Jetboil

Jetboil – szybko, kompaktowo, wygodnie

Jetboil - firma powstała w 2001 roku z inicjatywy Dwight`a Aspinwall`a i Perry`ego Dowst`a. Założyciele sfrustrowani noszeniem w plecaku ciężkich termosów i nieporęcznych sztućców postanowili stworzyć produkty, które ułatwią "gotowanie w plenerze". Tak powstały innowacyjne systemy do gotowania oraz akcesoria takie jak garnki, kubki czy sztućce.

Projektowane i produkowane przez Jetboil kompaktowe systemy gotujące są niezwykle efektywne oraz łatwe w obsłudze. Dzięki stale wprowadzanym innowacjom np. zastosowaniu wymienników ciepła, znacznie wzrosła efektywność gotowania w menażkach Jetboil, co pozwoliło na zmniejszenie zużycia gazu. Innym atutem systemów Jetboil, jest łatwość używania ich w niesprzyjających warunkach, np. wszędzie tam gdzie ustawienie palnika i menażki jest trudne.

Brytyjska firma swoje pomysły poddaje serii eksperymentów i testów dotyczących efektywności energetycznej, a ich efektem są kuchenki ułatwiające, a wręcz rewolucjonizujące gotowanie na łonie natury i łatwe do wykorzystania nawet przy bardzo niskich temperaturach.

Niemal wszystkie firmy produkujące palniki turystyczne posiadają w swojej ofercie kompaktowe systemy do szybkiego gotowania. Prekursorem takiego rozwiązania była firma z Manchesteru i dziś jej produkty znane są na całym świecie, a marka Jetboil jest synonimem szybkiego i oszczędzającego paliwo gotowania.

Obecnie marka Jetboil oferuje kilka bardzo wydajnych, lekkich, unikalnych kuchenek turystycznych i jest niekwestionowanym liderem w swojej branży.

 

 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz