Damskie spodnie membranowe

Damskie spodnie turystyczne wyposażone w wodoszczelną membranę Gore-Tex sprawią, iż nawet w trudnych warunkach pogodowych będziesz mogła czuć się komfortowo. Spodnie membranowe damskie zagwarantują suche ubranie w czasie długiego górskiego podejścia, czy wspinaczki nawet gdy spadnie ulewny deszcz, czy też mokry śnieg.  

Ubranie wyposażone w membranę to nie tylko wygoda ale też wyznacznik bezpieczeństwa: zapobiegnie ono szybkiemu wychłodzeniu organizmu z powodu przemoczonych ubrań.

-20%
Marmot W's Minimalist Pant damskie spodnie Gore-Tex Paclite
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Damskie spodnie z wodoszczelną membraną Gore-Tex Paclite. Spodnie Minimalist gwarantują odporność na deszczowe i pełne wilgoci warunki. Są one w pełni nieprzemakalne, wiatroszczelne, mają podklejone wszystkie szwy, a przy tym doskonale oddychają. Sprawdzą się podczas letnich wyjść na lodowiec lub narty. W połączeniu z bielizną termiczną zapewnią optymalną wygodę aktywnym użytkowniczkom.
559,20 zł
699,00 zł
-20%
Marmot Wm's Insulated Palisades Pant ocieplane spodnie GTX
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Specjalnie z myślą o potrzebach kobiet aktywnych zaprojektowane zostały spodnie Palisades Insulated Pant. Klasyczne, wygodne odporne na przemakanie spodnie Gore-Tex, zyskały podszewkę, a pod nią ocieplenie syntetyczne Thermal R - charakteryzujące się bardzo wysokim poziomem izolacji termicznej w stosunku do wagi. Ocieplenie to jest bardzo odporne na intensywne użytkowanie.
719,20 zł
899,00 zł
Wyprzedaż!-30%
Marmot Wm's Freerider Pant damskie ocieplane spodnie narciarskie Gore-Tex
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Damskie ocieplane spodnie narciarskie oferujące Paniom pełną ochronę i komfort na stoku. Tkanina zewnętrzna to 2 warstwowy Gore-Tex, dzięki któremu pozostaniesz sucha niezależnie od warunków atmosferycznych czy mokrych siedzeń na krzesełkach wyciągu. Aby zapewnić użytkowniczkom maksymalny komfort termiczny, spodnie zostały wyposażone w warstwę ocieplenia syntetycznego Thermal R.
909,30 zł
1 299,00 zł

Niekiedy stajemy przed wyborem czy zdecydować się na spodnie z membraną czy bez – na przykład damskie spodnie softshellowe. Jak w wielu innych dziedzinach mamy tu coś za coś, damskie spodnie membranowe czy to z membraną Gore-Tex czy membraną własną danej marki oferują nam pełną wodoszczelność. Nie przemokniemy w nich, ale oddychalność zazwyczaj będzie na średnim poziomie. Spodnie softshellowe damskie nie ochronią Cię przed dużym deszczem, choć zazwyczaj pozwalają na pełną swobodę ruchu, bardzo dobrze oddychają i często nie przepuszczają wiatru.

Zatem wybór nie jest prosty i wymaga dokładnej analizy warunków z jakimi przyjdzie nam się zmagać. Spodnie membranowe wyjdą zwycięsko w starciach z mokrym czy kopnym  śniegiem lub niespodziewaną ulewą.

Doskonałym dopełnieniem wodoszczelnego ubioru będzie damska kurtka membranowa lub softshell damski z impregnacją DWR, który ochroni nas przed wiatrem, niewielkim deszczem, ale też zapewni pełną swobodę ruchów.

 

Szeroka oferta membranowych spodni turystycznych damskich w sklepie 3210sport.pl pozwoli Ci znaleźć model, którego szukasz, taki, który sprosta Twoim wymaganiom i spełni Twoje potrzeby.