Spodnie membranowe męskie


Dla wielu typów aktywności spodnie turystyczne wyposażone w wodoodporną membranę Gore-Tex, stanowią niezbędną część ubrania. Nieprzemakalne męskie spodnie gwarantują, iż ubranie pozostanie suche, nawet, jeśli spadnie ulewny deszcz, mokry śnieg, czy trafimy na topniejący w wyższej temperaturze lodowiec. Suche ubranie pozwala na utrzymanie termicznego komfortu, który może niekiedy zadecydować nawet o bezpieczeństwie użytkownika.

Marmot Palisades Pant męskie spodnie Gore-Tex
775,20 zł
969,00 zł -20%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Męskie techniczne spodnie Marmot Palisades Pant z 2-warstwowego Gore-Tex Performance Shell. Wodoodporne, wiatroszczelne doskonale oddychające. Wewnętrzna strona nogawek wzmocniona wstawkami z cordury, boczny suwak w nogawkach ułatwia zakładanie na buty narciarskie lub alpinistyczne. Spodnie posiadają wewnętrzne stuptuty do założenia na but, skrojone są tak, aby nie było stref, w których gromadzi się nadmiar tkaniny.
Marmot Minimalist Pant męskie spodnie Gore-Tex Paclite
559,20 zł
699,00 zł -20%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Męskie spodnie trekkingowe z wodoszczelną membraną Gore-Tex® Paclite®. Spodnie Minimalist posiadają podklejone szwy, doskonale oddychają, dodatkowo są wiatroszczelne. Można je spakować w mały i niezwykle lekki pakunek, który nie obciąży plecaka. Jeśli istnieje idealny towarzysz podróży, to z pewnością można nim okrzyknąć spodnie Marmot Minimalist. Maksymalna ochrona przy minimalnej wadze.