Bidony dla dzieci

Bidon dziecięcy SIGG KBT Waterfall 0,4L
62,90 zł

Szczelny dziecięcy bidon SIGG KBT Waterfall 0,4L na napoje. Wygląd tych butelek zachwyci najmłodszych. Szeroki wybór kolorów i stylów butelek sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań. Bidony Sigg nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze powierzchnia butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.

 Butelka SIGG Football Team 0,4L
74,90 zł
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka Sigg 0,4l na napoje dla dzieci z drużyną piłkarską. Zapewnia wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Bidon wykonano z jednego kawałka aluminium, wewnętrzna powierzchnia butelki Sigg pokryta została specjalną warstwą, wolną od szkodliwych substancji  i BPA, dzięki której napoje zawsze zachowują pierwotny smak.
Butelka SIGG Disney Bella Unicorn 0,4L
74,01 zł
77,90 zł -5%
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka Sigg 0,4L na napoje dla dzieci z Bellą Jednorożcem. Oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Bidon wykonano z jednego kawałka aluminium, wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta została specjalną warstwą, wolną od szkodliwych substancji  i BPA, dzięki której napoje zawsze zachowują pierwotny smak.
Butelka SIGG Star Wars D 0.6L - metalowy bidon na napoje
93,00 zł

Butelka Sigg na napoje dla dzieci z motywem z filmu Star Wars myśliwce. Oferuje wszystko to, co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymały, szczelny i naprawdę lekki. Bidon wykonano z jednego kawałka aluminium, wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta została specjalną warstwą, wolną od szkodliwych substancji  i BPA, dzięki której napoje zawsze zachowują pierwotny smak.
 
SIGG Cars Speed 0,4 litra
75,05 zł
79,00 zł -5%
Wysyłamy w 24 godziny

Lekki i szczelny bidon na napoje dla dzieci z ukochanym przez dzieci bohaterem filmu Auta: Zygzakiem McQueenem. Wygląd tego bidonu zachwyci najmłodszych. Bidony Sigg są ekologiczne, bezpieczne dla zdrowia, nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, a wlane do nich płyny zachowują pierwotny zapach i smak.

Butelka SIGG 0,4L The Good Dinosaur
81,90 zł
Wysyłamy w 24 godziny

Szczelny bidon  0,4L na napoje dla dzieci motywem wesołego dinozaura, lubianego przez dzieci diplodoka. Posiada wszystko to, co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymały, szczelny i lekki. Bidony SIGG nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.

 

 

SIGG Cars McQueen 0.3L - bidon dla dzieci Zygzag McQueen
67,90 zł
Wytrzymały i szczelny bidon na napoje dla dzieci z bohaterem filmu Auta Zygzakiem McQueenem. Wygląd tych butelek zachwyci najmłodszych. Szeroki wybór kolorów i stylów butelek sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań. Bidony nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, a wlane do nich płyny zachowują pierwotny zapach i smak.

 
SIGG Disney Winnie The Pooh 0,3 litra - bidon dla dzieci z Kubusiem Puchatkiem
67,90 zł
Wysyłamy w 24 godziny

Wytrzymały i szczelny bidon na napoje dla dzieci z Kubusiem Puchatkiem. Wygląd tych butelek zachwyci najmłodszych. Szeroki wybór kolorów i stylów butelek sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań. Bidony nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, a wlane do nich płyny zachowują pierwotny zapach i smak.
Butelka SIGG Star Wars Rebel 0,6 litra
91,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka Sigg na napoje dla dzieci z motywem szturmowca z filmu Star Wars. Oferuje wszystko to, co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymały, szczelny i naprawdę lekki. Bidon wykonano z jednego kawałka aluminium, wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta została specjalną warstwą, wolną od szkodliwych substancji  i BPA, dzięki której napoje zawsze zachowują pierwotny smak.

 

Butelka SIGG Disney Elsa 0,4L litra - bidon z Elsą
79,00 zł
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka Sigg 0,4L na napoje dla dzieci z Elsą. Oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Bidon wykonano z jednego kawałka aluminium, wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta została specjalną warstwą, wolną od szkodliwych substancji  i BPA, dzięki której napoje zawsze zachowują pierwotny smak.

Butelka SIGG Hello Kitty Goth Math 0,4 litra fioletowy
77,90 zł

Szczelny bidon SIGG dla dzieci 0,4L z motywem Hello Kitty Goth Math w kolorze fioletowym. Oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Bidony SIGG nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.

Butelka SIGG 0,4L Glow Moon Dinos
77,90 zł
Wysyłamy w 24 godziny
Szczelny bidon SIGG na napoje dla dzieci 0,4 litra z motywem dinozaurów. Butelka posiada elementy, które fosforyzują w ciemności. Oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymały, szczelny i lekki. Bidony SIGG nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.
Butelka SIGG Disney Anna & Elsa 0,6L
91,00 zł

Szczelny bidon dla dzieci SIGG 0,6L na napoje dla dzieci z motywem Anna & Elsa. Butelka zapewnia wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Bidony SIGG nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak. 

Butelka SIGG Heart Crumble 0,6 litra
89,90 zł

Butelka Sigg 0,6 litra z różowymi serduszkami. Wygląd tych lekkich i szczelnych butelek na napoje zachwyci najmłodszych. Szeroki wybór kolorów butelek sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań. Bidony nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze powierzchnia butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.

Butelka SIGG Football Camp 0,4 litra
74,90 zł
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka Sigg na napoje dla dzieci z motywem piłkarskim Football Camp. Zapewnia wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Bidon wykonano z jednego kawałka aluminium, wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta została specjalną warstwą, wolną od szkodliwych substancji  i BPA, dzięki której napoje zawsze zachowują pierwotny smak.