Termosy

Stalowy termos do kawy lub herbaty to sprawdzony sposób na zabranie ze sobą gorącego napoju w zimny dzień aby później móc się rozgrzać. Do termosu możemy również zabrać ulubiony napar ziołowy, wrzątek, lub też ... mocno schłodzony napój w upalny dzień. Wykonany z nierdzewnej stali o podwójnych, izolowanych próżniowo ściankach bardzo długo utrzyma temperaturę nalanego do środka napoju.  Stal nierdzewna jest niezwykle praktycznym materiałem, wykonane z niej turystyczne termosy posiadają tę ogromną zaletę, iż nie przejmują one zapachów ani smaków, kawa zawsze będzie smakować jak kawa, a herbata jak herbata. Stalowe termosy są niezwykle trwałe w użytkowaniu, łatwe w myciu i czyszczeniu a obok tego wszystkiego ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia.

-20%
Termos GSI Glacier Stainless Vacuum Bottle 0,5 litra
Wysyłamy w 24 godziny

Termos nie musi być nudny! Termos GSI o pojemności 0,5l. wykonany ze stali nierdzewnej, utrzymuje ciepło lub zimno napoju przez 15 godzin! Tłoczenia zapewniają idealny chwyt w każdych warunkach a gumowany spód  zapobiega przesuwaniu termosu. Termos posiada korek, który wystarczy nieco odkręcić aby nalać płyn. Kubek również ma podwójne, izolowane ścianki, aby lepiej trzymać temperaturę napoju.


 

119,99 zł
149,99 zł
Wyprzedaż!-20%
Termos GSI Glacier Stainless Vacuum Bottle 1litr
Wysyłamy w 24 godziny

Termos nie musi być zwyczajny! Termos GSI o pojemności 1 litra wykonany ze stali nierdzewnej, utrzymuje temperaturę napoju przez 15 godzin! Tłoczenia zapewniają idealny chwyt w każdych warunkach a gumowany spód zapobiega ślizganiu termosu. Termos posiada korek, który wystarczy nieco odkręcić aby nalać płyn. Innowacyjny kubek posiada izolowane próżniowo ścianki, aby lepiej trzymać temperaturę.
143,99 zł
179,99 zł
Sigg Hot&Cold Brushed 0,5 litra termos z zaparzaczką do herbaty
Wysyłamy w 24 godziny

