SIGG

Szwajcarski producent, szczególnie rozpoznawany na świecie z powodu produkcji popularnych butelek na napoje, które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i doskonałą jakością. Co takiego szczególnego jest w tych butelkach? Oprócz pięknego designu odpowiadają one na potrzeby osób świadomych ekologicznie jak i prowadzących zdrowy tryb życia. Butelki SIGG wykonywane są z jednego kawałka aluminium (nie mają łączeń), malowane są proszkowo – bez użycia rozpuszczalników i niezwykle kolorowe.

SIGG – szwajcarska precyzja, światowy design

Szwajcarski producent, szczególnie rozpoznawany na świecie z powodu produkcji popularnych butelek na napoje, które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i doskonałą jakością.

Historia marki sięga roku 1908, kiedy to w szwajcarskim Biel firma rozpoczyna produkcję artykułów gospodarstwa domowego z aluminium, m.in. łóżek i butelek na napoje. W 1917 roku otrzymuje nową siedzibę i nazwę - Sigg AG Aluminiumwarenfabrik we Frauenfeld. W 1958 roku - 50 lat od rozpoczęcia produkcji - rodzina produktów SIGG obejmuje już kilka tysięcy artykułów gospodarstwa domowego i elementów wyposażenia sportowego. Kolejne lata przynoszą przełomowe w dziejach marki momenty: 1980 – pojawia się pierwsza jednokolorowa, powlekana butelka do picia, 1992 – wielofunkcyjne, kolorowe nasadki do picia, 1993 – wpisanie produktów SIGGa do kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku, 1995 – nowy zakład produkcyjny, 2003 – nowa siedziba, pełna otwartych przestrzeni ułatwiających pracę, gdzie do dziś projektuje i produkuje się jedyne i niepowtarzalne butelki, bidony i termosy, 2014 - nagroda Red Dot za wybitne osiągnięcia w zakresie projektowania produktu. Dziś w szerokiej ofercie SIGGa znajdują się bidony, butelki, kubki i termosy oraz różnego rodzaju akcesoria, takie jak pokrowce czy ustniki.

Co takiego szczególnego jest w tych butelkach? Oprócz pięknego designu odpowiadają one na potrzeby osób świadomych ekologicznie jak i prowadzących zdrowy tryb życia. Butelki SIGG wykonywane są z jednego kawałka aluminium (nie mają łączeń), malowane są proszkowo – bez użycia rozpuszczalników i niezwykle kolorowe. Od wewnątrz posiadają specjalną powłokę odporną na działanie kwasów owocowych i napojów izotonicznych, dzięki której napoje zachowują własny smak i zapach. Bidony szwajcarskiej firmy wolne są od ftalanów i Bisfenolu A. Produkty SIGG są bardzo trwałe, szczelne i nadają się w 100% do recyklingu.

Lekkie, aluminiowe butelki wielokrotnego użytku są dziś czymś więcej niż tylko bidonami na napoje. Ich lekkość i funkcjonalność kwalifikuje je jako istotne wyposażenie dla osób aktywnych, sportowców, a na niższych wysokościach stanowią „must-have” dla gwiazd filmowych i supermodelek, wielką popularnością cieszy się również szeroka oferta przygotowana z myślą o najmłodszych.

 

