Polar damski

Bardzo lubiane przez kobiety oddychające kurtki softshell, z miękkich materiałów, które nie krępują ruchów, zapewniają pełną swobodę podczas aktywności fizycznej. W grupie kurtek softshellowych znalazły się również windstoppery, czyli kurtki wiatroszczelne. Panie wybierać mogą wśród kurtek od bardzo cienkich przeznaczonych na ciepłe dni do intensywnego wysiłku fizycznego po ciepłe softshelle zimowe, w których można wybrać się na narciarski wypad.

Marmot W's Flashpoint Hoody damski polar 100
359,10 zł
399,00 zł -10%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Klasyczny, pięknie uszyty damski polar 100 z kapturem. Polarek niezbyt gruby, dzięki czemu bardzo uniwersalny. W ciepłe dni posłuży jako zewnętrzna warstwa ubrania, w chłodniejszą pogodę ubierzemy go jako dodatkowe ubranie pod grubszą kurtkę. Dobrze skrojony, starannie uszyty, z tym polarkiem zaprzyjaźnisz się na długo od pierwszego ubrania.  
Marmot W's Flashpoint Jacket
322,15 zł
379,00 zł -15%
Wysyłamy w 24 godziny
Zmarznięta nie jesteś sobą? Polarowa kurteczka Marmot Flashpoint Jacket pomoże Ci opanować sytuację. Klasyczny polarek na Polartec Classic 100, pięknie skrojony, tak, aby podkreślić damską sylwetkę, zyskał kilka technicznych rozwiązań, aby sprostać potrzebom wymagających użytkowniczek. W kurteczce znajdziemy wzmocnienia na przedramionach oraz ramionach, aby materiał nie wycierał się od plecaka.