Lifesystems

Lifesystems BellNet Double Mosquito Net
Wysyłamy w 24 godziny

Praktyczny model dwuosobowej moskitiery Lifesystems BellNet Double Mosquito Net, bardzo lubiany przez podróżników, którzy zatrzymują się na dłuższy okres w jednym miejscu.

 

Moskitiera posiada szybki i prosty w mocowaniu montaż. Górny stelaż po rozłożeniu przyjmuje kształt dzwonu, dzięki czemu cała siatka lepiej się układa i zapewnia większą przestrzeń wewnątrz. Sześciokątny kształt siatki dobrze dopasowuje się do dwuosobowego lub pojedynczego łóżka.

 
Dzięki zastosowanej technologii X-8 Anti-Mosquito skutecznie zabezpiecza przed przedostaniem się do wnętrza owadów latających, takich jak komary, muchy, osy.
211,99 zł
Lifesystems BellNet King Mosquito Net
Wysyłamy w 24 godziny
Lifesystems BellNet King to podwieszana moskitiera pasująca do łóżek dużych rozmiarów. Prosta w montażu. Dzięki zastosowanej technologii X-8 Anti-Mosquito skutecznie zabezpiecza przed przedostaniem się do wnętrza owadów latających, takich jak komary, muchy, osy.
231,99 zł
LIFESYSTEMS czołówka Intensity 500 Pro
Wysyłamy w 24 godziny

Mocna uniwersalna czołówka oferująca moc światła do 500 lumenów. Latarka czołowa Lifesystems Intensity 500 Pro wyposażona jest w akumulator o bardzo dobrej żywotności, dzięki czemu możemy ją wielokrotnie ładować. Jeśli warunki nie pozwalają na doładowanie akumulator możemy zamienić na 3 baterie AAA.

Latarkę możemy włączyć i wyłączyć za pomocą gestu. Wiązka światła może mieć natężenie nawet 500 lumenów, natężenie światła możemy regulować.
342,99 zł
-20%
Lifesystems MicroNet Double Mosquito Net
Wysyłamy w 24 godziny

Kompaktowa moskitiera Lifesystem MicroNet Double Mosquito Net z systemem szybkiego podwieszenia wystarczająca dla dwóch osób.
Moskitiera wystarczająca aby ochronić przed insektami dwuosobowy materac lb łóżko, została zaprojektowana tak, aby rozłożyć ją w przeciągu kilku sekund. Stabilizująca górna belka sprawia, iż materiał lepiej się rozkłada i poprawia obieg powietrza.
 
Materiał moskitiery został zaimpregnowany środkiem odstraszającym insekty EX8, którego trwałość wynosi 20 prań.
Moskitiera posiada w zestawie pokrowiec kompresyjny, oraz cały system do podwieszenia siatki (sciągający sznurek, haczyk oraz usztywnienie górnej belki).
Dolne krawędzi moskitiery, które zakładamy pod materac lub matę posiadają nylonowe obszycie, aby nie uległy zniszczeniu w kontakcie z podłożem.
127,99 zł
159,99 zł
Lifesystems MicroNet Single Mosquito Net
Wysyłamy w 24 godziny

Praktyczna jednoosobowa moskitiera Lifesystems MicroNet Single Mosquito Net z gęstej nylonowej siateczki, zaimpregnowanej preparatem odstraszającym insekty EX8.

Moskitiera posiada wygodny i szybki w użytku sposób podwieszania z lekką belką rozszerzającą górną część, dzięki której moskitiera lepiej się układa, nie spada na użytkownika i pozostawia mu więcej miejsca.

Dolne brzegi moskitiery zostały obszyte nylonowym fartuchem, który zabezpiecza dolny brzeg moskitiery, który podwijany jest pod materac.
151,99 zł
LIFESYSTEMS Midge/Mosquito Head Net Hat kapelusz z moskitierą
Wysyłamy w 24 godziny


Składany kapelusz z moskitierą na głowę. Lekka, składana czapka z moskitierą. To przemyślane rozwiązanie Lifesystems Midge/Mosquito Head Net Hat przeznaczone dla ochrony twarzy  i szyi przed ukąszeniami owadów. Moskitiera wykonana została z bardzo drobnej siatki zabezpieczającej twarz przed kontaktem z nawet najmniejszymi insektami. robactwem sięga aż do szyi.

