Cienkie spodnie turystyczne

Po pierwsze wygoda! Poszukując wygodnych spodni na wakacje w ciepłych krajach zazwyczaj stawiamy właśnie na wygodę. Cienkie męskie spodnie  turystyczne powinny być lekkie, szybkoschnące, nie krępować ruchów, w wersji z odpinanymi nogawkami, pozwolą ograniczyć ilość bagażu w plecaku. Wiele modeli letnich spodni męskich wykonanych jest z tkanin posiadających filrtr UV, który skutecznie chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem w czasie długich dni spędzanych w mocnym słońcu.

Marmot Transcend Convertible Pant Desert Khaki
350,10 zł
389,00 zł -10%
Wysyłamy w 24 godziny
Spodnie trekkingowe męskie z odpinanymi nogawkami. Spodnie w pustynnym kolorze, które nie boją się intensywnego użytkowania. Uszyte z bardzo wytrzymałej na przecieranie czy przecięcie tkaniny, która jednocześnie szybko schnie i bardzo dobrze oddycha. Spodnie po odpięciu nogawek zamienimy w spodenki, a jeśli nosimy wyższe buty, w długich nogawkach możemy rozpiąć suwaki na dole i dopasować.     
Marmot Transcend Convertible Pant Slate Grey
350,10 zł
389,00 zł -10%
Wysyłamy w 24 godziny
Spodnie trekkingowe męskie z odpinanymi nogawkami, spodnie, które nie boją się intensywnego użytkowania. Spodnie uszyte z bardzo wytrzymałej na przecieranie czy przecięcie tkaniny, która jednocześnie szybko schnie, bardzo dobrze oddycha. Spodnie po odpięciu nogawek zamienimy w krótkie spodenki, a jeśli nosimy wyższe buty, w długich nogawkach możemy rozpiąć suwaki na dole i wygodnie dopasować.  
Patagonia Men's GI III Pants zip-off pants
319,00 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Sspodnie męskie z odpinanymi nogawkami Patagonia Men's GI III Pants zip-off pants, niezbędne w wyposażeniu aktywnego turysty. Spodnie wykonane z wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne, przetarcia, czy zaciąganie nitki, nylonu taslan - stosowanego ze względu na wytrzymałość w ubraniach wojskowych. Spodnie Gi III są bardzo lekkie, szybkoschnące, posiadają filtr UV 50+, zapewniają ochronę przed wilgocią ponieważ posiadają trwałą warstwę DWR.
Męskie spodenki Patagonia Men's Gi III shorts
199,00 zł
Męskie krótkie spodnie turystyczne - ubranie o wielu zaletach, które doceni aktywny turysta. Spodenki uszyte wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne, przetarcia, czy zaciąganie nitki nylonu taslan - tkaniny stosowanej często w ubraniach wojskowych. Shorty Gi III są bardzo lekkie, szybkoschnące, posiadają filtr UV 50+, chronią przed wilgocią, ponieważ posiadają trwałą warstwę DWR.
Marmot Cruz Convertible Pant
269,00 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Męskie cienkie spodnie turystyczne, w których możemy odpiąć nogawki i zamienić je w krótkie spodenki. Przydatne rozwiązanie na wyjazdy, na których liczy się oszczędność miejsca w bagażu. Spodnie oddychające, szybkoschnące, bardzo wytrzymałe na przetarcia czy uszkodzenia mechaniczne.
Marmot Durango Pants
287,20 zł
359,00 zł -20%
Dostępny produkt z innymi opcjami
Wytrzymałe spodnie na całodniowe wspinaczki. Kto wytrzyma więcej Ty czy spodnie Marmot Durango? Uszyte z odpornego na intensywne użytkowanie połączenia nylonu z bawełną, lekko streczowego, oddychającego, szybkoschnącego. Zaprojektowane w sposób zapewniający maksymalną swobodę i zakres ruchu - wszyty w kroku klin oraz profilowane kolana zadbają o mobilność. Spodnie posiadają wbudowany filtr UPF 50
Marmot Arch Rock Pants
271,20 zł
339,00 zł -20%
Trekking, zwiedzanie czy wspinaczka - te jedne spodniach Marmot Arch Rock Pants będą odpowiednie na wszystkie te okoliczności. Bardzo cienkie męskie spodnie uszyte z niezwykle wytrzymałej na mechaniczne uszkodzenia nylonowej tkaniny praktycznie nie zajmą miejsca w plecaku. Spodnie bardzo dobrze oddychają, szybko wysychają, posiadają impregnację DWR zapobiegającą wchłanianiu wilgoci. Spodnie są niezwykle wygodne, nie krępują ruchów, wytrzymały, lekko streczowy materiał spodni, profilowane kolana oraz wszyty w kroku klin zapewniają pełną swobodę ruchów i wygodę noszenia. Materiał posiada wbudowany filtr słoneczny UPF 50.