Dania obiadowe

Liofilizowana żywnośc turystyczna pozwala na szybkie przygotowanie pełnokalorycznego posiłku po aktywnie spędzonym dniu. Hermetycznie pakowane, lekkie jedzenie turystyczne wystarczy zalać wrzątkiem i odczekać kilka minut. Gotowe! Producenci liofilizowanch dań obiadowych: Travellunch jak i Trek'N Eat  proponują tak wiele różnych smaków i dań mięsnych i wegetariańskich, które pozwolą skomponować urozmaicony jadłospis nawet podczas długiej wyprawy.

Trek'n Eat Kurczak Tikka Masala 150g
28,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Trek’n Eat tym razem zabiera nas na kulinarną wycieczkę do Indii, w świat aromatycznych mocnych przypraw. Liofilizowane danie bezglutenowe Tikka Masala składa się z kawałków kurczaka marynowanych w jogurcie, podanego w pikantnym sosie pomidorowym z ryżem.  
Travellunch Spaghetti Napoli 2os.
35,55 zł
39,50 zł -10%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Wegetariańskie danie liofilizowane: makaron z sosem pomidorowym, cebulką i aromatycznymi ziołami. Szybki w przygotowaniu posiłek, który wystarczy zalać wrzątkiem i po kilku minutach sycący i rozgrzewający posiłek jest gotowy. Porcja 250g pozwala na przyrządzenie  jedzenia dla 2 osób  Lekka, hermetycznie pakowana żywność turystyczna, jest łatwa w transporcie i przygotowaniu.
Trek'n Eat Danie z ryżu po bałkańsku 190g
28,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Trek'n Eat Danie z ryżu po bałkańsku. Danie przywodzące skojarzenia z tradycyjną kuchnią bałkańską, pełne aromatu świeżych ziół. Sycące danie z ryżu i wołowiny przyprawione pachnącymi ziołami, przywrócą siły po długotrwałym wysiłku, co więcej sprawią, że zatęsknisz za nowymi wyzwaniami.
Travellunch Kuskus z warzywami 125g danie bezlaktozowe
31,99 zł
Turystyczna żywność liofilizowana. Wegetariańskie danie liofilizowane bezlaktozowe: kasza kuskus z pieczarkami,  warzywami i rodzynkami. Szybki w przygotowaniu posiłek pomoże szybko uzupełnić energię po intensywnie spędzonym dniu. Opakowanie 250g pozwoli na przygotowanie dwóch porcji. Niska waga i hermetyczne pakowanie żywności Travellunch sprawia, iż wygodnie można ją zabrać na każdą wyprawę.
Trek'n Eat Chili con Carne 180g
28,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Trek'n Eat Chili con Carne. Pożywne i rozgrzewające danie liofilizowane, zawiera dodającą energii czerwoną fasolę, sycącą wołowinę, oraz pomidory i cebulkę. Prawdziwe południowe danie, którego przygotowanie zajmie tylko 10 minut, rozgrzeje i przywróci siły po intensywnym wysiłku.
Travellunch Smażone ziemniaczki z szynką 125g
27,00 zł
30,00 zł -10%
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Żywność liofilizowana: smażone ziemniaki z szynką, cebulką prażoną i ziołami.  Lekka żywność turystyczna, pełnowartościowa, pełnokaloryczna, hermetycznie pakowana, łatwa w transporcie i przygotowaniu. Danie przeznaczone do przygotowania na patelni. Produkt bezlaktozowy.
Travellunch Ziemniaczki z wołowiną Hot-Pot 250g
38,69 zł
42,99 zł -10%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Turystyczna żywność liofilizowana. Ta potrawa przypomni Ci o domowych obiadach gdziekolwiek  przyjdzie Ci biwakować. Ziemniaczki z wołowiną i jarzynami sprawią, że uzupełnisz energię po aktywnie spędzonym dniu. Liofilizacja pozwala na zachowanie wszystkich wartości odżywczych i kalorycznych, sprawia też że żywność staje się lekka i łatwa w transporcie. Wystarczy zalać wrzątkiem i danie gotowe.