Do podwieszenia

-20%
Lifesystems Superlight MicroNet Single Mosquito Net
Wysyłamy w 24 godziny

Niewielka, kompaktowa moskitiera Lifesystem Superlight MicroNet Single do podwieszenia wystarczająca dla jednej osoby. Materiał moskitiery został zaimpregnowany środkiem odstraszającym insekty EX8, którego trwałość wynosi 20 prań. Moskitiera waży jednie 190g, posiada pokrowiec kompresyjny, oraz cały system do podwieszenia siatki (sciągający sznurek, haczyk oraz blokadkę pozwalającą wyregulować wysokość podwieszenia moskitiery. Dolne krawędzi moskitiery, które zakładamy pod materac lub matę posiadają nylonowe obszycie, aby nie uległy zniszczeniu w kontakcie z podłożem.
87,99 zł
109,99 zł
Sea To Summit Moskitiera wersja box, 1-osobowa
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Lekka, kompaktowa moskitiera do namiotu, odpowiednia, aby zabezpieczyć 1 osobę przed atakami insektów, przydatna na biwaku, ale szczególnie polecana dla podróżników wybierających się w rejony, zagrożone chorobami przenoszonymi przez komary. Siatka nie ogranicza przepływu powietrza oraz widoczności, zapewnia wystarczającą ilość miejsca aby czuć się wewnątrz swobodnie. Moskitiera nie posiada "podłogi",  jest wyposażona w sposób regulacji umożliwiający założenie jej na materac.
169,00 zł
-15%
Sea To Summit Nano Mosquito Pyramid Net Single 1-osbowa
Wysyłamy w ciągu 24 godzin


Moskitiera w tej wersji jest o 60% lżejsza i o połowę mniejsza po spakowaniu, niż jej tradycyjne odpowiedniki. Wykonana z siateczki o grubości 15D, jest bardzo przejrzysta. Moskitiera nasączona jest środkiem odstraszającym moskity, ma kształt piramidy, można w niej wygodnie usiąść, posiada elastyczną górną zawieszkę, oraz elastyczne wykończenie brzegów, tak aby można było ją podłożyć pod materac.

152,15 zł
179,00 zł
-15%
Sea To Summit Nano Mosquito Pyramid Net Double 2-osobowa
Wysyłamy w ciągu 24 godzin


Moskitiera 2-osobowa nasączana środkiem odstraszającym insekty. W wersji nano jest składana do maleńkiego pakietu wielkości breloczka do kluczy. Moskitiera do podwieszenia w namiocie,  pomieści wygodnie 2 osoby. Wersja piramida.
186,15 zł
219,00 zł
-20%
Lifesystems MicroNet Double Mosquito Net
Wysyłamy w 24 godziny

Kompaktowa moskitiera Lifesystem MicroNet Double Mosquito Net z systemem szybkiego podwieszenia wystarczająca dla dwóch osób.
Moskitiera wystarczająca aby ochronić przed insektami dwuosobowy materac lb łóżko, została zaprojektowana tak, aby rozłożyć ją w przeciągu kilku sekund. Stabilizująca górna belka sprawia, iż materiał lepiej się rozkłada i poprawia obieg powietrza.
 
Materiał moskitiery został zaimpregnowany środkiem odstraszającym insekty EX8, którego trwałość wynosi 20 prań.
Moskitiera posiada w zestawie pokrowiec kompresyjny, oraz cały system do podwieszenia siatki (sciągający sznurek, haczyk oraz usztywnienie górnej belki).
Dolne krawędzi moskitiery, które zakładamy pod materac lub matę posiadają nylonowe obszycie, aby nie uległy zniszczeniu w kontakcie z podłożem.
127,99 zł
159,99 zł
Lifesystems MicroNet Single Mosquito Net
Wysyłamy w 24 godziny

Praktyczna jednoosobowa moskitiera Lifesystems MicroNet Single Mosquito Net z gęstej nylonowej siateczki, zaimpregnowanej preparatem odstraszającym insekty EX8.

Moskitiera posiada wygodny i szybki w użytku sposób podwieszania z lekką belką rozszerzającą górną część, dzięki której moskitiera lepiej się układa, nie spada na użytkownika i pozostawia mu więcej miejsca.

Dolne brzegi moskitiery zostały obszyte nylonowym fartuchem, który zabezpiecza dolny brzeg moskitiery, który podwijany jest pod materac.
134,99 zł