Pojemniki lunchowe

W czasach dużej dbałości o sposób odżywiania i prawidłową dietę wiele osób przygotowuje własne posiłki do biura a także dla dzieci do szkoły. Niekiedy powstaje kwestia jak je zapakować, aby było lekko, nie zajęło zbyt wiele miejsca, nic się nie z pojemników przypadkiem nie wylało. Również kiedy chcemy przygotować prowiant na biwak, grilla w terenie, dzień wspinania albo na  górską wycieczkę, musimy je jakoś zapakować do transportu. Przemyślane zestawy pojemników lunchowych pozwalają zapakować gotowe  danie, albo też składniki z których później przygotujemy posiłek.

-15%
Zestaw pojemników lunchowych Light My Fire Add-a-Twist
Wysyłamy w 24 godziny

Zestaw pojemników obiadowych spinanych w jedną poręczną tubę z uchwytem. Smukły kształt tuby, po spięciu razem pojemników, sprawia, iż łatwo go zapakować do plecaka czy torebki. Kompatybilne ze sobą nawzajem pojemniki posiadają wodoszczelne zamknięcia, są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, a wrzucone do wody nie toną. Naczynia przeznaczone do używania w zmywarce oraz mikrofali.
73,87 zł
86,90 zł
Light My Fire Snap Box zestaw pojemników 2 szt
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Wygodny i elegancki turystyczny zestaw naczyń SnapBox to 2 praktyczne pojemniki do spakowania wszystkiego co chciałbyś ze sobą zabrać. Proste i szczelne zamknięcie pojemników zabezpiecza zawartość, a różne kolory pokrywek sprawią, że nie pomylisz zawartości. Pojemniki wykonane z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa wolnego od BPA.
-15%
Light My Fire LunchKit zestaw pojemników lunchowych
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Wygodny i elegancki turystyczny zestaw pojemników Light My Fire LunchKit, zawiera wszystko to co jest potrzebne do zabrania posiłku zarówno do biura jak i na biwak na świeżym powietrzu. Pojemniki wykonane z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa wolnego od BPA.
50,15 zł
59,00 zł
-10%
Sea To Summit X-Seal & Go 600 ml
Wysyłamy w 24 godziny

Składana na płasko miska X-Seal & go ze szczelną, zakręcaną przykrywką w rozmiarze L, pojemność 600 ml. Miska wykonana z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnościa, można do niej spakować lunch do pracy, zabrać żywność na podróż, ale także zjeść z niej obiad na biwaku. Po użyciu składa się do płaskiego dysku. Zakręcana przykrywka posiada gwarancję szczelności.
71,91 zł
79,90 zł
-10%
Sea To Summit X-Seal & Go 850 ml
Wysyłamy w 24 godziny

Składana na płasko miska Sea To Summit X-Seal&go ze szczelną, zakręcaną przykrywką w rozmiarze XL, pojemność 850 ml. Miska wykonana z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnościa, można do niej spakować lunch do pracy, zabrać żywność na podróż, ale także zjeść z niej obiad na biwaku. Po użyciu składa się do płaskiego dysku. Zakręcana przykrywka posiada gwarancję szczelności.
80,91 zł
89,90 zł
-10%
Sea To Summit X-Seal & Go Set
Wysyłamy w 24 godziny

Zestaw 2 składanych na płasko pojemników na żywność X-Seal & Go ze szczelną, zakręcaną przykrywką w rozmiarze S. W zestawie znajdziemy miski 600 i 210 ml wykonane z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.  Po użyciu składają się do płaskiego dysku. Zakręcane przykrywki posiadają gwarancję szczelności.
107,10 zł
119,00 zł
-15%
GSI Collapsible Fairshare Mug 650 ml
Wysyłamy w 24 godziny

