Uprzęże damskie

Damska uprząż wspinaczkowa Black Diamond Solution
239,00 zł
323,00 zł -84,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Minimalistyczna damska uprząż do wspinaczki sportowej Black Diamond Solution zaprojektowana została z myślą o najwyższej wygodzie wspinacza. Pas biodrowy oparty został na trzech wewnętrznych obręczach, które go stabilizują i przenoszą obciążenia. Anatomicznie wyprofilowany dostosowuje się do sylwetki,  wyposażony  w 4 szpejarki. Wygodne pętle udowe posiadają elastyczne ściągacze zamiast regulacji.  
Uprząż do wspinaczki lodowej Black Diamond Xenos
447,20 zł
559,00 zł -20%
Wysyłamy w 24 godziny
Uprząż wspinaczkowa Xenos dedykowana jest do wspinaczki lodowej i mikstowej. Zastosowano tutaj nowatorską konstrukcję pasa: Kinetic Core, jego rdzeń stanowi Vectran: włókna ciekłokrystalicznego polimeru, którego pasma ułożone wzdłuż pasa pozwalaja na równomierrne rozłożenie obciążenia.  Wszystko ubrane w materiały trudno nasiąkające wodą. Pas i pętle udowe łatwo wyregulujemy klamerką Speed Adjust.
Damska uprząż wspinaczkowa Black Diamond Primerose XS
175,20 zł
219,00 zł -20%
Wysyłamy w 24 godziny
Damska, bardzo lekka uprząż wspinaczkowa do wszystkich stylów wspinaczki. Szczególnie docenią ją Panie,  dla których powolne dociąganie pasków pasa i pętli udowych to strata cennego czasu. Regulacja pasa odbywa się za pomocą pojedynczej klamry, natomiast pętle udowe dopasujemy przesuwając regulację TrakFit.  Żadne zbędne paski nie wiszą przy uprzęży i nie przeszkadzają. 
Black Diamond Wiz Kid Deep Torch młodzieżowa uprząż wspinaczkowa
179,00 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Uprząż wspinaczkowa dla dziecka Black Diamond Wiz Kid Deep Torch. Stabilna, wytrzymała z dobrą wentylacją. Pełnowymiarowa uprząż wspinaczkowa w mniejszym rozmiarze. Uprząż jest bardzo lekka, posiada łatwy i bezpieczny system regulacji: obwód pasa jest regulowany przy pomocy jednej sprzączki, pętle udowe wyposażone w innowacyjny system TrakFit, umożliwiający szybką i wygodną regulację obwodu jedną ręką.
Black Diamond Wiz Kid Nightshade młodzieżowa uprząż wspinaczkowa
143,20 zł
179,00 zł -20%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Uprząż wspinaczkowa Black Diamond Wiz Kid Nightshade przeznaczona dla dzieci, stabilna, wytrzymała z dobrą wentylacją. Pełnowymiarowa uprząż wspinaczkowa w mniejszym rozmiarze. Lekka uprząż z łatwym i bezpiecznym systemem regulacji - w pasie regulowana przy pomocy 1 sprzączki, pętle udowe wyposażone w innowacyjny system TrakFit, umożliwiający szybką i wygodną regulację obwodu jedną ręką.  
Black Diamond Primerose SA
194,37 zł
209,00 zł -7%
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Uniwersalna damska uprząż wspinaczkowa. Należy do klasy najlżejszych dostępnych uprzęży, waży jedynie 350g! Obok niskiej wagi ta uprząż wyróżnia się łatwością dopasowania do ciała. Pas biodrowy regulowany jest za pomocą 1 sprzączki, również pętle udowe łatwo jest dopasować, wyposażone są one w innowacyjny system regulacji, trakFit, pozwalający naszybką regulację, bez koneiczności dociągania pasków
Black Diamond Momentum DS uprząż wspinaczkowa unisex
237,15 zł
279,00 zł -15%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Black Diamond Momentum DS to wygodna, lekka uprząż wspinaczkowa unisex którą łatwo dopasujesz do siebie. Pas biodrowy wykonany został na lekkiej konstrukcji Dual Core - stabilizację zapewniają 2 obręcze  w dolnej i górnej części pasa. Takie rozwiązanie zapewnia uprzęży niską wagę, wentylację i co najważniejsze stabilność. Całość wykonana z materiałów o bardzo wysokiej odporności na przetarcia.
Black Diamond Momentum męska uprząż wspinaczkowa
213,30 zł
237,00 zł -10%
Wysyłamy w 24 godziny
Męska uprząż wspinaczkowa Black Diamond Momentum o szybkim i wygodnym sposobie regulacji obwodu pasa oraz pętli udowych. Uprząż jest wielozadaniowa, bardzo lekka a jednocześnie wytrzymała i w pełni stabilna. Regulację pasa umożliwia pojedyncza klamra Speed Adjust, pętle udowe dopasujemy sprzączkami TrakFit. Uprząż wielozadaniowa, waży jedynie 350g!
Black Diamond W's Momentum damska uprząż wspinaczkowa
213,30 zł
237,00 zł -10%
Wysyłamy w 24 godziny
Damska uprząż wspinaczkowa Black Diamond Momentum o szybkim i wygodnym sposobie regulacji obwodu pasa oraz pętli udowych. Uprząż jest wielozadaniowa, bardzo lekka a jednocześnie wytrzymała i w pełni stabilna. Regulację pasa umożliwia pojedyncza klamra Speed Adjust, pętle udowe dopasujemy sprzączkami TrakFit. Uprząż wielozadaniowa, waży jedynie 350g!