SIGG

SIGG – producent najwyższej jakości butelek i bidonów sportowych i turystycznych dla dorosłych i dla dzieci

Szwajcarski producent, szczególnie rozpoznawany na świecie z powodu produkcji popularnych klasycznych butelek Sigg – lekkich aluminiowych bidonów, zakręcanych na klasyczny korek z uszkiem. W ostatnich latach w odpowiedzi na potrzeby Klientów oferta marki została znacznie rozbudowana o szeroką gamę produktów w której znajdziemy bidony Sigg z aluminium, szkła, tworzywa, bidony turystyczne i sportowe oraz bidony dziecięce z pięknymi kolorowymi nadrukami oraz postaciami z bajek. Wśród propozycji marki Sigg pojawiły się również praktyczne kubki termiczne oraz termosy Sigg również w wersji z zaparzaczką do herbaty.

Do większości produktów producent oferuje dodatkowe akcesoria takie jak pokrowce termoizolacyjne, wymienne korki, ustniki, słomki. Wszystko to umożliwia lepsze dostosowanie produktów do potrzeb i oczekiwań  użytkowników.

Co takiego szczególnego jest w tych butelkach Sigg? Oprócz pięknego designu odpowiadają one na potrzeby osób świadomych ekologicznie jak i prowadzących zdrowy tryb życia. Klasyczne butelki SIGG wykonywane są z jednego kawałka aluminium (nie mają łączeń), malowane są proszkowo – bez użycia rozpuszczalników i niezwykle kolorowe. Od wewnątrz posiadają specjalną powłokę odporną na działanie kwasów owocowych i napojów izotonicznych, dzięki której napoje zachowują własny smak i zapach. Bidony Sigg firmy wolne są od niekorzystnych dla zdrowia człowieka substancji takich jak ftalany i Bisfenol A. Produkty SIGG są bardzo trwałe, szczelne i nadają się w 100% do recyklingu.

Lekkie, aluminiowe butelki wielokrotnego użytku są dziś czymś więcej niż tylko bidonami na napoje. Ich lekkość i funkcjonalność kwalifikuje je jako istotne wyposażenie dla osób aktywnych, sportowców, a na niższych wysokościach stanowią „must-have” dla gwiazd filmowych i supermodelek, wielką popularnością cieszy się również szeroka oferta przygotowana z myślą o najmłodszych.

Historia marki sięga roku 1908, kiedy to w szwajcarskim Biel firma rozpoczyna produkcję artykułów gospodarstwa domowego z aluminium, m.in. łóżek i butelek na napoje. W 1917 roku otrzymuje nową siedzibę i nazwę - Sigg AG Aluminiumwarenfabrik we Frauenfeld. W 1958 roku - 50 lat od rozpoczęcia produkcji - rodzina produktów SIGG obejmuje już kilka tysięcy artykułów gospodarstwa domowego i elementów wyposażenia sportowego. Kolejne lata przynoszą przełomowe w dziejach marki momenty: 1980 – pojawia się pierwsza jednokolorowa, powlekana butelka do picia, 1992 – wielofunkcyjne, kolorowe nasadki do picia, 1993 – wpisanie produktów SIGGa do kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku, 1995 – nowy zakład produkcyjny, 2003 – nowa siedziba, pełna otwartych przestrzeni ułatwiających pracę, gdzie do dziś projektuje i produkuje się jedyne i niepowtarzalne butelki, bidony i termosy, 2014 - nagroda Red Dot za wybitne osiągnięcia w zakresie projektowania produktu.

Bidon dziecięcy SIGG KBT Waterfall 0,4L
Produkt niedostępny

Szczelny dziecięcy bidon SIGG KBT Waterfall 0,4L na napoje. Wygląd tych butelek zachwyci najmłodszych. Szeroki wybór kolorów i stylów butelek sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań. Bidony Sigg nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze powierzchnia butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.

 Bidon SIGG KBT Icecream 0,4L
Wysyłamy w 24 godziny

Szczelny dziecięcy bidon SIGG KBT Icecream 0,4L na napoje. Wygląd tych butelek zachwyci najmłodszych. Szeroki wybór kolorów i stylów butelek sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań. Bidony Sigg nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze powierzchnia butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.

 

 

62,90 zł
Bidon SIGG KBT Kicker 0,4L
Produkt niedostępny

Szczelny dziecięcy bidon SIGG KBT Kicker 0,4L na napoje. Wygląd tych butelek zachwyci najmłodszych. Szeroki wybór kolorów i stylów butelek sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań. Bidony Sigg nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze powierzchnia butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.

 

Bidon SIGG KBT Tomato 0,4L
Wysyłamy w 24 godziny

Szczelny dziecięcy bidon SIGG KBT Tomato 0,4L na napoje. Wygląd tych butelek zachwyci najmłodszych. Szeroki wybór kolorów i stylów butelek sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań. Bidony Sigg nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze powierzchnia butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.

 

62,90 zł
Butelka SIGG 0,4L The Good Dinosaur
Wysyłamy w 24 godziny

Szczelny bidon  0,4L na napoje dla dzieci motywem wesołego dinozaura, lubianego przez dzieci diplodoka. Posiada wszystko to, co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymały, szczelny i lekki. Bidony SIGG nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.

 

 

81,90 zł
Butelka SIGG Amazing Football 0,6 litra
Produkt niedostępny

Szczelny i lekki bidon na wodę lub napoje z motywem piłki nożnej. Butelki SIGG są lekkie, szczelne, wykonane z bezpiecznych materiałów, nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA. Wnętrze butelki zostało pokryte cieniutką trwałą warstwą, która ułatwia czyszczenie butelek, ale przede wszystkim sprawia, iż napoje zachowują swój pierwotny smak.

