Zestaw do gotowania

Turystyczne zestawy gotujące obejmujące garnek lub menażkę oraz palnik do kuchenki turystycznej to zazwyczaj bardzo wygodne rozwiązanie. Często zaprojektowane są one w sposób który umożliwia ich poskładanie tak aby zajmowały jak najmniej miejsca w plecaku. Często takie zestawy do turystycznego gotowania w plenerze oferują dodatkowe możliwości integracji kuchenki z garnkiem, tak aby zminimalizować straty ciepła, oraz zużycie gazu czy innego paliwa w czasie gotowania.

Kuchenka turystyczna Optimus Elektra FE
399,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Efektywna i energooszczędna kuchenka turystyczna z osłoną przeciwwiatrową i zapalnikiem piezo w komplecie. Garnek 0,95L z przykrywką wykonany z aluminium z powłoką nieprzywierającą. W garnku zastosowano wymiennik ciepła - radiator, który zmiejsza straty ciepła a także zużycie gazu i przyspiesza czas gotowania o 20%.  W zestawie znajdziemy również niezwykle lekki palnik Crux Lite.
Esbit Super Solo 0,6 L
118,99 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Zestaw gotujący menażka 0,6L z palnikiem. Mała i kompaktowa kuchenka turystyczna, wystarczająca do gotowania posiłku w plenerze dla 1 osoby. W skład zestawu wchodzą menażka o pojemności 585ml ze składanym uchwytem oraz palnik na kostki paliwa stałego. Materiał: anodowane aluminium.
Optimus Crux Lite Terra Solo Cookset 0,6 L kuchenka turystyczna
260,10 zł
289,00 zł -10%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Turystyczny zestaw gotujący stanowiący idealne rozwiązanie dla ceniących sobie "lekkie podróżowanie". W skład zestawu gotującego wchodzi garnek Optimus Terra Solo 0,6 litra z wyprofilowanym dziobkiem oraz przykrywka, która może służyć również jako patelnia. Naczynia wykonane są z anodyzowanego aluminium. Dopełnienie zestawu stanowi palnik gazowy Optimus Crux Lite.
Optimus Terra Weekend HE Crux menażka 0,95L z palnikiem
322,15 zł
379,00 zł -15%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Uniwersalna kuchenka turystyczna. Zestaw składa się z palnika Optimus Crux oraz kompletu garnków (menażka + patelnia/przykrywka) Weekend HE Cook Set, wykonanych z anodyzowanego aluminium. Duży garnek o pojemności 0,95L posiada wymiennik ciepła, który odzyskując część energii z palnika oszczędza ilość zużywanego gazu oraz skraca czas gotowania. Całość zapakowana jest w siateczkowy pokrowiec.