Lifesystems

Lifesystems BellNet Double Mosquito Net
Wysyłamy w 24 godziny

Praktyczny model dwuosobowej moskitiery Lifesystems BellNet Double Mosquito Net, bardzo lubiany przez podróżników, którzy zatrzymują się na dłuższy okres w jednym miejscu.

 

Moskitiera posiada szybki i prosty w mocowaniu montaż. Górny stelaż po rozłożeniu przyjmuje kształt dzwonu, dzięki czemu cała siatka lepiej się układa i zapewnia większą przestrzeń wewnątrz. Sześciokątny kształt siatki dobrze dopasowuje się do dwuosobowego lub pojedynczego łóżka.

 
Dzięki zastosowanej technologii X-8 Anti-Mosquito skutecznie zabezpiecza przed przedostaniem się do wnętrza owadów latających, takich jak komary, muchy, osy.
201,99 zł
Lifesystems BellNet King Mosquito Net
Wysyłamy w 24 godziny
Lifesystems BellNet King to podwieszana moskitiera pasująca do łóżek dużych rozmiarów. Prosta w montażu. Dzięki zastosowanej technologii X-8 Anti-Mosquito skutecznie zabezpiecza przed przedostaniem się do wnętrza owadów latających, takich jak komary, muchy, osy.
211,99 zł
Lifesystems Expedition GeoNet Freestanding Mosquito Net
Wysyłamy w 24 godziny
Jednoosobowy namiot- moskitiera to doskonałe rozwiązanie dla miłośników outdooru ceniących sobie wolność na łonie natury.

Moskitiera z lekkim aluminiowym stelażem stelażem i wytrzymałą zintegrowaną podłogą. Moskitiera wykonana z ciemnej, gęsto tkanej siatki zaimpregnowanej preparatem odstraszającym insekty EX8.

Moskitiera posiada punkty do wbicia śledzi (śledzie znajdują się w komplecie). 

402,99 zł
Lifesystems Heatshield Blanket dwuosobowy
Wysyłamy w 24 godziny

Lifesystems Heatshield Thermal Blanket to lekki koc termiczny wielkokrotnego użytku, wystarczający do okrycia jednej lub dwóch osób.

Koc termiczny efektywnie obija ciepło ciała (ponad 90%) i zatrzymuje wewnątrz. Pozwala przetrwać sytuacje zagrażające wychłodzeniem ciała i konsekwencjami hipotermii.

 
Koc Heatshield Thermal Blanket jest wykonany w jaskrawym kolorze i dobrze widoczny dla zespołów ratowniczych. Wykonany z odpornego na rozdarcie materiału.
43,99 zł
Lifesystems Krzesiwo do 3500 skrzesań
Wysyłamy w 24 godziny

Kompaktowe krzesiwo z jednym prętem, które oferuje kompletne rozwiązanie do rozpalania ognia. Lifesystems Firestarter wyposażony jest w magnezowy pręt, stalową blaszkę do krzesania iskier oraz linkę łącząco oba elementy.

Zestaw wytwarza iskry o bardzo wysokiej temperaturze 2980ºC, co ułatwia zapalenie suchej podpałki w każdych warunkach pogodowych i wysokościowych.
30,99 zł
-20%
Lifesystems MicroNet Double Mosquito Net
Wysyłamy w 24 godziny

Kompaktowa moskitiera Lifesystem MicroNet Double Mosquito Net z systemem szybkiego podwieszenia wystarczająca dla dwóch osób.
Moskitiera wystarczająca aby ochronić przed insektami dwuosobowy materac lb łóżko, została zaprojektowana tak, aby rozłożyć ją w przeciągu kilku sekund. Stabilizująca górna belka sprawia, iż materiał lepiej się rozkłada i poprawia obieg powietrza.
 
