Portfele, saszetki

Wyruszając w podróż często marzymy o tym, jak piękne wspomnienia przywieziemy, jaka będzie nam towarzyszyć radość i satysfakcja, jeśli zrealizujemy  nasze marzenia i cele które chcemy osiągnąć wyruszając z domu. O tym czy podróż lub wyprawa potoczy się tak jak zaplanowaliśmy zdecyduje wiele czynników.  Jednym z nich jest bezpieczeństwo naszych dokumentów, gotówki oraz kart płatniczych w podróży. Przed nieprzyjemnościami związanymi z ich utratą możemy się zabezpieczyć, wybierając odpowiedni portfel turystyczny, lub saszetkę turystyczną, które posiadają solidne zabezpieczenia przed kradzieżą.

Rockland Saszetka Secret
Wysyłamy w 2 dni

Saszetka pod ubranie Rockland Secret to cienka saszetka wykonana z nylonu.  Saszetka może służyć jako sposób przewożenia cennych przedmiotów, dokumentów, kluczy, pod ubraniem, tak aby były niewidoczne dla kieszonkowców. Saszetka, ze względu na swoją spłaszczoną konstrukcję, może być używana np. pod koszulą na wysokości piersi i bioder lub w nogawce spodni.

Dla zwiększenia komfortu użytkownika z tyłu saszetki umieszczony został specjalny materiał - przyjazny w kontakcie ze skórą.

Saszetka Secret posiada dwie kieszenie zamykane na suwak, oraz elastyczny gumowy pas z opcją regulacji długości. Użycie wytrzymałego nylonu, wraz z zastosowaniem podwójnych szwów w newralgicznych miejscach, sprawiają iż saszetka cechuje się dużą odpornością na przetarcia oraz mechaniczne uszkodzenia.
35,99 zł
Saszetka Pacsafe Coversafe X100 Neutral Grey
Wysyłamy w 24 godziny

Turystyczna saszetka biodrowa z zabezpieczeniami antykradzieżowymi. Wzmacniany stalowymi linkami pasek, jest odporny na przecięcie, przegroda główna z ochroną RFID przed sczytaniem kart czy paszportu biometrycznego, główny suwak zapinany na dodatkowy karabińczyk uniemożliwia niezauważone otwarcie saszetki. Klamerka zapinająca portfel chowana jest pod materiałem. Pas o regulowanej długości.
Wyprzedaż!-20%
Sea ToSummit Travel Wallet rozmiar M
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Bardzo lekki, nieprzemakalny, wysoce odporny na przetarcia czy uszkodzenia mechaniczne, podróżny portfel, który pomoże wygodnie ułożyć dokumenty, karty, dokumenty czy inne drobiazgi. Posiada on 7 przegródek na karty, 2 duże kieszonki, miejsce na długopis oraz zamykaną suwakiem kieszonkę na monety. Dodatkowo portfel w rozmiarze M posiada zewnętrzną kieszeń na karty pokładowe, czy inne drobiazgi.
79,20 zł
99,00 zł
-20%
Sea To Summit Travel Wallet rozmiar L
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Lekki, nieprzemakalny i bardzo odporny na przetarcia czy uszkodzenia mechaniczne, podróżny portfel pomoże nam wygodnie zorganizować dokumenty, karty, dokumenty czy inne drobiazgi. Portfel w rozmiarze L posiada 8 przegródek na karty, 2 duże kieszonki, miejsce na długopis oraz zamykaną suwakiem kieszonkę na monety. Dodatkowo  posiada on zewnętrzną kieszeń na karty pokładowe, czy inne drobiazgi.

87,20 zł
109,00 zł
Bezpieczny portfel Pacsafe RFIDsafe V150 czarny
Produkt niedostępny


Portfel z ochroną odczytu kart zbliżeniowych RFID. Funkcjonalnie zaprojektowany portfel,  w którym znajdziemy 6 przegródek na karty, zasuwaną siateczkową kieszonkę, siateczkową kieszeń na paszport i przegrodę na banknoty zamykaną suwakiem, który zabezpiecza karabińczyk. Portfel posiada bardzo wytrzymały pasek, który można założyć na szyję, lub zawinąć na nadgarstku.
Saszetka Pacsafe Coversafe X100 czarna
Produkt niedostępny

