Kurtki hybrydowe damskie

Nowoczesne, zaawansowane technologiczne ocieplenie w postaci puchu syntetycznego - Primaloft, stało się poważnym konkurentem dla naturalnego puchu. Każde pojedyncze włókno Primaloft zostało poddane impregnacji hydrofobowej, co sprawia, że oprócz wszystkich zalet puchu naturalnego puch syntetyczny posiada dodatkową: nie nasiąka wilgocią, a kurtki nim ocieplone będą zachowywać właściwości termiczne nawet jeśli zmoczy je deszcz. Damskie kurtki hybrydowe, ocieplane Primaloft są lekkie, nie zajmują wiele miejsca w plecaku, ale w niewielkiej kurteczce kryje się duża dawka ciepła.

Patagonia W's Nano Puff kurtka na Primaloft One
629,30 zł
898,9947 zł -30%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Kurtka Patagonia Nano Puff to zaledwie 315 gramów ciepła!, które możemy zamknąć w maleńkim pakieciku i zabrać ze sobą wszędzie, a wtedy żaden chłód nas nie zaskoczy. Bardzo lekka i ciepła jak puchówka damska kurtka, która może być używana zarówno jako zewnętrzna warstwa ubrania jak i kolejna warstwa  docieplająca ubioru.  
Patagonia W's Nano Puff Hoody damska kurtka na Primaloft One
599,25 zł
798,9957 zł -25%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Lekka jak piórko, nieprzewiewna i bardzo ciepła damska kurtka z ociepleniem Primaloft One. Kurtka Patagonia Nano Puff Hoody to zaledwie 329 gramów ciepła!, które możemy zamknąć w maleńkim pakieciku i zabrać ze sobą wszędzie, a wtedy żaden chłód nas nie zaskoczy. Kurtka, wzorowana na swetrach puchowych, może być noszona zarówno jako samodzielna kurtka, ale również jako warstwa  docieplająca.