Spodnie softshellowe męskie

Spodnie softshellowe męskie to ubranie nie krępujące ruchów, oddychające i po prostu wygodne, doskonałe   zarówno na górskie podejścia, do wspinaczki czy na narty. Spodnie softshellowe o różnych parametrach technicznych, często wyposażone we wzmocnienia w strefach najbardziej narażonych na użytkowanie, a do tego posiadające różne grubości materiału i przezanczenie. W tej grupie turystycznych ubrań znajdziemy grube spodnie softshellowe, idealne na narty czy do wspinaczki w chłodnych warunkach, poprzez spodnie średniej grubości do noszenia w szerokim zakresie warunków, po najcieńsze, doskonale oddychające letnie spodnie softshellowe, idealne na lato i podróże w ciepłe kraje.

Marmot ProTour Pants męskie spodnie GORE-TEX® WINDSTOPPER®
872,10 zł
969,00 zł -10%
Wysyłamy w 24 godziny
Męskie spodnie softshellowe Marmot Pro Tour Pant przeznaczone do uprawiania wielu sportów w umiarkowanych lub chłodnych warunkach pogodowych. Spodnie wyposażone w technologię Gore® Windstopper® są wiatroszczelne oraz wysoce odporne na wilgoć. Rozsuwane nogawki posiadają wzmocnienia z Cordury po wewnętrznej stronie oraz ochraniacze śniegowe, na bocznej stronie uda umieszczono wentylacyjne suwaki
Marmot Pillar Pants techniczne spodnie softshellowe
643,08 zł
699,00 zł -8%
Wysyłamy w 24 godziny
Męskie techniczne spodnie softshellowe ze wzmocnieniami na kolanach, w tylnej części oraz w okolicy kostki po wewnętrznej stronie. Spodnie uszyte w technologii Marmot M3, linii cieńszych tkanin softshellowych, doskonale oddychających, a dzięki impregnacji DWR nie namakają w razie deszczu. Spodnie posiadają boczne suwaki w dolnej części, ułatwiające założenie butów narciarskich czy alpinistycznych.
Marmot Scree Pants
349,00 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Techniczne męskie spodnie softshellowe Marmot Scree Pants, gotowe na turystyczne wyzwania o wielu twarzach. Połączone z bielizną termoaktywną będą odpowiednim ubraniem na skitury. Sprostają wymaganiom użytkownika podczas skalnej wspinaczki, czy trekkingu. Wykonane z materiału Marmot M3 Softshell, najcieńszego z softshelli Marmota, tkaniny wysoce elastycznej, która charakteryzuje się doskonałą oddychalnością i bardzo dobrą odpornością na wilgoć. Spodnie zaprojektowane, aby stawić czoło wymaganiom użytkownika podczas intensywnego wysiłku w umiarkowanych lub ciepłych warunkach pogodowych.  
Marmot Durango Pants
349,00 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Marmot Durango Pants męskie grubsze spodnie softshellowe. Techniczne softshellowe spodnie męskie, które oferują wszechstronną ochronę i nieporównywalny komfort na każdym szlaku. Doskonale sprawdzą się podczas wspinaczki, trekkingu jak i zjazdu na nartach skiturowych.
Marmot Limantour Pant męskie spodnie softshell
359,10 zł
399,00 zł -10%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Męskie cienkie techniczne spodnie softshellowe. Uszyte z oddychającego, szybkoschnącego, elastycznego materiału, ze wzmocnieniami w strefach narażonych na bardziej intensywną eksploatację. Spodnie turystyczne, które są idealnym rozwiązaniem na podróże czy wyjścia w góry, gdzie bardzo starannie dobieramy najbardziej funkcjonalny ekwipunek. Tak wyposażony przetrwasz każdą outdoorową przygodę.
Berghaus Ampezzo Hybrid Pant męskie spodnie softshellowe
433,30 zł
619,00 zł -30%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Męskie spodnie softshell. Dzięki zastosowanym technologiom gwarantują najwyższy komfort i ochronę. Wykonane z GORE®WINDSTOPPER®: elastycznego, nieprzewiewnego materiału z powłoką hydrofobową, który  zapewnia trwałość i komfort noszenia. Czterosezonowe techniczne męskie spodnie softshellowe. Idealne rozwiązanie dla alpinistów oraz miłośników ski-tourów.