Termosy, kubki termiczne

Czy to stalowy termos próżniowy, kubek termiczny, czy też termos obiadowy, wszystkie te naczynia pomagają długo utrzymać temperaturę napojów lub żywności, abyśmy mogli cieszyć się gorącą kawą lub herbatą w zimy dzień, czy też ciepłą zupą lub daniem w porze obiadowej w pracy czy też na wycieczce. Obok klasycznych, szczelnych i wytrzymałych stalowych termosów możemy wybierać spośród szerokiej gamy pięknie zaprojektowanych, kolorowych termosów i kubków, które dodatkowo ucieszą oko. Wygodnym rozwiązaniem dla miłośników herbaty będą termosy z zaparzaczem oraz  termokubki z zaparzaczem - praską.

GSI Stainless Commuter JavaPress kubek z zaparzaczem do kawy
157,52 zł
179,00 zł -12%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Stalowy kubek termiczny z zaparzaczem do kawy Commuter JavaPress. Wygodny i elegancki kubek z praską, w którym zaparzymy kawę lub herbatę, następnie dzięki wewnętrznemu tłoczkowi odfiltrujemy na spód warstwę fusów. Zewnętrzna strona kubka i tłoczek tworzą podwójne stalowe ścianki, działające jak izolacja w termosie. Szczelna nakrętka z zamykanym ustnikiem zabezpiecza przed przypadkowym wylaniem zawartości kubka.
GSI Stainless Tiffin 260ml
71,10 zł
79,00 zł -10%
Wysyłamy w 24 godziny
Szczelny stalowy termos obiadowy 260 ml z ergonomiczną zakrętką - uchwytem. Izolowany próżniowo, wygodny termos z szeroką szyjką pozwoli na wygodne nakładanie dań do środka, a także spożywanie posiłku bezpośrednio z termosu. Długo utrzyma temperaturę zarówno potraw gorących jak i chłodnych. Stal nierdzewna, z której został wykonany nie przenika zapachami ani też smakami przenoszonych potraw.
Termos GSI Glacier Stainless Vacuum Bottle 0,5 litra
119,99 zł
149,99 zł -30,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Termos nie musi być nudny! Termos GSI o pojemności 0,5l. wykonany ze stali nierdzewnej, utrzymuje ciepło lub zimno napoju przez 15 godzin! Tłoczenia zapewniają idealny chwyt w każdych warunkach a gumowany spód  zapobiega przesuwaniu termosu. Termos posiada korek, który wystarczy nieco odkręcić aby nalać płyn. Kubek również ma podwójne, izolowane ścianki, aby lepiej trzymać temperaturę napoju.  
Ultralekki kubek termiczny 500ml GSI Glacier Stainless Microlite
119,90 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Leciutki kubek termiczny, utrzymuje temperaturę napojów gorących i zimnych do 8 godzin, mimo iż dzięki innowacyjnej konstrukcji jest lżejszy o 30 % od większości tradycyjnych modeli. Kubek GSI Microlite jest bardzo smukły, wygodny do uchwycenia i trzymania w dłoni. Ustnik zamykany jest zabezpieczającą klapką, którą obsługujemy jedną ręką. Dostępny w pięknych kolorach, wysoce odpornych na ścieranie.
GSI Stainless Tiffin 400ml
89,10 zł
99,00 zł -10%
Wysyłamy w 24 godziny
Szczelny stalowy termos obiadowy 400 ml z ergonomiczną zakrętką - uchwytem. Izolowany próżniowo, wygodny termos z szeroką szyjką pozwoli na wygodne nakładanie dań do środka, a także spożywanie posiłku bezpośrednio z termosu. Długo utrzyma temperaturę zarówno potraw gorących jak i chłodnych. Stal nierdzewna, z której został wykonany nie przenika zapachami ani też smakami przenoszonych potraw.
Termos GSI Glacier Stainless Vacuum Bottle 1litr
139,99 zł
179,99 zł -40,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Termos nie musi być zwyczajny! Termos GSI o pojemności 1 litra wykonany ze stali nierdzewnej, utrzymuje temperaturę napoju przez 15 godzin! Tłoczenia zapewniają idealny chwyt w każdych warunkach a gumowany spód zapobiega ślizganiu termosu. Termos posiada korek, który wystarczy nieco odkręcić aby nalać płyn. Innowacyjny kubek posiada izolowane próżniowo ścianki, aby lepiej trzymać temperaturę.
Termos na żywność 0,75L, Esbit Food Jug Polar
129,90 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Termos obiadowy Esbit Food Jug Polar 750 ml, wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej, z izolowanymi próżniowo ściankami. Termos obiadowy, który, długo utrzymuje temperaturę posiłku. Dla zabezpieczenia przed przypadkowym upuszczeniem zewnętrzna strona termosu posiada szorstkie, białe wykończenie antypoślizgowe. Wnętrze naczynia pokryte jest warstwą jonów srebra o właściwościach antybakteryjnych.
Kubek termiczny z praską do kawy lub herbaty GSI Commuter Java Press II
109,65 zł
129,00 zł -15%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Kubek termiczny z zaparzaczem - praską do kawy lub herbaty. Niezwykle przemyślana konstrukcja kubka Javapress pozwala zaparzyć kawę po francusku, z użyciem tłoczka i sitka. Zastosowanie dwóch warstw kubka oraz  dodatkowego neoprenowego pokrowca sprawia, że przygotowany gorący napój długo pozostanie gorący. Dodatkowa pokrywka z otworem na mleko i cukier zabezpiecza przed przypadkowym rozlaniem zawartości kubka.
Klean Kanteen 273 ml, termos obiadowy
159,99 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Termos obiadowy Kleen Kanteen o pojemności 273 ml. wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/8, trwałej, łatwej w utrzymaniu czystości. Stal nie przejmuje zapachów ani smaków przechowywanych w termosie potraw. Termos na jedzenie posiada izolowane próżniowo ścianki, dzięki czemu utrzymuje temperaturę posiłku, szeroka szyjka naczynia umożliwia wygodne nakładanie lub nalewanie potraw.
GSI Glacier Stainless Commuter Mug 0,5L kubek termiczny
134,10 zł
149,00 zł -10%
Wysyłamy w 24 godziny
Kubek termiczny ze stali nierdzewnej, pojemność 500 ml. Szczelny, utrzymuje temperaturę napoju do 15 godzin, a przy tym pięknie zaprojektowany i wykonany w niecodziennych kolorach. Termos z uszczelnianą blokadą w nakrętce umożliwia bezpośrednie picie napoju. Antypoślizgowa podstawa kubków została podgumowana. Kubek poręczny zarówno w podróży jak i w biurze, czy podczas wycieczek w chłodne dni. 
Esbit Food Jug 0,75 litra
109,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Termos obiadowy 750 ml, wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Szczelny i długo utrzymujący temperaturę. Szeroka szyjka termosu pozwala na wygodnie nakładanie do środka dań obiadowych, jak również ich jedzenie bezpośrednio z naczynia. Termos posiada szorstką, antypoślizgową powierzchnię. Korek posiada przycisk umożliwiający wyrównywanie ciśnienia w termosie.