Płaszcze puchowe damskie

Praktyczne kurtki damskie z podpinanym polarem lub inną wewnętrzną kurtką, sprawiają,że w różnych kombinacjach możemy nosić je właściwie cały rok. W zależności od panującej pogody, możemy zakładać kurtkę zewnętrzną, przeciwdeszczową, lub nosić tylko polar lub podpinkę, w chłodniejszy dzień. Kiedy temperatura mocno spadnie, spinamy kurtkę z ociepleniem, a w tej wersji otrzymujemy kurtkę zimową lub narciarską.

Damski płaszcz puchowy Marmot Chelsea Coat Onyx
1 189,15 zł
1 399,00 zł -15%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Damski płaszcz zimowy Marmot Chelsea Coat, ocieplany puchem naturalnym. Z pozoru codzienne ubranie do miejskiej dżungli czy też na wypady za miasto, ale nie dajcie się zwieść. Zewnętrzny materiał płaszcza uszyto z solidnej tkaniny wyposażonej membranę chroniącą przed deszczem, śniegiem, a jednocześnie pozwalającej ubraniu komfortowo oddychać. Po stronie wewnętrznej znajdziemy zintegrowane puchowe ocieplenie.
Damski płaszcz zimowy Patagonia W's Tres 3 In 1 Parka czarny
1 799,00 zł
2 299,00 zł -500,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Damski płaszcz zimowy parka 3w1. Zewnętrzny, nieprzemakalny i nieprzewiewny płaszcz z kapturem w połączeniu z pięknie skrojonym wewnętrznym puchowym płaszczykiem pozwalają stworzyć bardzo ciepły zimowy damski płaszcz. Obie części ubrania w cieplejsze dni możemy nosić osobno. Wewnętrzny płaszcz puchowy dopinamy do płaszcza zewnętrznego za pomocą suwaka.
Damski płaszcz puchowy, Marmot Chelsea Coat Platinum
1 189,15 zł
1 399,00 zł -15%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Damski  płaszcz zimowy, ocieplany puchem naturalnym. Z pozoru codzienne ubranie do miejskiej dżungli czy też na wypady za miasto, ale nie dajcie się zwieść. Zewnętrzny materiał płaszcza uszyto z solidnej tkaniny wyposażonej membranę chroniącą przed deszczem, śniegiem, a jednocześnie pozwalającej ubraniu komfortowo oddychać. Po stronie wewnętrznej znajdziemy zintegrowane puchowe ocieplenie.  
Marmot Montreaux Coat płaszcz puchowy damski
1 249,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Wygodny, ciepły i doskonale skrojony damski płaszcz puchowy sięgający do kolan. Uszyty z tkaniny o wysokiej odporności na deszcz, puchoszczelnej i bardzo miłej w dotyku. Ocieplenie płaszcza stanowi puch 700 cui, puch specjalnie impregnowany, który nawet  w razie przemoczenia płaszcza nadal zachowuje właściwości termiczne. Wewnętrzna strona płaszcza wykończona jest miękkim misiowatym materiałem.
Patagonia W's Tres Parka 3 In 1 grafitowy
1 899,00 zł
2 299,00 zł -400,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Damski płaszcz zimowy Patagonia W's Tres Parka 3 In 1. Zewnętrzny, nieprzemakalny i nieprzewiewny płaszcz z kapturem w połączeniu z pięknie skrojonym wewnętrznym puchowym płaszczykiem pozwalają stworzyć bardzo ciepły zimowy damski płaszcz. Obie części ubrania w cieplejsze dni możemy nosić osobno. Wewnętrzny płaszcz puchowy dopinamy do płaszcza zewnętrznego za pomocą suwaka.
Marmot Chelsea Coat Black
1 189,15 zł
1 399,00 zł -15%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Damski płaszcz zimowy Marmot Chelsea Coat Black, ocieplany puchem naturalnym. Z pozoru codzienne ubranie do miejskiej dżungli czy też na wypady za miasto, ale nie dajcie się zwieść. Zewnętrzny materiał płaszcza uszyto z solidnej tkaniny wyposażonej membranę chroniącą przed deszczem, śniegiem, a jednocześnie pozwalającej ubraniu komfortowo oddychać. Po stronie wewnętrznej znajdziemy zintegrowane puchowe ocieplenie.