Tak wiele funkcjonalności w jednym niewielkim naczyniu GSI Collapsible Fairshare Mug 650 ml. Może on służyć jako składany kubek turystyczny na kawę czy herbatę, pojemnik lunchowy ze szczelną przykrywką albo też jako zamykany pojemnik na żywność.
Doskonale zaprojektowany i przemyślany w każdym detalu produkt spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Kubek Fairshare składa się do płaskiego dysku, ruchomy uchwyt posiad blokadę, aby nie zdarzyła się żadna niespodzianka podczas picia herbaty.
Usztywniony górny rant stabilizuje kubek i ułatwia składanie i rozkładanie naczynia. Zakręcana przykrywka zamyka pojemnik w sposób szczelny, wgłębienia na brzegach przykrywki pozwalają wygodnie złapać nakrętkę podczas zakręcania. Wewnątrz znajdziemy podziałkę do odmierzania ilości.
67,92 zł
79,90 zł
-15%
GSI Fairshare Mug II 946 ml
Wysyłamy w 24 godziny

Cztery porcje zupy zamiast jednej? Historia kubka Fairshare Mug II wiąże się z pomysłowymi studentami z British Columbia University, którzy główkowali jak na obozie narciarskim dostać więcej zupy. Co sprytniejsi zabrali naczynia które mieszczą 4 kubki czyli 946 ml, dzięki czemu mogli cieszyć się pełnym brzuchem i energią na kolejny dzień.
Taka inspiracja pomogła stworzyć kubek Fairshare Mug II. Szczelna nakrętka zabezpiecza zawartość przed rozlaniem lub wysypaniem. Miękkie ucho nie zabiera miejsca przy pakowaniu. Kubek posiada pokrowiec termiczny, który zabezpiecza dłonie przed poparzeniem i pozwala dłużej utrzymać temperaturę zawartości kubka.
Kubek Fairshare  może posłużyć jako duży kubek na herbatę, miska na zupę, albo pojemnik, w którym zabierzemy lunch czy przechowamy żywność.
67,99 zł
79,99 zł
Nowy
Light My Fire MessKit Bio 5 elementów - pojemniki lunchowe
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Light My Fire MessKit BioZestaw to bardzo wygodny i kompaktowy zestaw lunchowy, w który wygodnie  zapakujesz posiłek do pracy, lub zabierzesz prowiant na wycieczkę. Zestaw składa się dużego pojemnika, którego podstawa może służyć za miskę  900 ml, przykrywkę - talerz 500 ml, składany kubek PackUp Cup 260 ml, sporka oraz wytrzymałego elastycznego zapięcia - uprzeży, która zabezpieczy zestaw na czas transportu. Zestaw pakowany jest w lekki siateczkowy pokrowiec.
Kubek i spork pakują się do głównego opakowania, a całość zabezpiecza wytrzymała uprząż
Naczynia można używać w kuchence microfalowej (poza Pack-up-cup) oraz myć w zmywarce. Wszystkie elementy zestawu Messkit Bio są wprodukwane z organiczengo bioplastiku. Naczynia sa bezpieczne dla zdrowia, wykonane z tworzyw, wolnych od BPA
-10%Nowy
Light My Fire MealKit Bio 8 elementów - pojemniki lunchowe
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Light My Fire MealKit Bio 8 sztuk to bardzo wygodny i kompaktowy zestaw lunchowy, w który wygodnie  zapakujesz posiłek do pracy, lub zabierzesz prowiant na wycieczkę. Zestaw składa się dużego pojemnika, którego podstawa może służyć za miskę  900 ml, przykrywkę - talerz 500 ml, składany kubek PackUp Cup 260 ml, 2 pojemników Snap Box, deski/ cedzaka oraz sporka oraz wytrzymałego elastycznego zapięcia - uprzeży, która zabezpieczy zestaw na czas transportu. Zestaw pakowany jest w lekki siateczkowy pokrowiec.
Naczynia można używać w kuchence microfalowej (poza Pack-up-cup) oraz myć w zmywarce. Wszystkie elementy zestawu Messkit Bio są wprodukwane z organiczengo bioplastiku. Naczynia sa bezpieczne dla zdrowia, wykonane z tworzyw, wolnych od BPA
89,10 zł
99,00 zł