Spodnie wspinaczkowe damskie

Wspinanie to wolność, wspinanie to pełna swoboda ruchów. Taka też powinna być damska odzież wspinaczkowa, żadnych ograniczeń, a wygoda stoi tu na pierwszym miejscu. Nieco elastyczne, rozciągliwe tkaniny, krój, który nie krępuje ruchów, często wesoły, nietuzinkowy design, wszystko to znajdziesz w naszej ofercie damskich spodni wspinaczkowych odpowiednich na wypad w skały jak też na ściankę.

 

Większość modeli spodni damskich o przeznaczeniu wspinaczkowym posiada profilowane kolana oraz wstawkę dodatkowego materiału w kroku. Spodnie uszyte są w taki sposób, aby żaden ruch nie spotkał się z ograniczeniem. Zazwyczaj szyte są z materiałów, które dobrze oddychają i są niezwykle wytrzymałe na mechaniczne uszkodzenia i przetarcia.

Wiele modeli spodni wspinaczkowych damskich to spodnie które będą doskonałe również do uprawiania szeroko pojętej turystyki. Będą dobrze wyglądały na sobotnim spacerze, trekkingu a nawet dłuższej podróży.

W sklepie 3210sport.pl możesz dobrać spodnie wspinaczkowe począwszy od cienkich oddychających bawełnianych spodni, poprzez średniej grubości elastyczne softshellowe spodnie, po grubsze i mocniejsze modele z mocnego softshellu, które pozwolą Ci się zmierzyć z zimowymi warunkami.

 

Pakując wspinaczkowy plecak, zazwyczaj zabieramy dodatkowe ubrania, niezbędną ochronę w razie nagłej zmiany pogody. W sklepie 3210 sport dostępna jest szeroka gama damskich softshelli i bluz polarowych, które  stanowią dobre uzupełnienie odzieży, którą wybieramy na wspinaczkę.