Zestaw do gotowania

Turystyczne zestawy gotujące obejmujące garnek lub menażkę oraz palnik do kuchenki turystycznej to zazwyczaj bardzo wygodne rozwiązanie. Często zaprojektowane są one w sposób który umożliwia ich poskładanie tak aby zajmowały jak najmniej miejsca w plecaku. Często takie zestawy do turystycznego gotowania w plenerze oferują dodatkowe możliwości integracji kuchenki z garnkiem, tak aby zminimalizować straty ciepła, oraz zużycie gazu czy innego paliwa w czasie gotowania.

Kuchenka turystyczna Optimus Elektra FE
Wysyłamy w 24 godziny

Efektywna i energooszczędna kuchenka turystyczna z osłoną przeciwwiatrową i zapalnikiem piezo w komplecie. Garnek 0,95L z przykrywką wykonany z aluminium z powłoką nieprzywierającą. W garnku zastosowano wymiennik ciepła - radiator, który zmiejsza straty ciepła a także zużycie gazu i przyspiesza czas gotowania o 20%.  W zestawie znajdziemy również niezwykle lekki palnik Crux Lite.
399,00 zł
Wyprzedaż!-20%
Esbit kuchenka spirytusowa z zestawem garnków
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Turystyczny zestaw do gotowania na biwaku Esbit Alcohol Burner Set. Składa się z lekkich garnków turystycznych z wymiennikiem ciepła  oraz palnika spirytusowego. Wyposażony w takie możliwości gotowania w plenerze, ugotujesz dowolny posiłek. 
327,20 zł
409,00 zł
-10%
Optimus Crux Lite Terra Solo Cookset 0,6 L kuchenka turystyczna
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Turystyczny zestaw gotujący stanowiący idealne rozwiązanie dla ceniących sobie "lekkie podróżowanie". W skład zestawu gotującego wchodzi garnek Optimus Terra Solo 0,6 litra z wyprofilowanym dziobkiem oraz przykrywka, która może służyć również jako patelnia. Naczynia wykonane są z anodyzowanego aluminium. Dopełnienie zestawu stanowi palnik gazowy Optimus Crux Lite.

260,10 zł
289,00 zł
-15%
Optimus Terra Weekend HE Crux menażka 0,95L z palnikiem
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Uniwersalna kuchenka turystyczna. Zestaw składa się z palnika Optimus Crux oraz kompletu garnków (menażka + patelnia/przykrywka) Weekend HE Cook Set, wykonanych z anodyzowanego aluminium. Duży garnek o pojemności 0,95L posiada wymiennik ciepła, który odzyskując część energii z palnika oszczędza ilość zużywanego gazu oraz skraca czas gotowania. Całość zapakowana jest w siateczkowy pokrowiec. 
 
322,15 zł
379,00 zł