Masters

Masters

Wyprzedaż!-30%
Masters kijki trekkingowe Calu
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Innowacyjne, ultra-lekkie kije, wykonane z opatentowanego stopu Calu®. Kije z linii Light Pro stanowią niezbędne wyposażenie każdego miłośnika pieszych wędrówek, niezależnie od poziomu zaawansowania, do użytku przez cały rok. Ich niska waga zmniejsza obciążenie rąk nie obniżając jednocześnie  stabilności podparcia.


265,30 zł
379,00 zł
Wyprzedaż!-30%
Masters Kijki trekkingowe X-Light
Produkt niedostępny

Kije z linii Extreme - zaprojektowane do trekkingów z ciężkim plecakiem. Wyposażone w system RBS pozwalający na szybką zmianę talerzyka, oraz dodatkowy talerzyk, aby lepiej dostosować się do warunków zewnętrznych. Ta linia produktów dedykowana jest miłośnikom trekkingów w najwyższych górach, aby mogli sprostać każdej drodze w każdych warunkach atmosferycznych.
200,90 zł
287,00 zł
Wyprzedaż!-40,00 zł
Masters Telescopic 2
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Lekkie i wytrzymałe - model kijków zaprojektowany specjalnie z myślą o osobach bardzo często trenujących.

Nordic Walking, jak zgodnie wypowiada się większość lekarzy, jest jednym z najbardziej dobroczynnych sportów jeśli chodzi o wpływ na układ krążenia. Uprawianie tego sportu przynosi więcej korzyści dla zdrowia niż regularne spacery, bieganie czy jazda na rowerze. Właściwe używanie kijków, połączone z odpowiednią pracą rąk niejako wymusza  utrzymywanie prawidłowej postawy ciała w trakcie marszu.
149,00 zł
189,00 zł