Termosy na jedzenie

Termos obiadowy pozwoli w łatwy sposób zapakować gorący posiłek do pracy czy szkoły. Termosy na żywność są wygodne i szczelne, wykonane ze stali nierdzewnej termosy na jedzenie łatwo utrzymamy w czystości, a zważywszy, że nierdzewna stal nie przenika zapachami i smakami przenoszonych potraw, będą miały one swój właściwy smak.

GSI Stainless Tiffin 260ml
71,10 zł
79,00 zł -10%
Wysyłamy w 24 godziny
Szczelny stalowy termos obiadowy 260 ml z ergonomiczną zakrętką - uchwytem. Izolowany próżniowo, wygodny termos z szeroką szyjką pozwoli na wygodne nakładanie dań do środka, a także spożywanie posiłku bezpośrednio z termosu. Długo utrzyma temperaturę zarówno potraw gorących jak i chłodnych. Stal nierdzewna, z której został wykonany nie przenika zapachami ani też smakami przenoszonych potraw.
GSI Stainless Tiffin 400ml
89,10 zł
99,00 zł -10%
Wysyłamy w 24 godziny
Szczelny stalowy termos obiadowy 400 ml z ergonomiczną zakrętką - uchwytem. Izolowany próżniowo, wygodny termos z szeroką szyjką pozwoli na wygodne nakładanie dań do środka, a także spożywanie posiłku bezpośrednio z termosu. Długo utrzyma temperaturę zarówno potraw gorących jak i chłodnych. Stal nierdzewna, z której został wykonany nie przenika zapachami ani też smakami przenoszonych potraw.
Termos na żywność 0,75L, Esbit Food Jug Polar
129,90 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Termos obiadowy Esbit Food Jug Polar 750 ml, wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej, z izolowanymi próżniowo ściankami. Termos obiadowy, który, długo utrzymuje temperaturę posiłku. Dla zabezpieczenia przed przypadkowym upuszczeniem zewnętrzna strona termosu posiada szorstkie, białe wykończenie antypoślizgowe. Wnętrze naczynia pokryte jest warstwą jonów srebra o właściwościach antybakteryjnych.
Klean Kanteen 273 ml, termos obiadowy
159,99 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Termos obiadowy Kleen Kanteen o pojemności 273 ml. wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/8, trwałej, łatwej w utrzymaniu czystości. Stal nie przejmuje zapachów ani smaków przechowywanych w termosie potraw. Termos na jedzenie posiada izolowane próżniowo ścianki, dzięki czemu utrzymuje temperaturę posiłku, szeroka szyjka naczynia umożliwia wygodne nakładanie lub nalewanie potraw.
Esbit Food Jug 0,75 litra
109,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Termos obiadowy 750 ml, wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Szczelny i długo utrzymujący temperaturę. Szeroka szyjka termosu pozwala na wygodnie nakładanie do środka dań obiadowych, jak również ich jedzenie bezpośrednio z naczynia. Termos posiada szorstką, antypoślizgową powierzchnię. Korek posiada przycisk umożliwiający wyrównywanie ciśnienia w termosie.