Masters

Masters

Masters fitness orange kijki nordic walking 130 cm
59,00 zł
179,00 zł -120,00 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Model kijków zaprojektowany specjalnie z myślą o początkujących. Nordic Walking, jak zgodnie wypowiada się większość lekarzy, jest jednym z najbardziej dobroczynnych sportów jeśli chodzi o wpływ na układ krążenia. Uprawianie tego sportu przynosi więcej korzyści dla zdrowia niż regularne spacery, bieganie czy jazda na rowerze.
Masters Kijki trekkingowe X-Light
200,90 zł
287,00 zł -30%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Kije z linii Extreme - zaprojektowane do trekkingów z ciężkim plecakiem. Wyposażone w system RBS pozwalający na szybką zmianę talerzyka, oraz dodatkowy talerzyk, aby lepiej dostosować się do warunków zewnętrznych. Ta linia produktów dedykowana jest miłośnikom trekkingów w najwyższych górach, aby mogli sprostać każdej drodze w każdych warunkach atmosferycznych.
Masters Telescopic 2
149,00 zł
189,00 zł -40,00 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Lekkie i wytrzymałe - model kijków zaprojektowany specjalnie z myślą o osobach bardzo często trenujących. Nordic Walking, jak zgodnie wypowiada się większość lekarzy, jest jednym z najbardziej dobroczynnych sportów jeśli chodzi o wpływ na układ krążenia. Uprawianie tego sportu przynosi więcej korzyści dla zdrowia niż regularne spacery, bieganie czy jazda na rowerze. Właściwe używanie kijków, połączone z odpowiednią pracą rąk niejako wymusza  utrzymywanie prawidłowej postawy ciała w trakcie marszu.