Lista produktów marki TREK'N EAT

Pełnoziarniste musli z pomarańczami i peroninem 200g, Trek'n Eat danie liofilizowane
27,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Turystyczne śniadanie liofilizowane: pożywne i smaczne pełnoziarniste musli z pomarańczami i energetycznym peroninem. Peronin to innowacyjny płynny pokarm, który w przeciwieństwie do tradycyjnego jedzenia nie musi być rozkładany w żołądku. Wchłania się przez około 6 minut w 96%, dzięki czemu zapewnia energię zaraz po spożyciu. Kombinacja peroninu z musli pozwoli na szybki start w aktywny dzień.
Trek'n Eat Chili con Carne 180g
28,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Trek'n Eat Chili con Carne. Pożywne i rozgrzewające danie liofilizowane, zawiera dodającą energii czerwoną fasolę, sycącą wołowinę, oraz pomidory i cebulkę. Prawdziwe południowe danie, którego przygotowanie zajmie tylko 10 minut, rozgrzeje i przywróci siły po intensywnym wysiłku.
Trek'n Eat Danie z ryżu po bałkańsku 190g
28,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Trek'n Eat Danie z ryżu po bałkańsku. Danie przywodzące skojarzenia z tradycyjną kuchnią bałkańską, pełne aromatu świeżych ziół. Sycące danie z ryżu i wołowiny przyprawione pachnącymi ziołami, przywrócą siły po długotrwałym wysiłku, co więcej sprawią, że zatęsknisz za nowymi wyzwaniami.
Trek'n Eat Kurczak Tikka Masala 150g
28,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Trek’n Eat tym razem zabiera nas na kulinarną wycieczkę do Indii, w świat aromatycznych mocnych przypraw. Liofilizowane danie bezglutenowe Tikka Masala składa się z kawałków kurczaka marynowanych w jogurcie, podanego w pikantnym sosie pomidorowym z ryżem.