 
Butelka SIGG Butterflies 0,6 litra
Produkt niedostępny

Klasyczna butelka SIGG o pojemności 0,6L z wesołym nadrukiem w kolorowe motyle. Szczelna, bardzo leka i wytrzymała, a dodatkowo ekologiczna: zużyte butelki nadają się w całości do recyklingu. Wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta jest specjalną warstwą, wolną od BPA, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak, a butelka jest łatwa w  myciu. Nieodzowna na wycieczce, uczelni lub w pracy.
Butelka SIGG Crazy Black 0,6L
Produkt niedostępny

Butelka SIGG Crazy Black bidon o pojemności 0,6 litra, klasyczny design połączony z eleganckim czarnym kolorem przechodzącym w naturalny aluminiowy. Zdumiewająco lekki i w pełni szczelny bidon na napoje. Wykonany z jednego kawałka aluminium, posiada specjalną wewnętrzną powłokę, dzięki której butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zawsze zachowują pierwotny smak.

Butelka SIGG Crazy Red 0,6L
Produkt niedostępny

Butelka SIGG Crazy Red bidon o pojemności 0,6 litra, klasyczny design połączony z fantazyjnym czerwonym kolorem przechodzącym w naturalny aluminiowy. Zdumiewająco lekki i w pełni szczelny bidon na napoje czy izotonik. Wykonany z jednego kawałka aluminium, posiada specjalną wewnętrzną powłokę, dzięki której butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zawsze zachowują pierwotny smak.

Butelka SIGG Crispy 0,6 litra
Wysyłamy w 24 godziny

Klasyczna butelka SIGG o pojemności 0,6L z trójwymiarowym nadrukiem. Szczelna, bardzo leka i wytrzymała, a dodatkowo ekologiczna: zużyte butelki nadają się w całości do recyklingu. Wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta jest specjalną warstwą, wolną od BPA, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak, a butelka jest łatwa w  myciu. Nieodzowna na wycieczce, uczelni lub w pracy.
84,00 zł
Butelka SIGG CYD Pastel Green 0,6L
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka SIGG o pojemności 0,6 litra z serii Color Your Day - pastelowa zieleń. Lekki i szczelny bidon na napoje czy izotonik, w tej wersji posiada wygodną antypoślizgową silikonową opaskę, która gwarantuje pewny chwyt i jeszcze większą wygodę korzystania z butelki. Specjalna wewnętrzna powłoka spawia, że butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zachowują pierwotny smak.
81,00 zł
Butelka SIGG CYD Pure White Pink 0,6L
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka SIGG o pojemności 0,6 litra z serii Color Your Day biało-różowa. Lekki i szczelny bidon na napoje czy izotonik, w tej wersji posiada wygodną antypoślizgową silikonową opaskę, która gwarantuje pewny chwyt i jeszcze większą wygodę korzystania z butelki. Specjalna wewnętrzna powłoka sprawia, że butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zachowują pierwotny smak.
81,00 zł
Butelka SIGG CYD Pure White/ Blue 0,6L
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka SIGG o pojemności 0,6 litra z serii Color Your Day biało-niebieska. Lekki i szczelny bidon na napoje czy izotonik, w tej wersji posiada wygodną antypoślizgową silikonową opaskę, która gwarantuje pewny chwyt i jeszcze większą wygodę korzystania z butelki. Specjalna wewnętrzna powłoka sprawia, że butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zachowują pierwotny smak.

81,00 zł
Butelka SIGG CYD Pure White/ Green 0,6L
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka SIGG o pojemności 0,6 litra z serii Color Your Day biało-zielona. Lekki i szczelny bidon na napoje czy izotonik, w tej wersji posiada wygodną antypoślizgową silikonową opaskę, która gwarantuje pewny chwyt i jeszcze większą wygodę korzystania z butelki. Specjalna wewnętrzna powłoka sprawia, że butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zachowują pierwotny smak.
81,00 zł
Butelka SIGG CYD Pure White/ Orange 0,6L
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka SIGG o pojemności 0,6 litra z serii Color Your Day biało-pomarańczowa. Lekki i szczelny bidon na napoje czy izotonik, w tej wersji posiada wygodną antypoślizgową silikonową opaskę, która gwarantuje pewny chwyt i jeszcze większą wygodę korzystania z butelki. Specjalna wewnętrzna powłoka sprawia, że butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zachowują pierwotny smak.

 

81,00 zł
Butelka SIGG CYD Pure White/ Yellow 0,6L
Produkt niedostępny

Butelka SIGG o pojemności 0,6 litra z serii Color Your Day biało-żółta. Lekki i szczelny bidon na napoje czy izotonik, w tej wersji posiada wygodną antypoślizgową silikonową opaskę, która gwarantuje pewny chwyt i jeszcze większą wygodę korzystania z butelki. Specjalna wewnętrzna powłoka sprawia, że butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zachowują pierwotny smak.

 
Butelka SIGG Disney Anna & Elsa 0,6L
Produkt niedostępny

Szczelny bidon dla dzieci SIGG 0,6L na napoje dla dzieci z motywem Anna & Elsa. Butelka zapewnia wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Bidony SIGG nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak. 

-5%
Butelka SIGG Disney Bella Unicorn 0,4L
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka Sigg 0,4L na napoje dla dzieci z Bellą Jednorożcem. Oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Bidon wykonano z jednego kawałka aluminium, wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta została specjalną warstwą, wolną od szkodliwych substancji  i BPA, dzięki której napoje zawsze zachowują pierwotny smak.
74,01 zł
77,90 zł