Contigo

CONTIGO – inspiracja, technologia, jakość

 

Contigo – amerykańska firma z siedzibą w Chicago - światowy lider i innowator w dziedzinie ekologicznych kubków termicznych i butelek wielokrotnego użytku. Swoje produkty tworzy z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Zespół projektujący produkty Contigo to grupa stale poszukujących innowatorów dla których praca jest pasją, a testowanie opracowanych rozwiązań jest pretekstem do ciągłego doskonalenia.

 

Właśnie z pasji rodzą się unikatowe i nowatorskie rozwiązania takie jak np. AUTOSEAL®  - system automatycznie zamykający kubek między łykami – dzięki któremu nie musimy się martwić o przypadkowe wylanie płynu. Pierwotnie był wykorzystywany w kubkach podróżnych, a ze względu na jego popularność zaczęto stosować go także w butelkach na wodę i produktach przeznaczonych dla dzieci.

 

Aby sprostać zmieniającym się potrzebom klientów, Contigo opracowało technologię AUTOSPOUT® pozwalającą pić napój przez słomkę za naciśnięciem jednego przycisku i przy użyciu jednej ręki.

Kolejnym, ostatnio opracowanym rozwiązaniem jest Shake & Go dająca możliwość bezpiecznego mieszania napojów w proszku oraz technologia Autoclose , zapewniająca 100% szczelność podczas mieszania.

 

Wszelkie działania firmy skupiają się na konsumencie, który jest źródłem inspiracji dla innowacji. Celem jest zrozumienie wszystkich potrzeb i pragnień, klientów związanych z kubkami i butelkami.

Dzięki informacjom płynącym z rynku i obserwacjom trendów w dziedzinie designu i świecie mody Contiego rozwija nowe połączenia kolorów i wzorów.

 

Każdy projekt prowadzony w Contigo zaczyna się od dużej ilości badań, zarówno ilościowych jaki i jakościowych. Następnie wprowadzane są niezbędne modyfikacje i przeprowadzane kolejne testy, co pozwala uzyskać unikalne i najwyższej jakości produkty.
Szczegółowo dopracowana stylistyka i starannie przemyślane rozwiązania pozwalają cieszyć się napojem w każdych warunkach. Contigo tworzy swoje produkty z dbałością o ochronę środowiska.

W ofercie firmy znajdują się kubki termiczne oraz butelki na napoje dla dzieci i dorosłych.

 

Bidon termiczny Contigo Devon 650 ml
Produkt niedostępny

Wyjątkowy rowerowy bidon termiczny Contigo Devon 650 ml z wysuwanym ustnikiem, który pozwala na wygodne korzystanie w czasie jazdy na rowerze lub innej aktywności fizycznej, ustnik otworzysz i zamkniesz jedną ręką. Butelka na napoje posiada dodatkowo właściwości termoizolacyjne. Podwójne ścianki bidonu utrzymają dłużej chłodną temperaturę napoju.