Mydełka, szampony

Sea To Summit podróżne mydło do prania w listkach 50 szt
16,99 zł
Obecnie brak w magazynie
Turystyczne mydło do prania w listkach  - opakowanie 50 płatków. Sea To Summit proponuje nam wybór mydeł podróżnych w płatkach, zamkniętych w opakowaniu mniejszym od dłoni. Opakowanie mieści 50 listków mydła, wystarczy nieco wody i już gotowe.  Taka forma mydła pozwala nam zużyć dokładnie tyle płatków ile potrzebujemy, a po użyciu nie martwimy się, że coś nam wycieknie do kosmetyczki z niedomkniętej mydelniczki.  
Sea To Summit kieszonkowe mydło do rąk w listkach 50 szt
16,99 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Turystyczne mydło do mycia rąk w listkach, maleńki pakiecik mieści 50 płatków. Sea To Summit proponuje nam wybór mydeł podróżnych w płatkach, zamkniętych w opakowaniu mniejszym od dłoni. Opakowanie mieści 50 listków mydła, wystarczy nieco wody i już gotowe.  Taka forma mydła pozwala nam zużyć dokładnie tyle płatków ile potrzebujemy, a po użyciu nie martwimy się, że coś nam wycieknie do kosmetyczki z niedomkniętej mydelniczki.  
Sea To Summit kieszonkowy krem do golenia w listkach 50 szt
16,99 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Turystyczny krem do golenia w listkach, maleńki pakiecik zawierający 50 płatków mydła zawsze zmieści się w bagażu, a nawet w małej kieszonce. Sea To Summit proponuje nam wybór mydeł podróżnych w płatkach, zamkniętych w opakowaniu mniejszym od dłoni. Opakowanie mieści 50 listków mydła, wystarczy nieco wody i już gotowe.  Taka forma mydła pozwala nam zużyć dokładnie tyle płatków ile potrzebujemy, a po użyciu nie martwimy się, że coś nam wycieknie do kosmetyczki z niedomkniętej mydelniczki.
Sea To Summit Pocket Body Wash mydło do ciała w listkach 50 szt
16,99 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Turystyczne mydło do mycia ciała w listkach, maleńki pakiecik zawierający 50 płatków mydła zawsze zmieści się w bagażu, a nawet w małej kieszonce. Sea To Summit proponuje wybór mydeł podróżnych w płatkach, zamkniętych w opakowaniu mniejszym od dłoni. Opakowanie mieści 50 listków mydła, wystarczy nieco wody i już gotowe.  Taka forma mydła pozwala nam zużyć dokładnie tyle płatków ile potrzebujemy, a po użyciu nie martwimy się, że coś nam wycieknie do kosmetyczki z niedomkniętej mydelniczki.  
Sea To Summit Wilderness Wash Pocket Soap mydło w listkach 50 szt
17,99 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Mydełko zapakowane w maleńki pakiecik, który łatwo wszędzie zmieścisz. Forma mydła w listkach sprawia, że używasz tylu płatków ile potrzebujesz, resztę zamykasz, nie martwiąc się że woda wycieknie z mydelniczki i zmoczy resztę kosmetyków. Niezaprzeczalnymi atutami takiej formy mydła są jego lekkość oraz niewielkie rozmiary. Idealne na wszelkie podróże.