Nietuzinkowy stalowy termos 500 ml z serii Sigg Hot&Cold o konstrukcji nawiązującej do butelek tej marki. Nowoczesny, podwójnie uszczelniany korek stanowi równocześnie wygodny uchwyt. Wyposażenie termosu obejmuje dodatkowo koszyczek, który służy do zaparzania liściastej herbaty. Pomyślano tutaj również o bezpiecznym,  antypoślizgowym wykończeniu podstawy termosu.
99,00 zł
Thermos stalowy termos 1litr
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Stalowy, klasyczny stalowy termos Thermos o pojemności 1 litra, dzięki podwójnym ściankom, próżniowo izolowanym, termos długo utrzymuje temperaturę. Piękne, wesołe kolory dodatkowo zachęcają do zabrania termosu ze sobą na drogę.
Wyprzedaż!-10%
Esbit Olive Vacuum Flask 1litr
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Oliwkowy termos o pojemności 1 litr, który z pewnością polubią wędkarze i myśliwi. Lekki szczelny, długo trzymający temperaturę. Kolor khaki. Termos posiada na zewnątrz antypoślizgową powłokę, nie wysunie się przypadkowo z dłoni. Termos posiada 3 wymienne korki: wciskany i zakręcany, oraz 2 kubki do picia. Możemy poczęstować gorącym  napojem towarzysza wycieczki.
107,91 zł
119,90 zł
-16%
Esbit Vacuum Flask 0,75 litra
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Szczelny termos 0,75 litra wykonany ze stali nierdzewnej, pokrytej od zewnątrz czarną powłoką antypoślizgową. Zabezpiecza ona przed przypadkowym upuszczeniem termosu trzymanego w rękawiczce czy w zmarzniętej dłoni. Wnętrze termosu powleczone jest cienką warstwą srebra o działaniu antybakteryjnym. Ponadto, warstwa ta ułatwia usuwanie osadu oraz podnosi właściwości termiczne termosu.
92,32 zł
109,90 zł
-16%
Esbit Vacuum Flask 1 litr
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Szczelny litrowy termos wykonany ze stali nierdzewnej, pokrytej od zewnątrz czarną powłoką antypoślizgową. Zabezpiecza ona przed przypadkowym upuszczeniem termosu trzymanego w rękawiczce czy w zmarzniętej dłoni. Wnętrze termosu powleczone jest cienką warstwą srebra o działaniu antybakteryjnym. Ponadto, warstwa ta ułatwia usuwanie osadu oraz podnosi właściwości termiczne termosu.
100,72 zł
119,90 zł
-16%
Esbit Vacuum termos 1,5 litra
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Duży, rodzinny termos o pojemności 1,5 litra, z poręcznym uchwytem i paskiem. Posiada szeroką szyjkę, co umożliwia łatwe nalewanie lub nakładanie potraw. Wykonany ze stali nierdzewnej pokrytej od zewnątrz powłoką antypoślizgową. Zabezpiecza ona przed przypadkowym upuszczeniem termosu trzymanego w rękawiczce. Wewnątrz, termos powleczony jest cienką warstwą srebra o działaniu antybakteryjnym.
159,52 zł
189,90 zł
-16%
Esbit VacuumTermos 1,2 litra
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Duży, rodzinny termos o pojemności 1,2 litra, z poręcznym uchwytem i paskiem. Posiada szeroką szyjkę, co umożliwia łatwe nalewanie lub nakładanie potraw. Wykonany ze stali nierdzewnej pokrytej od zewnątrz powłoką antypoślizgową. Zabezpiecza ona przed przypadkowym upuszczeniem termosu trzymanego w rękawiczce. Wewnątrz, termos powleczony jest cienką warstwą srebra o działaniu antybakteryjnym.

 
142,72 zł
169,90 zł
Esbit Iso Vacuum Flask 0,75 litra
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Klasyczny termos ze stali nierdzewnej o pojemności 0,75 litra. Dla zapewnienia wygody użytkownika, termos wyposażono w 2 korki (korek wciskany i odkręcany) oraz 2 kubki. Dodatkowo, to co wyróżnia termos Esbit Iso Vacuum spośród innych, to warstwa miedzi, którą pokryte jest wnętrze termosu. Miedź posiada podobnie jak srebro działanie antybakteryjne i ułatwia utrzymanie termosu w czystości.
109,90 zł
Esbit Iso Vacuum Flask 0,5 litra
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Klasyczny termos ze stali nierdzewnej o pojemności 0,5 litra, Dla zapewnienia wygody użytkownika, termos wyposażono w 2 korki (korek wciskany i odkręcany) oraz 2 kubki. Dodatkowo, to co wyróżnia termos Esbit Iso Vacuum spośród innych, to warstwa miedzi, którą pokryte jest wnętrze termosu. Miedź posiada podobnie jak srebro działanie antybakteryjne i ułatwia utrzymanie termosu w czystości.
99,90 zł
-5%
Esbit Polar Vacuum 1 litr
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Szczelny, długo trzymający temperaturę stalowy termos o pojemności 1 litra. Aby zapewnić jeszcze większą wygodę użytkownika i pewny chwyt, wierzch termosu posiada wykończenie antypoślizgowe. Termos wyposażony jest w podwójny kubek i podwójny korek.
113,91 zł
119,90 zł
Esbit Iso Vacuum Flask 1 litr
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Klasyczny termos ze stali nierdzewnej o pojemności 1 litra. Dla zapewnienia wygody użytkownika, termos wyposażono w 2 korki (korek wciskany i odkręcany) oraz 2 kubki. Dodatkowo, to co wyróżnia termos Esbit Iso Vacuum spośród innych, to warstwa miedzi, którą pokryte jest wnętrze termosu. Miedź posiada podobnie jak srebro działanie antybakteryjne i ułatwia utrzymanie termosu w czystości.
119,90 zł
Rockland Frio 1 litr
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Termos Rockland Frio 1L wykonany z nierdzewnej stali idealnie nadaje się do przenoszenia gorących i zimnych napojów. Łatwy w obsłudze i wszechstronny, posiada dodatkowo ogumowaną powierzchnię, która poprawia uchwyt, a także zapobiega przypadkowemu wyślizgnięciu się mokrego termosu z ręki. Termos wyposażony został również w praktyczny kubek.