Bidon dziecięcy SIGG KBT Waterfall 0,4L
62,90 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Szczelny dziecięcy bidon SIGG KBT Waterfall 0,4L na napoje. Wygląd tych butelek zachwyci najmłodszych. Szeroki wybór kolorów i stylów butelek sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań. Bidony nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze powierzchnia butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.  
Bidon SIGG KBT Icecream 0,4L
62,90 zł
Szczelny dziecięcy bidon SIGG KBT Icecream 0,4L na napoje. Wygląd tych butelek zachwyci najmłodszych. Szeroki wybór kolorów i stylów butelek sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań. Bidony nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze powierzchnia butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.    
Bidon SIGG KBT Kicker 0,4L
62,90 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Szczelny dziecięcy bidon SIGG KBT Kicker 0,4L na napoje. Wygląd tych butelek zachwyci najmłodszych. Szeroki wybór kolorów i stylów butelek sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań. Bidony nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze powierzchnia butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.  
Butelka SIGG 0,4L Glow Moon Dinos
77,90 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Szczelny bidon SIGG na napoje dla dzieci 0,4 litra z motywem dinozaurów. Butelka posiada elementy, które fosforyzują w ciemności. Oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymały, szczelny i lekki. Bidony SIGG nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.
Butelka SIGG 0,4L The Good Dinosaur
81,90 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Szczelny bidon  0,4L na napoje dla dzieci motywem wesołego dinozaura, lubianego przez dzieci diplodoka. Posiada wszystko to, co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymały, szczelny i lekki. Bidony SIGG nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.    
Butelka SIGG Amazing Football 0,6 litra
89,00 zł
Szczelny i lekki bidon na wodę lub napoje z motywem piłki nożnej. Butelki SIGG są lekkie, szczelne, wykonane z bezpiecznych materiałów, nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA. Wnętrze butelki zostało pokryte cieniutką trwałą warstwą, która ułatwia czyszczenie butelek, ale przede wszystkim sprawia, iż napoje zachowują swój pierwotny smak.  
Butelka SIGG Butterflies 0,6 litra
84,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Klasyczna butelka SIGG o pojemności 0,6L z wesołym nadrukiem w kolorowe motyle. Szczelna, bardzo leka i wytrzymała, a dodatkowo ekologiczna: zużyte butelki nadają się w całości do recyklingu. Wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta jest specjalną warstwą, wolną od BPA, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak, a butelka jest łatwa w  myciu. Nieodzowna na wycieczce, uczelni lub w pracy.
Butelka SIGG Crazy Black 0,6L
76,90 zł
Butelka SIGG Crazy Black bidon o pojemności 0,6 litra, klasyczny design połączony z eleganckim czarnym kolorem przechodzącym w naturalny aluminiowy. Zdumiewająco lekki i w pełni szczelny bidon na napoje. Wykonany z jednego kawałka aluminium, posiada specjalną wewnętrzną powłokę, dzięki której butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zawsze zachowują pierwotny smak.
Butelka SIGG Crazy Blue 0,6 litra
76,90 zł
Butelka SIGG Crazy Blue - bidon 0,6 litra, klasyczny design połączony z fantazyjnym błękitnym kolorem przechodzącym w naturalny aluminiowy. Zdumiewająco lekki i w pełni szczelny bidon na napoje czy izotonik. Wykonany z jednego kawałka aluminium, posiada specjalną wewnętrzną powłokę, dzięki której butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zawsze zachowują pierwotny smak.  
Butelka SIGG Crazy Red 0,6L
79,90 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Butelka SIGG Crazy Red bidon o pojemności 0,6 litra, klasyczny design połączony z fantazyjnym czerwonym kolorem przechodzącym w naturalny aluminiowy. Zdumiewająco lekki i w pełni szczelny bidon na napoje czy izotonik. Wykonany z jednego kawałka aluminium, posiada specjalną wewnętrzną powłokę, dzięki której butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zawsze zachowują pierwotny smak.
Butelka SIGG Crispy 0,6 litra
84,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Klasyczna butelka SIGG o pojemności 0,6L z trójwymiarowym nadrukiem. Szczelna, bardzo leka i wytrzymała, a dodatkowo ekologiczna: zużyte butelki nadają się w całości do recyklingu. Wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta jest specjalną warstwą, wolną od BPA, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak, a butelka jest łatwa w  myciu. Nieodzowna na wycieczce, uczelni lub w pracy.
Butelka SIGG CYD Pastel Green 0,6L
81,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Butelka SIGG o pojemności 0,6 litra z serii Color Your Day - pastelowa zieleń. Lekki i szczelny bidon na napoje czy izotonik, w tej wersji posiada wygodną antypoślizgową silikonową opaskę, która gwarantuje pewny chwyt i jeszcze większą wygodę korzystania z butelki. Specjalna wewnętrzna powłoka spawia, że butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zachowują pierwotny smak.
Butelka SIGG CYD Pure White Pink 0,6L
81,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Butelka SIGG o pojemności 0,6 litra z serii Color Your Day biało-różowa. Lekki i szczelny bidon na napoje czy izotonik, w tej wersji posiada wygodną antypoślizgową silikonową opaskę, która gwarantuje pewny chwyt i jeszcze większą wygodę korzystania z butelki. Specjalna wewnętrzna powłoka sprawia, że butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zachowują pierwotny smak.
Butelka SIGG CYD Pure White/ Blue 0,6L
81,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Butelka SIGG o pojemności 0,6 litra z serii Color Your Day biało-niebieska. Lekki i szczelny bidon na napoje czy izotonik, w tej wersji posiada wygodną antypoślizgową silikonową opaskę, która gwarantuje pewny chwyt i jeszcze większą wygodę korzystania z butelki. Specjalna wewnętrzna powłoka sprawia, że butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zachowują pierwotny smak.
Butelka SIGG CYD Pure White/ Green 0,6L
81,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Butelka SIGG o pojemności 0,6 litra z serii Color Your Day biało-zielona. Lekki i szczelny bidon na napoje czy izotonik, w tej wersji posiada wygodną antypoślizgową silikonową opaskę, która gwarantuje pewny chwyt i jeszcze większą wygodę korzystania z butelki. Specjalna wewnętrzna powłoka sprawia, że butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zachowują pierwotny smak.
Butelka SIGG CYD Pure White/ Orange 0,6L
81,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Butelka SIGG o pojemności 0,6 litra z serii Color Your Day biało-pomarańczowa. Lekki i szczelny bidon na napoje czy izotonik, w tej wersji posiada wygodną antypoślizgową silikonową opaskę, która gwarantuje pewny chwyt i jeszcze większą wygodę korzystania z butelki. Specjalna wewnętrzna powłoka sprawia, że butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zachowują pierwotny smak.