 

Dolny brzeg moskitiery Na jej końcu znajduje się ściągacz umożliwiający dokładne dopasowanie moskitiery.

 

W brzegu kapelusza umieszczony został specjalny, owalny pręt, który umożliwia kompresję i pakowanie czapki, oraz napina ją w stanie rozłożonym.
60,99 zł
Lifesystems moskitiera na głowę
Wysyłamy w 24 godziny

Malutka i ultralekka moskitiera na głowę. To przemyślane rozwiązanie Lifesystems Midge/Mosquito Head Net przeznaczone dla ochrony twarzy  i szyi przed ukąszeniami owadów. Moskitiera wykonana została z bardzo drobnej siatki zabezpieczającej twarz przed kontaktem z nawet najmniejszymi insektami. robactwem sięga aż do szyi.

 

Dolny brzeg moskitiery Na jej końcu znajduje się ściągacz umożliwiający dokładne dopasowanie moskitiery. 

43,99 zł
LIFESYSTEMS Rechargeable Hand Warmer ogrzewacz do rąk
Wysyłamy w 24 godziny

Ogrzewacz do rąk wielokrotnego użytku ładowany przez USB. Hand Warmer od Lifesystems już w kilka sekund po uruchomieniu zaczyna emitować ciepło które ogrzewa nasze dłonie.

To uniwersalne narzędzie może służyć jako podgrzewacz do rąk lub powerbank i działać do 6 godzin bez ładowania. Dzięki temu, że płytki grzewcze znajdują się po obu stronach urządzenia ciepło rozchodzi się w każdą stronę.

Łatwość obsługi zapewnia ładowanie USB i 4 ustawienia temperatury od 40 do 50 stopni.

Funkcja powerbank pozwala ładować wszystkie urządzenia posiadające złącze USB (telefon, latarka czołowa).

161,99 zł
LIFESYSTEMS Stormproof Matches Refill Pack 15 Matches
Wysyłamy w 24 godziny

Wyprawowy niezbędnik. Paczka 20 zapałek odpornych na deszcz i zamoknięcie. Zapałki palą się przez około 20 sekund po odpaleniu dając spory płomień światła.

Zapałki zapakowane w wodoszczelny pojemnik.
26,99 zł
-20%
Lifesystems Superlight MicroNet Single Mosquito Net
Wysyłamy w 24 godziny

Niewielka, kompaktowa moskitiera Lifesystem Superlight MicroNet Single do podwieszenia wystarczająca dla jednej osoby. Materiał moskitiery został zaimpregnowany środkiem odstraszającym insekty EX8, którego trwałość wynosi 20 prań. Moskitiera waży jednie 190g, posiada pokrowiec kompresyjny, oraz cały system do podwieszenia siatki (sciągający sznurek, haczyk oraz blokadkę pozwalającą wyregulować wysokość podwieszenia moskitiery. Dolne krawędzi moskitiery, które zakładamy pod materac lub matę posiadają nylonowe obszycie, aby nie uległy zniszczeniu w kontakcie z podłożem.
87,99 zł
109,99 zł
LIFESYSTEMS Superlight MicroNet Single Mosquito Net
Wysyłamy w 24 godziny

Ultralekka jednoosobowa moskitiera do powieszenia. Moskitiera uszyta z siateczki o gęstych i małych oczkach perfekcyjnie chroni przed komarami i innymi insektami.

Moskitiera uszyta jest w kształt wydłużonej jednostronnie piramidy, co pozwala wygodnie w niej usiąść.

Materiał moskitiery został nasączony odstraszającym insekty preparatem EX8. Ma kształt klina, dzięki czemu możemy w niej swobodnie siedzieć.

121,99 zł