Worki wodoszelne powyżej 10 litrów

Worek wodoszczelny z okienkiem Rockland 30 litrów
59,90 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Worek wodoszczelny Ultralight Window green 30 litrów, zaprojektowany został z myślą o turystach chcących uchronić swój bagaż przed deszczem. Wykonany z wodoodpornego, lekkiego nylonu, z podklejanymi szwami.  Po zwinięciu stosunkowo mały i pakowny. Jego cechą charakterystyczną jest przeźroczyste okno, umożliwiające szybkie zlokalizowanie wybranych przedmiotów.
Worek wodoszczelny z okienkiem Rockland 20 litrów
49,90 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Worek wodoszczelny Ultralight Window red 20 litrów zaprojektowany został z myślą o turystach chcących uchronić swój bagaż przed deszczem. Wykonany z wodoodpornego, lekkiego nylonu, z podklejanymi szwami.  Po zwinięciu stosunkowo mały i pakowny. Jego cechą charakterystyczną jest przeźroczyste okno, umożliwiające szybkie zlokalizowanie wybranych przedmiotów.
Sea To Summit Lightweight Dry Sack 35 litrów
79,99 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Bardzo wytrzymałe worki wodoszczelne wykonane lekkiego nylonu o grubości 70D. Worki zamykane są w pełni wodoszczelnym, 3-krotnie rolowanym zamknięciem z Hypalonu oraz zapinane klamrą. Ten model worka zaskoczy Cię wygodą użytkowania. Jest bardzo miękki i elastyczny, abyś łatwiej można było odnaleźć przedmioty ze środka wnętrze worka posiada białą wyściółkę. Pojemność 35 litrów.
Sea To Summit Lightweight Dry Sack 20 litrów
69,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Bardzo wytrzymałe worki wodoszczelne wykonane lekkiego nylonu o grubości 70D. Worki zamykane są w pełni wodoszczelnym, 3-krotnie rolowanym zamknięciem z Hypalonu oraz zapinane klamrą. Ten model worka zaskoczy Cię wygodą użytkowania. Jest bardzo miękki i elastyczny, abyś łatwiej można było odnaleźć przedmioty ze środka wnętrze worka posiada białą wyściółkę. Pojemność 20 litrów.
Sea To Summit Lightweight Dry Sack 13 litrów
59,00 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Bardzo wytrzymałe worki wodoszczelne wykonane lekkiego nylonu o grubości 70D. Worki zamykane są w pełni wodoszczelnym, 3-krotnie rolowanym zamknięciem z Hypalonu oraz zapinane klamrą. Ten model worka zaskoczy Cię wygodą użytkowania. Jest bardzo miękki i elastyczny, aby łatwiej można było odnaleźć przedmioty ze środka wnętrze worka posiada białą wyściółkę. Pojemność 13 litrów.
Sea To Summit Ultra-Sil Nano Dry Sack 20 litrów
79,00 zł
2 dni
Ultra lekki worek wodoszczelny z wytrzymałego nylonu, pojemność 20 litrów. Worki zamykane są w pełni nieprzemakalnym, 3-krotnie rolowanym zamknięciem z Hypalonu, zapinane klamrą. Wszystkie szwy są podklejone, a w miejscach najbardziej narażonych na napięcia są one dodatkowo wzmocnione.  
Sea To Summit Ultra-Sil Nano Dry Sack 13 litrów
69,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ultra lekki worek wodoszczelny z wytrzymałego nylonu, pojemność 13 litrów. Worki zamykane są w pełni nieprzemakalnym, 3-krotnie rolowanym zamknięciem z Hypalonu, zapinane klamrą. Wszystkie szwy są podklejone, a w miejscach najbardziej narażonych na napięcia są one dodatkowo wzmocnione.
Sea To Summit UltraSil View Dry Sack 20 litrów
99,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Sea To Summit  Ultra-Sil View Dry Sack 20 litrów to nietypowy worek wodoszczelny. Wykonany z bardzo wytrzymałej i lekkiej Cordury, wykończonej gładką i miękką warstwą silikonową, która ułatwia pakowanie i wyjmowanie przedmiotów z worka. Worki posiadają "szybkę" z termoplastiku, dzięki której można sprawdzić zawartość worka, bez konieczności jego otwierania i wyciągania zawartości.
Sea To Summit UltraSil View Dry Sack 13 litrów
89,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Sea To Summit  Ultra-Sil View Dry Sack 13 litrów to nietypowy worek wodoszczelne. Wykonane są z bardzo wytrzymałej i lekkiej Cordury, wykończonej gładką i miękką warstwą silikonową, która ułatwia pakowanie i wyjmowanie przedmiotów z worka. Worki posiadają "szybkę" z termoplastiku, dzięki której można sprawdzić zawartość worka, bez konieczności jego otwierania i wyciągania zawartości.