Gregory

GREGORY – szlak przemawia – my słuchamy

Firma Gregory Mountain Products powstała w 1977 roku w San Diego w Californii. Jednak przygoda Wayne'a Gregory’ego z plecakami rozpoczęła się dużo wcześniej. Swój pierwszy plecak zaprojektował jako skaut mając zaledwie 14 lat. Wkrótce po tym rozpoczął współpracę z firmą Adventure 16, dla której projektował, ale także pomagał dobierać materiały do produkcji plecaków.

W 1970 roku Gregory założył swoją pierwszą firmę, Sunbird, produkującą plecaki z zewnętrznym stelażem jednak po kilku latach zawiesił działalność, żeby zająć się projektowaniem toreb, namiotów, odzieży i śpiworów dla nowych firm z branży.

Zaintrygowany nowymi trendami reaktywował firmę i pod marką Gregory Moutain Products rozpoczął projektowanie i produkcję pełnych innowacyjnych rozwiązań plecaków.

Lata doświadczeń właścicieli doprowadziły ich do wniosku, iż w dziedzinie plecaków o wygodzie użytkownika decyduje możliwość jego odpowiedniego dopasowania. Gregory jako pierwsza firma na świecie wprowadziła na rynek plecaki z różnymi rozmiarami stelażu, szelek i pasa biodrowego.  Rozmiary plecaków dopasowane są do długości pleców i szerokości bioder, a system regulacji kąta pasa biodrowego poprawia przenoszenie obciążeń i komfort użytkowania plecaków.

Dziś Gregory Mountain Products współpracuje i wspiera wiele organizacji promujących aktywny wypoczynek, bezpieczeństwo podczas wypraw czy opiekujących się konkretnymi szlakami turystycznymi. We współpracy z marką Gregory, American Mountain Guides Association prowadzi zajęcia doskonalące dla alpinistów, narciarzy alpejskich i przewodników mające na celu podniesienie ich umiejętności i kompetencji .

Od początku swojego istnienia firma Gregory byłą doceniana za innowacyjną konstrukcję plecaków, ergonomię, możliwość dopasowania, a także niezwykłą dbałość o jakość i trwałość swoich produktów. W tej marki znajdziemy plecaki wyprawowe, turystyczne, wspinaczkowe, biegowe, a także szeroką ofertę miejskich plecaków codziennych.

 

Wyprzedaż!-18%
Damski plecak 60L Gregory Amber Chili Pepper Red
Wysyłamy w 24 godziny

Damski plecak trekkingowy o pojemności 60 litrów, z wygodnym systemem nośnym i efektywną wentylacją pleców. Plecak umożliwia regulację wysokości szelek dzięki czemu lepiej dopasujemy go do sylwetki i zapakowanego ciężaru. Do zawartości dostaniemy się przez górny komin lub przez dolny suwak. Zewnętrzna elastyczna, siateczkowa kieszeń pozwoli włożyć awaryją kurtkę  czy kask.
630,58 zł
769,00 zł
Wyprzedaż!-20%
Damski plecak 60L Gregory Amber Pearl Blue
Wysyłamy w 24 godziny

Damski plecak trekkingowy Gregory Amber 60 litrów, z wygodnym systemem nośnym i efektywną wentylacją pleców. Plecak umożliwia regulację wysokości szelek dzięki czemu lepiej dopasujemy go do sylwetki i zapakowanego ciężaru. Do zawartości dostaniemy się przez górny komin lub przez dolny suwak. Zewnętrzna elastyczna, siateczkowa kieszeń pozwoli włożyć awaryjną kurtkę  czy kask.
615,20 zł
769,00 zł
Wyprzedaż!-20%
Damski plecak Gregory Amber 44L Teal Grey
Produkt niedostępny

Damski plecak trekkingowy Gregory Amber Teal Grey o pojemności 44 litrów, z wygodnym systemem nośnym i efektywną wentylacją pleców. Plecak umożliwia regulację wysokości szelek dzięki czemu lepiej dopasujemy go do sylwetki i zapakowanego ciężaru. Do zawartości dostaniemy się przez górny komin lub przez dolny suwak. Zewnętrzna elastyczna, siateczkowa kieszeń pozwoli włożyć awaryjną kurtkę  czy kask.
535,20 zł
669,00 zł
Wyprzedaż!-25%
Damski plecak Gregory Deva 60L Egyptian Blue rozmiar M
Wysyłamy w 24 godziny