49,00 zł
-15%
Termos Rockland Galaxy 0,75 litra
Wysyłamy w 24 godziny

Elegancki stalowy termos 0,75l z izolowanymi próżniowo ściankami. Zewnętrzna powłoka termosu jest lekko szorstka, antypoślizgowa, podstawa została podklejona warstwą gumy, która również działa antypoślizgowo i podwala odstawiać po cichu termos na twarde powierzchnie. Niezwykle praktyczny jest kubek – również  stalowy, również izolowany próżniowo, który dłużej utrzymuje temperaturę napoju.  Smukły kształt termosu Galaxy sprawia, iż łatwo go wsunąć do plecaka czy torby. Klasyczny, jednak dopracowany w każdym detalu design termosu sprawia iż jest on praktyczny i wygodny w użytkowaniu.
95,20 zł
112,00 zł
-15%
Termos Rockland Galaxy 1 litr
Wysyłamy w 24 godziny

Elegancki stalowy termos 1 litr z izolowanymi próżniowo ściankami. Zewnętrzna powłoka termosu jest lekko szorstka, antypoślizgowa, podstawa została podklejona warstwą gumy, która również działa antypoślizgowo i podwala odstawiać po cichu termos na twarde powierzchnie. Niezwykle praktyczny jest kubek – również  stalowy, również izolowany próżniowo, który dłużej utrzymuje temperaturę napoju.  Smukły kształt termosu Galaxy sprawia, iż łatwo go wsunąć do plecaka czy torby. Klasyczny, jednak dopracowany w każdym detalu design termosu sprawia iż jest on praktyczny i wygodny w użytkowaniu.
106,25 zł
125,00 zł

Producenci termosów ciągle pracują nad poprawą designu wszelkiego typu termosów, kubków termicznych czy termosów obiadowych. Wiele modeli termosów od GSI Outdoors czy Rockland posiada piękne kolory, ale dodatkowo zewnętrzna powierzchnia jest zmatowiona, antypoślizgowa, jeśli nalewamy herbatę ręką w rękawicy, termos nie wyśliźnie nam się z ręki. Coraz częściej spotykamy również antypoślizgową podstawę termosu.

Również jeśli chodzi o konstrukcję kubka do termosu, możemy wybierać wśród różnych ofert. Możemy zdecydować, czy potrzebujemy podwójny kubek do termosu, aby dwie osoby mogły napić się równocześnie czy kubek który również ma podwójne, izolowane ścianki, aby nalana do niego herbata nie wystygła zbyt szybko.   

Dla miłośników świeżo parzonej herbaty pojawiły się również termosy z sitkiem do zaparzania herbaty liściastej, takie termosy z zaparzaczką znajdziemy w ofercie marki SIGG.

W sklepie turystycznym 3210sport.pl posiadamy bardzo szeroką ofertę termosów turystycznych, o różnych pojemnościach i wyglądzie. Nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie w naszej ofercie termosów odpowiedni model!