Kubki termiczne

Kubek termiczny nie bez powodu stał się przyjacielem wielu zadowolonych użytkowników. Mały szczelny termosik na kawę lub herbatę z ustnikiem do wygodnego popijania, niezastąpiony w podróży samochodem, wygodnie zabierzemy go również do plecaka czy torebki, a używany w biurze nie pozwoli zalać dokumentów czy komputera. W prostszych wersjach będzie zwykłym kubkiem z przykrywką i pokrowcem termicznym jak Delta Mug Sea To Summit czy Infinity Backpacker Mug od GSI. W bardziej rozbudowanej wersji znajdziemy szeroką ofertę stalowych termokubków  z izolowanymi próżniowo ściankami, albo nawet z własną praską - zaparzaczem, dzięki któremu zaparzymy kawę lub liściastą herbatę bezpośrednio w kubku, taka opcję znajdziemy w Commuter Javapress marki GSI Outdoors.

GSI Stainless Commuter JavaPress kubek z zaparzaczem do kawy
157,52 zł
179,00 zł -12%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Stalowy kubek termiczny z zaparzaczem do kawy Commuter JavaPress. Wygodny i elegancki kubek z praską, w którym zaparzymy kawę lub herbatę, następnie dzięki wewnętrznemu tłoczkowi odfiltrujemy na spód warstwę fusów. Zewnętrzna strona kubka i tłoczek tworzą podwójne stalowe ścianki, działające jak izolacja w termosie. Szczelna nakrętka z zamykanym ustnikiem zabezpiecza przed przypadkowym wylaniem zawartości kubka.
Ultralekki kubek termiczny 500ml GSI Glacier Stainless Microlite
119,90 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Leciutki kubek termiczny, utrzymuje temperaturę napojów gorących i zimnych do 8 godzin, mimo iż dzięki innowacyjnej konstrukcji jest lżejszy o 30 % od większości tradycyjnych modeli. Kubek GSI Microlite jest bardzo smukły, wygodny do uchwycenia i trzymania w dłoni. Ustnik zamykany jest zabezpieczającą klapką, którą obsługujemy jedną ręką. Dostępny w pięknych kolorach, wysoce odpornych na ścieranie.
Kubek termiczny z praską do kawy lub herbaty GSI Commuter Java Press II
109,65 zł
129,00 zł -15%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Kubek termiczny z zaparzaczem - praską do kawy lub herbaty. Niezwykle przemyślana konstrukcja kubka Javapress pozwala zaparzyć kawę po francusku, z użyciem tłoczka i sitka. Zastosowanie dwóch warstw kubka oraz  dodatkowego neoprenowego pokrowca sprawia, że przygotowany gorący napój długo pozostanie gorący. Dodatkowa pokrywka z otworem na mleko i cukier zabezpiecza przed przypadkowym rozlaniem zawartości kubka.
GSI Glacier Stainless Commuter Mug 0,5L kubek termiczny
134,10 zł
149,00 zł -10%
Wysyłamy w 24 godziny
Kubek termiczny ze stali nierdzewnej, pojemność 500 ml. Szczelny, utrzymuje temperaturę napoju do 15 godzin, a przy tym pięknie zaprojektowany i wykonany w niecodziennych kolorach. Termos z uszczelnianą blokadą w nakrętce umożliwia bezpośrednie picie napoju. Antypoślizgowa podstawa kubków została podgumowana. Kubek poręczny zarówno w podróży jak i w biurze, czy podczas wycieczek w chłodne dni. 
GSI Infinity Backpacker Mug
44,90 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Turystyczny kubek termiczny z osłonką termoizolacyjną z neoprenu. Kubek Infinity Backpacker Mug zamykany jest szczelną przykrywką, przez którą możemy wygodnie pić, a dzięki której napój dłużej pozostanie ciepły, a także nie ulegnie przypadkowemu rozlaniu. Czy przygotowujesz kawę na biwaku czy też w domowym zaciszu, w tym kubku wypijesz ją ciepłą. 
Rockland Cosmic 330 ml
45,90 zł
55,90 zł -10,00 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Kubek termiczny Rockland Cosmic, zgrabny, ergonomiczny o pięknym, niezwyczajnym designie, może pełnić rolę niewielkiego termosu. Posiada szczelną zakrętkę, jego zaletą jest możliwość picia napoju bezpośrednio z pojemnika, bez potrzeby posiadania i noszenia dodatkowego kubka. Wykonany z nierdzewnej stali, o ściankach izolowanych próżniowo, utrzymuje temperaturę ciepłego napoju do 6 godz., zimnego do 12 godz.  
Sea To Summit Delta Insul Mug 473 ml
59,00 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Lekki kubek biwakowy z pokrywką wyposażony w termoizolacyjną osłonę termiczną,  pojemność 473 ml - kubek o nietypowej konstrukcji, który przyda się w wielu okolicznościach. Wykonany z lekkiego, nowoczesnego tworzywa, na zewnątrz otulony termoizolacyjnym rękawem z pianki EVA. Wieczko kubka posiada otwór, który umożliwia wygodne picie napoju.