Damski plecak Gregory Deva Egyptian Blue 64 litry zaprojektowany na dłuższe podróże lub trekkingi. Spośród wielu innych plecaków wyróżnia go nietypowy, elegancki design oraz wielokrotnie nagradzany system nośny umożliwiający regulację i większości jego elementów. Wszystko po to, aby noszenie ciężarów było łatwiejsze i mniej obciążające. Do zawartości plecaka dostaniemy się przez dolny suwak, górny komin, oraz okrężny suwak na komorze głównej, który pozwala korzystać z plecaka jak z dużej podróżnej torby
891,75 zł
1 189,00 zł
Wyprzedaż!-20%
Damski plecak Gregory Deva Ruby Red 60L rozmiar S
Wysyłamy w 24 godziny

Damski plecak Gregory Deva 60 litrów, spośród wielu innych ofert na rynku wyróżnia go nietypowy, elegancki design oraz wielokrotnie nagradzany system nośny umożliwiający regulację i większości jego elementów. Wszystko po to, aby noszenie ciężarów było łatwiejsze i mniej obciążające. Do zawartości plecaka dostaniemy się zarówno przez dolny suwak, górny komin, oraz okrężny suwak na komorze głównej.
951,20 zł
1 189,00 zł
Wyprzedaż!-20%
Damski plecak Gregory Maven 55L S/M Forest Grey
Wysyłamy w 24 godziny

Plecak damski 55 litrów. Plecak Gregory Maven Forest Grey pomieści ekwipunek na kilkudniowe wyprawy. Dzięki rozwiązaniom zastosowanym w systemie nośnym Aerolon niesiony ciężar nie będzie w centrum uwagi. Lekka aluminiowa szyna stabilizująca plecy dostosowuje się do długości pleców i wzrostu użytkowniczki. Plecak mimo niskiej wagi wykonany jest z niezwykle wytrzymałych na przetarcia materiałów.
757,60 zł
947,00 zł
Wyprzedaż!-20%
Damski plecak Gregory Maven 55L S/M River Blue
Wysyłamy w 24 godziny

Damski plecak  trekkingowy 55 litrów Gregory Maven pomieści ekwipunek na kilkudniowe wyprawy. Dzięki rozwiązaniom zastosowanym w systemie nośnym Aerolon niesiony ciężar nie będzie w centrum uwagi. Lekka aluminiowa szyna stabilizująca plecy dostosowuje się do długości pleców i wzrostu użytkowniczki. Plecak mimo niskiej wagi wykonany jest z niezwykle wytrzymałych na przetarcia materiałów.

 

757,60 zł
947,00 zł
Wyprzedaż!-28%
Gregory Verte 25 Basalt Black - plecak wspinaczkowy
Wysyłamy w 24 godziny

Ultralekki plecak wspinaczkowy Gregory Verte Basalt Black o pojemności 25 litrów, wytrzymały i kompaktowy. Ogromną zaletą plecaka Verte, jest możliwość spakowania go do górnej kieszeni i przytroczenia do dużego plecaka transportowego lub trekkingowego. Po dotarciu do schroniska lub bazy można przepakować do tego plecaka sprzęt wspinaczkowy na szybki atak szczytowy lub wyposażenie niezbędne na jednodniowe wypady trekkingowe.
272,88 zł
379,00 zł
-25%
Gregory Verte 25 Marine Blue - plecak wspinaczkowy
Produkt niedostępny
Ultralekki plecak wspinaczkowy Gregory Verte o pojemności 25 litrów, wytrzymały i kompaktowy. Ogromną zaletą plecaka Verte, jest możliwość spakowania go do górnej kieszeni i przytroczenia do dużego plecaka transportowego lub trekkingowego. Po dotarciu do schroniska lub bazy można przepakować do tego plecaka sprzęt wspinaczkowy na szybki atak szczytowy lub wyposażenie niezbędne na jednodniowe wypady trekkingowe.
284,25 zł
379,00 zł
Wyprzedaż!-20%
Męski plecak Gregory Paragon 48L M/L Omega Blue
Produkt niedostępny

Średniej wielkości plecak męski 48 litrów. Plecak Gregory Paragon 48 to doskonały wybór na kilkudniowe eskapady. Plecak sam w sobie bardzo lekki, natomiast uszyty z ekstremalnie wytrzymałych materiałów. W plecaku znajdziemy kilka możliwości dopasowania do wzrostu i budowy ciała. Wielostopniowa wentylacja pleców oraz szelek zapewni iż plecy i ubrania pozostaną suche nawet przy dynamicznym podejściu
623,20 zł
779,00 zł
Wyprzedaż!-20%
Męski plecak Gregory Paragon 48L M/L Sunset Grey
Produkt niedostępny

