Lista produktów marki Dr.Bacty

DrBacty kosmetyczka podróżna
49,90 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Wygodna, lekka i nie zajmująca zbyt wiele miejsca w bagażu kosmetyczka podróżna, w której wygodnie pomieścisz kosmetyki i przybory toaletowe niezbędne w podróży. Dzięki kieszeniom i przegródkom, ułożysz je tak, aby bez trudu odszukać daną rzecz.  
DrBacty ręcznik szybkoschnący L (60x120cm)
52,71 zł
59,90 zł -12%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Ręcznik szybkoschnący z mikrofibry z impregnacją antybakteryjną. Wykonany z tkaniny, której włókna są 4 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Dzięki temu jest niezwykle chłonny. Ręcznik może zaabsorbować ilość wody 7 razy większą od swojej wagi i 3 razy większą od tkaniny bawełnianej o tej samej powierzchni. Zatem mały ręcznik wystarczy nam aby wytrzeć się do sucha po biwakowym prysznicu.
DrBacty ręcznik szybkoschnący M (40x90cm)
29,90 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Ręcznik szybkoschnący z mikrofibry rozmiar M (40x90cm). Wykonany z tkaniny , której włókna są 4 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Dzięki temu jest niezwykle chłonny. Ręcznik może zaabsorbować ilość wody 7 razy większą od swojej wagi i 3 razy większą od tkaniny bawełnianej o tej samej powierzchni. Zatem mały ręcznik wystarczy nam aby wytrzeć się do sucha po biwakowym prysznicu.  
DrBacty ręcznik szybkoschnący XL (63x150cm)
67,15 zł
79,00 zł -15%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Ręcznik szybkoschnący z mikrofibry z impregnacją antybakteryjną w rozmiarze XL. Wykonany z tkaniny, której włókna są 4 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Dzięki temu jest niezwykle chłonny. Ręcznik może zaabsorbować ilość wody 7 razy większą od swojej wagi i 3 razy większą od tkaniny bawełnianej o tej samej powierzchni. Zatem mały ręcznik wystarczy nam aby wytrzeć się do sucha po biwakowym prysznicu.
Ręcznik Dr Bacty XL Liście
79,90 zł
Ręcznik szybkoschnący DrBacty Liście z impregnacją antybakteryjną Polygiene w rozmiarze XL. Wykonany z mikrofibry - tkaniny, której włókna są 4 razy cieńsze od ludzkiego włosa, co sprawia, iż mimo niskiej wagi ręcznik  temu jest niezwykle chłonny. Może zaabsorbować ilość wody 4,5 razy większą od swojej wagi i 3 razy większą od tkaniny bawełnianej o tej samej powierzchni. Wzór w liście monstery przełamuje nudę jednokolorowych ręczników, pozwala poczuć się bliżej natury na basenowym czy biwakowym prysznicu.  
Ręcznik Dr Bacty XL Tukan
79,90 zł
Ręcznik szybkoschnący DrBacty Tukan z impregnacją antybakteryjną Polygiene w rozmiarze XL. Wykonany z mikrofibry - tkaniny, której włókna są 4 razy cieńsze od ludzkiego włosa, co sprawia, iż mimo niskiej wagi ręcznik  temu jest niezwykle chłonny. Może zaabsorbować ilość wody 4,5 razy większą od swojej wagi i 3 razy większą od tkaniny bawełnianej o tej samej powierzchni. Wzór z kolorowymi kwiatami i tukanami przełamuje nudę jednokolorowych ręczników, pozwala poczuć się bliżej natury na basenowym czy biwakowym prysznicu.