Płaszcze puchowe damskie

Jeśli szukasz ubrania które zapewni Tobie jeszcze więcej ciepła, to z pewnością propozycja płaszcza puchowego jest warta rozważenia. Puchowy płaszczyk to obok ochrony termicznej codzienna elegancja. Stanie na przystanku, czy wieczorne wyjścia w mroźne dni przestają kojarzyć się z dreszczami jeśli założysz ocieplony puchem płaszczyk, a jeszcze lepiej jeśli płaszcz puchowy posiada kaptur, wtedy roztacza ochronę termiczną od głowy po kolana.  Dobrze skrojony, uszyty z nowoczesnych, elegancko wyglądających tkanin, najczęściej odporny na niewielki deszcz czy opady śniegu z deszczem, ale przede wszystkim lekki i wygodny, nie krępujący ruchów puchowy płaszcz może zostać Twoim najlepszym przyjacielem na wiele sezonów.

Damski płaszcz puchowy Marmot Chelsea Coat Onyx
1 189,15 zł
1 399,00 zł -15%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Damski płaszcz zimowy Marmot Chelsea Coat, ocieplany puchem naturalnym. Z pozoru codzienne ubranie do miejskiej dżungli czy też na wypady za miasto, ale nie dajcie się zwieść. Zewnętrzny materiał płaszcza uszyto z solidnej tkaniny wyposażonej membranę chroniącą przed deszczem, śniegiem, a jednocześnie pozwalającej ubraniu komfortowo oddychać. Po stronie wewnętrznej znajdziemy zintegrowane puchowe ocieplenie.
Damski płaszcz zimowy Patagonia W's Tres 3 In 1 Parka czarny
1 799,00 zł
2 299,00 zł -500,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Damski płaszcz zimowy parka 3w1. Zewnętrzny, nieprzemakalny i nieprzewiewny płaszcz z kapturem w połączeniu z pięknie skrojonym wewnętrznym puchowym płaszczykiem pozwalają stworzyć bardzo ciepły zimowy damski płaszcz. Obie części ubrania w cieplejsze dni możemy nosić osobno. Wewnętrzny płaszcz puchowy dopinamy do płaszcza zewnętrznego za pomocą suwaka.
Damski płaszcz puchowy, Marmot Chelsea Coat Platinum
1 189,15 zł
1 399,00 zł -15%
Dostępny produkt z innymi opcjami
Damski  płaszcz zimowy, ocieplany puchem naturalnym. Z pozoru codzienne ubranie do miejskiej dżungli czy też na wypady za miasto, ale nie dajcie się zwieść. Zewnętrzny materiał płaszcza uszyto z solidnej tkaniny wyposażonej membranę chroniącą przed deszczem, śniegiem, a jednocześnie pozwalającej ubraniu komfortowo oddychać. Po stronie wewnętrznej znajdziemy zintegrowane puchowe ocieplenie.  
Marmot Montreaux Coat płaszcz puchowy damski
936,75 zł
1 249,00 zł -25%
Wysyłamy w 24 godziny
Wygodny, ciepły i doskonale skrojony damski płaszcz puchowy sięgający do kolan. Uszyty z tkaniny o wysokiej odporności na deszcz, puchoszczelnej i bardzo miłej w dotyku. Ocieplenie płaszcza stanowi puch 700 cui, puch specjalnie impregnowany, który nawet  w razie przemoczenia płaszcza nadal zachowuje właściwości termiczne. Wewnętrzna strona płaszcza wykończona jest miękkim misiowatym materiałem.
Patagonia W's Tres Parka 3 In 1 grafitowy
1 899,00 zł
2 299,00 zł -400,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Damski płaszcz zimowy Patagonia W's Tres Parka 3 In 1. Zewnętrzny, nieprzemakalny i nieprzewiewny płaszcz z kapturem w połączeniu z pięknie skrojonym wewnętrznym puchowym płaszczykiem pozwalają stworzyć bardzo ciepły zimowy damski płaszcz. Obie części ubrania w cieplejsze dni możemy nosić osobno. Wewnętrzny płaszcz puchowy dopinamy do płaszcza zewnętrznego za pomocą suwaka.
Marmot Chelsea Coat Black
1 189,15 zł
1 399,00 zł -15%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Damski płaszcz zimowy Marmot Chelsea Coat Black, ocieplany puchem naturalnym. Z pozoru codzienne ubranie do miejskiej dżungli czy też na wypady za miasto, ale nie dajcie się zwieść. Zewnętrzny materiał płaszcza uszyto z solidnej tkaniny wyposażonej membranę chroniącą przed deszczem, śniegiem, a jednocześnie pozwalającej ubraniu komfortowo oddychać. Po stronie wewnętrznej znajdziemy zintegrowane puchowe ocieplenie.