Damskie spodnie membranowe

Damskie spodnie turystyczne wyposażone w wodoszczelną membranę Gore-Tex sprawią, iż nawet w trudnych warunkach pogodowych będziesz mogła czuć się komfortowo. Spodnie membranowe damskie zagwarantują suche ubranie w czasie długiego górskiego podejścia, czy wspinaczki nawet gdy spadnie ulewny deszcz, czy też mokry śnieg.  

Ubranie wyposażone w membranę to nie tylko wygoda ale też wyznacznik bezpieczeństwa: zapobiegnie ono szybkiemu wychłodzeniu organizmu z powodu przemoczonych ubrań.

-100,00 zł
Marmot W's Minimalist Pant damskie spodnie Gore-Tex Paclite
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Damskie spodnie z wodoszczelną membraną Gore-Tex Paclite. Spodnie Minimalist gwarantują odporność na deszczowe i pełne wilgoci warunki. Są one w pełni nieprzemakalne, wiatroszczelne, mają podklejone wszystkie szwy, a przy tym doskonale oddychają. Sprawdzą się podczas letnich wyjść na lodowiec lub narty. W połączeniu z bielizną termiczną zapewnią optymalną wygodę aktywnym użytkowniczkom.
599,00 zł
699,00 zł
-20%
Marmot Wm's Insulated Palisades Pant ocieplane spodnie GTX
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Specjalnie z myślą o potrzebach kobiet aktywnych zaprojektowane zostały spodnie Palisades Insulated Pant. Klasyczne, wygodne odporne na przemakanie spodnie Gore-Tex, zyskały podszewkę, a pod nią ocieplenie syntetyczne Thermal R - charakteryzujące się bardzo wysokim poziomem izolacji termicznej w stosunku do wagi. Ocieplenie to jest bardzo odporne na intensywne użytkowanie.
719,20 zł
899,00 zł
Wyprzedaż!-30%
Marmot Wm's Freerider Pant damskie ocieplane spodnie narciarskie Gore-Tex
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Damskie ocieplane spodnie narciarskie oferujące Paniom pełną ochronę i komfort na stoku. Tkanina zewnętrzna to 2 warstwowy Gore-Tex, dzięki któremu pozostaniesz sucha niezależnie od warunków atmosferycznych czy mokrych siedzeń na krzesełkach wyciągu. Aby zapewnić użytkowniczkom maksymalny komfort termiczny, spodnie zostały wyposażone w warstwę ocieplenia syntetycznego Thermal R.
909,30 zł
1 299,00 zł
-20%
Black Diamond W's Stormline Stretch Full Zip Rain Pants
Wysyłamy w 24 godziny
Pełnowymiarowa ochrona i wygoda. W damskich spodniach turystycznych Black Diamond Stormline Stretch Rain Full Zip Pants z pełnymi suwakami po obu stronach możesz czuć się bezpiecznie niezależnie od pogody.
Damskie spodnie turystyczne z membraną przeciwdeszczową BD.dry  - w pełni wodoszczelną, oddychającą oraz wiatroszczelną zadbają o Twój komfort termiczny. Materiał spodni jest lekko elastyczny, nie krępuje ruchów. Boczne suwaki na całej długości po obu stronach umożliwiają szybkie zakładanie w razie potrzeby bez konieczności zdejmowania butów, a nawet w uprzęży. 
Spodnie mają lekko profilowane kolana oraz klin w kroku, pozwalają na zachowanie pełnego zakresu ruchu. W spodniach W's Stretch Rain Full Zip Pants znajdziemy kieszonkę zamykaną suwakiem, do której można spakować całe spodnie!
447,20 zł
559,00 zł
-20%
Black Diamond W's Stormline Stretch Rain Pants Captain
Wysyłamy w 24 godziny
Pełnowymiarowa ochrona i wygoda. W damskich spodniach turystycznych Black Diamond Stormline Stretch Rain Pants  możesz czuć się bezpiecznie niezależnie od pogody.
Damskie spodnie turystyczne z membraną przeciwdeszczową BD.dry  - w pełni wodoszczelną, oddychającą oraz wiatroszczelną zadbają o Twoje bezpieczeństwo i komfort termiczny na szlaku.
Spodnie posiadają boczne suwaki pozwalające rozpiąć nogawki do 1/3 wysokości. Materiał spodni jest lekko elastyczny, nie krępuje ruchów. Dodatkową swobodę zyskujemy w tym modelu dzięki wszyciu klina w kroku oraz profilowanym kolanom.
W spodniach BD W's Stretch Rain Pants znajdziemy tylną kieszonkę zamykaną suwakiem, do której można spakować całe spodnie!
343,20 zł
429,00 zł