemności 1,5L. Miska wykonana z elastycznego, a zarazem bardzo wytrzymałego termoplastiku, do wykonania wzmocnienia podstawy oraz usztywneinia górnego rantu zastosowano mocne tworzywo. Miska posiada 2 wyprofilowane uchwyty, jeden z otworem, który pozwoli przypiąc miskę karabińczykiem. Miska składa się na płasko, nie zajmie wiele miejsca w plecaku.
Sea To Summit Delta Plate talerz 960ml
29,00 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Talerz turystyczny Sea To Summit Delta Plate 960 ml wykonany z bardzo wytrzymałego na przecięcia oraz niskie i wysokie temperatury nylonu 66. W podstawie naczynia zawarty jest system Protex-hex, zapobiegający możliwości poparzenia dłoni o gorące naczynie. Z boku talerza znajduje się poręczne uszko, ułatwiające trzymanie lub spięcie karabinkiem.
Sea To Summit Delta Bowl with Lid 800 ml miska z przykrywką
41,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Miska turystyczna Sea To Summit Delta Bowl z pokrywką o pojemności 800 ml. Bardzo lekka i wytrzymała Posiada system Protex™ hex, który zapobiega poparzeniu dłoni o rozgrzaną miskę. Miska jest wyprofilowana tak, aby zminimalizować ryzyko rozlania zawartości. Odwrócona przykrywka może nam posłużyć również jako talerz czy deska do krojenia.
Sea To Summit Delta Bowl miska 800ml
26,00 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Bardzo lekka turystyczna miska z wytrzymałego nylonu 66 o pojemności 800 ml.  Miska jest odporna na wyższe temperatury, można do niej wlać gorącą zupę. Również niskie temperatury nie spowodują jej pękania. System Protex™ hex zapobiega poparzeniu dłoni o rozgrzaną miskę, a ścianki są wyprofilowane tak, aby zminimalizować ryzyko rozlania zawartości.
Sea To Summit X-Plate 1170 ml składany silikonowy talerz
73,59 zł
79,99 zł -8%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Składany na płasko talerz Sea To Summit  X-Plate  o pojemności 1170 ml. Talerz wykonany z wytrzymałego silikonu, odpowiedniego do kontaktu z żywnością. Nylonowa podstawa talerza jest odporna na przecięcia. Talerz jest przystosowany do serwowania gorących potraw. Naczynia serii X składają się w harmonijkę do płaskiego dysku, wygodnego w przechowywaniu, pakowaniu i transporcie.  
Sea To Summit X-Bowl 650 ml składana silikonowa miska
59,99 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Składana silikonowa turystyczna miska o pojemności 650 ml. Miska X-Bowl wykonana jest z wytrzymałego, odpornego na wysoką temperaturę silikonu, przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Górny brzeg posiada usztywnienie, a podstawa z trwałego nylony jest odporna na przecięcia. Na wewnętrznej stronie znajdziemy miarkę. Miska składa się do płaskiego dysku, wygodnego w przechowywaniu i transporcie.  
Sea To Summit X-Seal & Go 600 ml
71,91 zł
79,90 zł -10%
Wysyłamy w 24 godziny
Składana na płasko miska X-Seal & go ze szczelną, zakręcaną przykrywką w rozmiarze L, pojemność 600 ml. Miska wykonana z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnościa, można do niej spakować lunch do pracy, zabrać żywność na podróż, ale także zjeść z niej obiad na biwaku. Po użyciu składa się do płaskiego dysku. Zakręcana przykrywka posiada gwarancję szczelności.
Sea To Summit X-Seal & Go 850 ml
80,91 zł
89,90 zł -10%
Wysyłamy w 24 godziny
Składana na płasko miska X-Seal & go ze szczelną, zakręcaną przykrywką w rozmiarze XL, pojemność 850 ml. Miska wykonana z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnościa, można do niej spakować lunch do pracy, zabrać żywność na podróż, ale także zjeść z niej obiad na biwaku. Po użyciu składa się do płaskiego dysku. Zakręcana przykrywka posiada gwarancję szczelności.
Sea To Summit X-Seal & Go Set
107,10 zł
119,00 zł -10%
Wysyłamy w 24 godziny
Zestaw 2 składanych na płasko pojemników na żywność X-Seal & Go ze szczelną, zakręcaną przykrywką w rozmiarze S. W zestawie znajdziemy miski 600 i 210 ml wykonane z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.  Po użyciu składają się do płaskiego dysku. Zakręcane przykrywki posiadają gwarancję szczelności.
Sea To Summit Delta Light Camp Set 4.4
134,10 zł
149,00 zł -10%
Turystyczny zestaw misek i kubków termicznych dla czterech osób Sea To Summit Delta Light Camp Set 4.4. Wytrzymałe, naczynia z dobrze znanej serii Delta, wykonane z tworzywa wzmocnionego włóknami szklanymi to doskonałe rozwiązanie wyprawowe jak i na rodzinny biwak. Zestaw zawiera cztery miski o pojemności 900 ml oraz  cztery kubki 350 ml z osłoną termoizolacyjną oraz przykrywką z prześwitem umożliwiającym picie. Całość zestawu pakuje się do załączonego pokrowca, do rozmiaru tradycyjnej litrowej menażki. Waga zestawu 650g
Sea To Summit Delta Camp Set
91,08 zł
99,00 zł -8%
Sea To Summit Delta Camp Set zawiera komplet podstawowych naczyń turystycznych dla jednej osoby. Długa wyprawa, biwak czy zielona szkoła, ten zestaw sprawdzi się wszędzie. Talerz, miska kubek i zestaw sztućców pozwoli przygotować i spożyć posiłek w terenie. Lekkie i wytrzymałe naczynia na czas podróży pakują się do dołączonego siateczkowego pokrowca. Zestaw waży jedynie 287g więc nie obciąży niesionego plecaka.