Materiał moskitiery został zaimpregnowany środkiem odstraszającym insekty EX8, którego trwałość wynosi 20 prań.
Moskitiera posiada w zestawie pokrowiec kompresyjny, oraz cały system do podwieszenia siatki (sciągający sznurek, haczyk oraz usztywnienie górnej belki).
Dolne krawędzi moskitiery, które zakładamy pod materac lub matę posiadają nylonowe obszycie, aby nie uległy zniszczeniu w kontakcie z podłożem.
127,99 zł
159,99 zł
Lifesystems MicroNet Single Mosquito Net
Wysyłamy w 24 godziny

Praktyczna jednoosobowa moskitiera Lifesystems MicroNet Single Mosquito Net z gęstej nylonowej siateczki, zaimpregnowanej preparatem odstraszającym insekty EX8.

Moskitiera posiada wygodny i szybki w użytku sposób podwieszania z lekką belką rozszerzającą górną część, dzięki której moskitiera lepiej się układa, nie spada na użytkownika i pozostawia mu więcej miejsca.

Dolne brzegi moskitiery zostały obszyte nylonowym fartuchem, który zabezpiecza dolny brzeg moskitiery, który podwijany jest pod materac.
141,99 zł
LIFESYSTEMS Midge/Mosquito Head Net Hat kapelusz z moskitierą
Wysyłamy w 24 godziny


Składany kapelusz z moskitierą na głowę. Lekka, składana czapka z moskitierą. To przemyślane rozwiązanie Lifesystems Midge/Mosquito Head Net Hat przeznaczone dla ochrony twarzy  i szyi przed ukąszeniami owadów. Moskitiera wykonana została z bardzo drobnej siatki zabezpieczającej twarz przed kontaktem z nawet najmniejszymi insektami. robactwem sięga aż do szyi.

 

Dolny brzeg moskitiery Na jej końcu znajduje się ściągacz umożliwiający dokładne dopasowanie moskitiery.

 

W brzegu kapelusza umieszczony został specjalny, owalny pręt, który umożliwia kompresję i pakowanie czapki, oraz napina ją w stanie rozłożonym.
60,99 zł
Lifesystems moskitiera na głowę
Wysyłamy w 24 godziny

Malutka i ultralekka moskitiera na głowę. To przemyślane rozwiązanie Lifesystems Midge/Mosquito Head Net przeznaczone dla ochrony twarzy  i szyi przed ukąszeniami owadów. Moskitiera wykonana została z bardzo drobnej siatki zabezpieczającej twarz przed kontaktem z nawet najmniejszymi insektami. robactwem sięga aż do szyi.

 

Dolny brzeg moskitiery Na jej końcu znajduje się ściągacz umożliwiający dokładne dopasowanie moskitiery. 

43,99 zł
Lifesystems Mountain SPF50+ Combi Stick 20ml
Wysyłamy w 24 godziny

Nakładaj obficie na suchą skórę 30 minut przed wyjściem na słońce. Jedna aplikacja trwa do 6 godzin. Stosuj ponownie co 2 godziny na dużych wysokościach, obszarach o podwyższonej wilgotności, po pływaniu lub korzystaniu z ręcznika.
43,99 zł
-20%
Lifesystems Superlight MicroNet Single Mosquito Net
Wysyłamy w 24 godziny

Niewielka, kompaktowa moskitiera Lifesystem Superlight MicroNet Single do podwieszenia wystarczająca dla jednej osoby. Materiał moskitiery został zaimpregnowany środkiem odstraszającym insekty EX8, którego trwałość wynosi 20 prań. Moskitiera waży jednie 190g, posiada pokrowiec kompresyjny, oraz cały system do podwieszenia siatki (sciągający sznurek, haczyk oraz blokadkę pozwalającą wyregulować wysokość podwieszenia moskitiery. Dolne krawędzi moskitiery, które zakładamy pod materac lub matę posiadają nylonowe obszycie, aby nie uległy zniszczeniu w kontakcie z podłożem.
87,99 zł
109,99 zł
LIFESYSTEMS Tick Tweezers
Wysyłamy w 24 godziny

Lifesystems Tick Remover to wykonane ze stali nierdzewnej narzędzie pozwalające na skuteczne usunięcie kleszcza wraz z głową, która tkwi głębiej w skórze.

20,99 zł