Esbit

ESBIT – stworzone dla przetrwania

Niemiecki producent kuchenek i garnków turystycznych - firma ESBIT, założona w Hamburgu istnieje od 1936 roku - dziś jest zarządzana przez trzecie pokolenie właścicieli, którzy z pasją kultywują rodzinną tradycję. Fundamentem firmy jest szacunek dla dokonań klientów i partnerów biznesowych Esbit.

Przez prawie 80 lat swojego istnienia uzyskała reputację wiodącego producenta paliwa stałego, do tego stopnia, że tego typu produkty określa się mianem "paliwa typu Esbit".

Naturalną konsekwencją przewagi rynkowej w tej dziedzinie było poszerzenie oferty najpierw o kuchenki turystyczne, a później o garnki, menażki, naczynia, termosy, kubki termiczne oraz inne akcesoria biwakowe. Stało się to za sprawą szeregu innowacji, które wprowadzali współpracujący z Esbit inżynierowie. Wyposażenie biwakowe firmy Esbit produkowane jest z trwałych i niezawodnych materiałów: stali nierdzewnej, twardego, anodowanego aluminium lub ultralekkiego tytanu oraz wysokiej jakości tworzyw sztucznych odpornych na wysokie temperatury.

Marka Esbit jest rozpoznawana i ceniona przez użytkowników przede wszystkim ze względu na najwyższą jakość produkowanego sprzętu. Użytkownicy produktów Esbita to często ludzie, którzy stawiają przed sobą szczególne wyzwania i ambitne cele, mają zatem wysokie wymagania dotyczące niezawodności produktów i wyposażenia z jakiego korzystają.

Produkty Esbit dają poczucie bezpieczeństwa podczas aktywnego wypoczynku - można polegać na nich w każdych warunkach. Równie istotna jest także ich prostota, która sprawia, że są przyjazne dla użytkowników.

Z produktów Esbit korzystają jednostki wojskowe, służby ratownicze, międzynarodowe organizacje niosące pomoc na całym świecie, a także wymagający turyści, wspinacze i entuzjaści outdoor'u.

 

Wyprzedaż!-24,00 zł
Esbit czajnik 0,6 litra
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Lekki czajnik turystyczny 0,6 l z dzióbkiem do wygodnego nalewania. Czajnik - kawiarka wykonany z anodowanego aluminium, lekki wytrzymały, pakowanie do plecaka ułatwia składana rączka.
73,90 zł
97,90 zł
Esbit garnek 2,35l z wymiennikiem ciepła
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Duży turystyczny garnek o pojemności 2,35 L z wymiennikiem ciepła. Radiator, pozwala na efektywniejsze wykorzystanie paliwa i znacznie szybsze gotowanie niż przy użyciu typowych garnków turystycznych.
189,00 zł
Wyprzedaż!-20%
Esbit Grill 300
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Nie rezygnuj z grillowania gdziekolwiek się znajdujesz! Z niewielkim, przenośnym turystycznym grillem to łatwe. Specjalna, składana konstrukcja wykonana jest ze stali nierdzewnej, umożliwia  łatwe rozkładanie oraz czyszczenie. Podstawka zapewnia doskonałą stabilizację na każdym podłożu. Ruszt może być zamocowany na trzech różnych wysokościach, a zdejmowanie go i zakładanie ułatwia chwytak.
287,20 zł
359,00 zł
Esbit Iso Vacuum Flask 0,5 litra
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Klasyczny termos ze stali nierdzewnej o pojemności 0,5 litra, Dla zapewnienia wygody użytkownika, termos wyposażono w 2 korki (korek wciskany i odkręcany) oraz 2 kubki. Dodatkowo, to co wyróżnia termos Esbit Iso Vacuum spośród innych, to warstwa miedzi, którą pokryte jest wnętrze termosu. Miedź posiada podobnie jak srebro działanie antybakteryjne i ułatwia utrzymanie termosu w czystości.
99,90 zł
Esbit Iso Vacuum Flask 0,75 litra
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Klasyczny termos ze stali nierdzewnej o pojemności 0,75 litra. Dla zapewnienia wygody użytkownika, termos wyposażono w 2 korki (korek wciskany i odkręcany) oraz 2 kubki. Dodatkowo, to co wyróżnia termos Esbit Iso Vacuum spośród innych, to warstwa miedzi, którą pokryte jest wnętrze termosu. Miedź posiada podobnie jak srebro działanie antybakteryjne i ułatwia utrzymanie termosu w czystości.
109,90 zł
Esbit Iso Vacuum Flask 1 litr
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Klasyczny termos ze stali nierdzewnej o pojemności 1 litra. Dla zapewnienia wygody użytkownika, termos wyposażono w 2 korki (korek wciskany i odkręcany) oraz 2 kubki. Dodatkowo, to co wyróżnia termos Esbit Iso Vacuum spośród innych, to warstwa miedzi, którą pokryte jest wnętrze termosu. Miedź posiada podobnie jak srebro działanie antybakteryjne i ułatwia utrzymanie termosu w czystości.
119,90 zł
Wyprzedaż!-20%
Esbit kuchenka spirytusowa z zestawem garnków
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Turystyczny zestaw do gotowania na biwaku Esbit Alcohol Burner Set. Składa się z lekkich garnków turystycznych z wymiennikiem ciepła  oraz palnika spirytusowego. Wyposażony w takie możliwości gotowania w plenerze, ugotujesz dowolny posiłek. 
327,20 zł
409,00 zł
Esbit Mały palnik na kostki 20 x 4g
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Lekka kuchenka turystyczna ze stali, na kostki paliwa stałego 20x4g. Kompatybilna z kawiarką Coffee Maker Esbit i innymi naczyniami turystycznymi tej marki. Kuchenka posiada prawdziwie kieszonkowe rozmiary.
 