Saszetka biodrowa z zabezpieczeniami antykradzieżowymi. Wzmacniany stalowymi linkami pasek, jest odporny na przecięcie, przegroda główna z ochroną RFID przed sczytaniem kart czy paszportu biometrycznego, główny suwak zapinany na dodatkowy karabińczyk uniemożliwia niezauważone otwarcie saszetki. Klamerka zapinająca portfel chowana jest pod materiałem. Pas o regulowanej długości.
Mały portfel turystyczny z ochroną RFID, Sea To Summit Travel Wallet
Produkt niedostępny

Nieduży, poręczny portfel turystyczny, z ochroną RFID, która zabezpieczy karty bankowe czy dokumenty przed sczytaniem, które może skutkować obciążeniem naszych kont na niewielkie kwoty, czy też wykorzystaniem naszych danych. Portfel w rozmiarze S ma 4 przegrody na karty, 2 kieszenie na banknoty, a także zasuwaną kieszonkę na drobne. Portfel wykonany z materiałów przed wilgocią, zamykany suwakiem.
Saszetka Pacsafe Coversafe V100 szary
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Saszetka turystyczna z zabezpieczeniami przeciw kradzieży, przeznaczona do noszenia pod ubraniem. Dyskretny portfel Pacsafe V100 pomieści gotówkę, dokumenty oraz karty, bezpiecznie przechowa je na czas podróż, a noszony pod braniem nie będzie przyciągał niepotrzebnej uwagi. Saszetka nerka uszyta została z lekkich, miłych w dotyku a jednocześnie bardzo wytrzymałych materiałów.
95,90 zł
Pacsafe Coversafe V100 Black
Produkt niedostępny

Saszetka turystyczna z zabezpieczeniami przeciw kradzieży, przeznaczona do noszenia pod ubraniem. Dyskretny portfel Pacsafe V100 pomieści gotówkę, dokumenty oraz karty, bezpiecznie przechowa je na czas podróż, a noszony pod braniem nie będzie przyciągał niepotrzebnej uwagi. Saszetka nerka uszyta została z lekkich, miłych w dotyku a jednocześnie bardzo wytrzymałych materiałów.
Pacsafe RFIDsafe 75 paszportówka czarna
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Paszportówka na szyję  Pacsafe RFIDsafe 75 posiada wielorakie zabezpieczenia przed kradzieżą fizyczną, jak i sczytaniem danych zapisanych na kartach Pay Pass, czy paszportach biometrycznych. Paszportówka wykonana jest z materiału blokującego możliwość sczytania danych (blokuje fale radiowe o częstotliwościach 10MHZ-3MHZ).
 
89,00 zł

Często spotykanym zabezpieczeniem w portfelach turystycznych jest blokada RFID. Co to takiego? Coraz rzadziej używamy gotówki i coraz mniej zabieramy jej w podróż, zastąpiły ją różnego rodzaju karty płatnicze, które jednak można sczytać za pomocą odpowiednich częstotliwości i obciążyć na mniejsze lub większe kwoty. Możemy nawet nie wiedzieć, że nasze konto zostało uszczuplone dopóki nie sprawdzimy bankowego wyciągu! Tutaj na ratunek przychodzi właśnie zabezpieczenie RFID, jest to specjalna wyściółka przegródek lub kieszeni portfela, która blokuje przenikanie częstotliwości, które umożliwiłyby sczytanie naszych kart lub dokumentów. W portfelach antykradzieżowych znajdziemy również inne rozwiązania, takie jak blokowane suwaki lub specjalne zapięcia, czy wzmocnienia uniemożliwiające ich przecięcie.

 

Bardzo dużą popularnością cieszą się wśród podróżników wszelkiego rodzaju saszetki antykradzieżowe, zarówno te które możemy schować pod ubranie, skonstruowane tak, iż nie trzeba ich zdejmować podczas kontroli na lotnisku, jak i te większe noszone na zewnątrz. I w tej kategorii produktów spotkamy się z takimi rozwiązaniami jak ochrona RFID, specjalnie spinane, lub blokowane suwaki, których nikt nie otworzy nam niepostrzeżenie, paski ze stalową linką wewnątrz, których nie da się na szybko przeciąć w tłumie, jak również wzmacniane tkaniny, których nie da się po prostu przeciąć i wyjąć zawartości kieszonki.

 

Ruszając w podróż zatem, pieczołowicie wybieramy nie tylko plecaki turystyczne, ale aby zaoszczędzić sobie nieprzyjemnych „atrakcji” warto zabezpieczyć wartościowe przedmioty w podróży dobierając również antykradzieżowy portfel czy bezpieczną saszetkę.