Średniej wielkości plecak męski 48 litrów. Plecak Gregory Paragon 48 to doskonały wybór na kilkudniowe eskapady. Plecak sam w sobie bardzo lekki, natomiast uszyty z ekstremalnie wytrzymałych materiałów. W plecaku znajdziemy kilka możliwości dopasowania do wzrostu i budowy ciała. Wielostopniowa wentylacja pleców oraz szelek zapewni iż plecy i ubrania pozostaną suche nawet przy dynamicznym podejściu
623,20 zł
779,00 zł
Wyprzedaż!-20%
Męski plecak Gregory Paragon 58L M/L Omega Blue
Produkt niedostępny
Męski plecak Gregory Paragon Omega Blue 58 litrów to doskonały wybór na kilkudniowe eskapady. Plecak sam w sobie bardzo lekki, natomiast uszyty z ekstremalnie wytrzymałych materiałów. W plecaku znajdziemy kilka możliwości dopasowania do wzrostu i budowy ciała. Wielostopniowa wentylacja pleców oraz szelek zapewni iż plecy i ubrania pozostaną suche nawet przy dynamicznym podejściu
759,20 zł
949,00 zł
Wyprzedaż!-20%
Męski plecak Gregory Paragon 58L M/L Sunset Grey
Produkt niedostępny

Męski plecak Gregory Paragon Sunset Grey 58 litrów to doskonały wybór na kilkudniowe eskapady. Plecak sam w sobie bardzo lekki, natomiast uszyty z ekstremalnie wytrzymałych materiałów. W plecaku znajdziemy kilka możliwości dopasowania do wzrostu i budowy ciała. Wielostopniowa wentylacja pleców oraz szelek zapewni iż plecy i ubrania pozostaną suche nawet przy dynamicznym podejściu
757,60 zł
947,00 zł
Wyprzedaż!-20%
Męski plecak Gregory Stout 45L Navy Blue
Produkt niedostępny

Plecak trekkingowy męski Gregory Stout Navy Blue o pojemności 45 litrów. Plecak, który posiada wyjątkowo wygodny system nośny i efektywną wentylację pleców. W tym modelu znajdziemy możliwość regulacji szelek dzięki czemu lepiej dopasujemy go do sylwetki i zapakowanego ciężaru. Do zawartości dostaniemy się przez górny komin lub przez dolny suwak. Zewnętrzna elastyczna, siateczkowa kieszeń pozwoli włożyć awaryjną kurtkę  czy kask.
535,20 zł
669,00 zł
-20%
Męski plecak Gregory Stout 65L Coal Grey
Wysyłamy w 24 godziny

Plecak męski Gregory Stout 65L Coal Grey. Plecak, który posiada wyjątkowo wygodny system nośny i efektywną wentylację pleców. Plecak daje możliwość regulacji szelek dzięki czemu lepiej dopasujemy go do sylwetki i zapakowanego ciężaru. Do zawartości dostaniemy się przez górny komin lub przez dolny suwak. Zewnętrzna elastyczna, siateczkowa kieszeń pozwoli włożyć awaryjną kurtkę  czy kask
615,20 zł
769,00 zł
-20%
Męski plecak Gregory Stout 65L Navy Blue
Produkt niedostępny

Plecak męski Gregory Stout 65L Navy Blue. Plecak Gregory Stout posiada wyjątkowo wygodny system nośny i efektywną wentylację pleców. Plecak daje możliwość regulacji szelek dzięki czemu lepiej dopasujemy go do sylwetki i zapakowanego ciężaru. Do zawartości dostaniemy się przez górny komin lub przez dolny suwak. Zewnętrzna elastyczna, siateczkowa kieszeń pozwoli włożyć awaryjną kurtkę  czy kask.
615,20 zł
769,00 zł
-20%
Plecak damski Gregory Jade 53L Mayan Teal
Produkt niedostępny

Damski plecak trekkingowy Gregory Jade 53 litry, z niezwykle wygodnym systemem nośnym i efektywną wentylacją pleców, umożliwiającą lepsze dopasowanie go do sylwetki i zapakowanego ciężaru. Docenianą cechą jest tego plecaka jest suwak umieszczony wokół głównej komory umożliwiający szybki i pełny dostęp do zawartości. Plecak odpowiedni zarówno na letnie jak i zimowe trekkingi.
695,20 zł
869,00 zł
-20%
Plecak damski Gregory Jade 63L Ethereal Grey
Produkt niedostępny

Damski plecak trekkingowy Gregory Jade 63 litry, z niezwykle wygodnym systemem nośnym i efektywną wentylacją pleców, umożliwiającą lepsze dopasowanie go do sylwetki i zapakowanego ciężaru. Docenianą cechą jest tego plecaka jest suwak umieszczony wokół głównej komory umożliwiający szybki i pełny dostęp do zawartości. Plecak odpowiedni zarówno na letnie jak i zimowe trekkingi.
757,60 zł
947,00 zł