49,90 zł
Esbit Mały palnik na kostki 6 x 14g
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Kuchenka turystyczna wykonana z galwanizowanej elektrolitycznie stali. Właśnie procesowi galwanizacji zawdzięcza ona swoją odporność na korozję i inne niszcząco działające na stal czynniki.

Jej konstrukcja pozwala na przechowywanie wewnątrz złożonej kuchenki odpowiednich wkładów paliwowych. Ponadto jest ona tak zaprojektowana aby po rozłożeniu ścianek uzyskać rodzaj osłony przeciwwietrznej.
 
41,90 zł
Wyprzedaż!-10%
Esbit Olive Vacuum Flask 1litr
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Oliwkowy termos o pojemności 1 litr, który z pewnością polubią wędkarze i myśliwi. Lekki szczelny, długo trzymający temperaturę. Kolor khaki. Termos posiada na zewnątrz antypoślizgową powłokę, nie wysunie się przypadkowo z dłoni. Termos posiada 3 wymienne korki: wciskany i zakręcany, oraz 2 kubki do picia. Możemy poczęstować gorącym  napojem towarzysza wycieczki.
107,91 zł
119,90 zł
Esbit paliwo w kostkach 12x14g
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Kostki paliwa stałego do kuchenek turystycznych 12x14g. Paliwo stałe do gotowania na biwaku. Lekkie, wygodne w transporcie i bezpieczne: nie dymi, nie iskrzy, łatwo je zapalić, praktycznie nie pozostawia popiołu po wypaleniu.
Opakowanie zawiera 12 kostek po 14g.
31,90 zł
Esbit paliwo w kostkach 20x4g
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Kostki paliwa stałego do kuchenek turystycznych 20x4g. Paliwo stałe do gotowania na biwaku. Lekkie, wygodne w transporcie i bezpieczne: nie dymi, nie iskrzy, łatwo je zapalić, praktycznie nie pozostawia popiołu po wypaleniu.

Opakowanie zawiera 20 kostek po 4g.

 

17,90 zł
Esbit paliwo w kostkach 6x14g
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Kostki paliwa stałego do kuchenek turystycznych 6x44g. Paliwo stałe do gotowania na biwaku. Lekkie, wygodne w transporcie i bezpieczne: nie dymi, nie iskrzy, łatwo je zapalić, praktycznie nie pozostawia popiołu po wypaleniu.
Opakowanie zawiera 6 kostek po 14g.
49,90 zł
-5%
Esbit Polar Vacuum 1 litr
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Szczelny, długo trzymający temperaturę stalowy termos o pojemności 1 litra. Aby zapewnić jeszcze większą wygodę użytkownika i pewny chwyt, wierzch termosu posiada wykończenie antypoślizgowe. Termos wyposażony jest w podwójny kubek i podwójny korek.
113,91 zł
119,90 zł
Esbit stalowy bidon 0,8 litra
Produkt niedostępny

Bidon wykonany jest z nierdzewnej stali, która nie chłonie smaków ani zapachów, stal nie zawiera również substancji, które mogłyby okazać się toksyczne jak w przypadku niektórych standardowych butelek z tworzyw. Bidon Esbit posiada dość szeroką szyjkę co dodatkowo ułatwia zarówno nalewanie płynów jak i utrzymanie czystości.
Esbit stalowy palnik na kostki paliwa
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Lekka, składana kuchenka turystyczna ze stali nierdzewnej. kuchenka na kostki paliwa stałego Esbit 14g, kompatybilna z Esbit Alcohol Burner.
99,90 zł
Wyprzedaż!-10%
Esbit Thermo Mug 375 ml termokubek
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Kubek termiczny o pojemności 375 ml. Kubek wykonany ze stali nierdzewnej, posiada powłokę antypoślizgową. Gwarantuje niezwykłą wygodę picia, nawet podczas jazdy samochodem. W nakrętce posiada przycisk, który umożliwia łatwe picie z kubka: przyciskasz i pijesz, zwalniasz przycisk, kubek szczelnie się zamyka. 
71,91 zł
79,90 zł