GSI Mały pojemnik na sól i pieprz
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

GSI Mały pojemnik na sól i pieprz

Niewielki i praktyczny turystyczny pojemnik na przyprawy - solniczka i pieprzniczka w jednym. Wnętrze pojemnika jest przedzielone na pół, dzięki czemu możemy wsypać tam 2 różne przyprawy, a w zależności od tego jak ustawimy sitko, będziemy używać jednej z nich. Pojemnik jest szczelnie zamykany i wodoodporny, nie musimy się więc martwić, że przyprawy stracą aromat pod wpływem wilgoci.

39,99 zł (brutto) 32,51 zł (netto)
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

GSI Outdoors -  maleńki turystyczny pojemniczek na przyprawy

 

 

Maleńki podróżny pojemnik na przyprawy marki GSI Outdoors. Producent ten znany jest z dbałości o najwyższą jakość wykonania swoich produktów, jak również troski o funkcjonalność i trwałość produkowanego sprzętu biwakowego.

Niewielki i praktyczny pojemnik na przyprawy - solniczka i pieprzniczka w jednym. Wnętrze pojemnika jest przedzielone na pół, dzięki czemu możemy wsypać tam 2 różne przyprawy, a w zależności od tego jak ustawimy sitko, będziemy używać jednej z nich. Pojemnik jest szczelnie zamykany i wodoodporny, nie musimy się więc martwić, że przyprawy stracą aromat pod wpływem wilgoci. Sprytna modułowa konstrukcja pozwala na połączenie większej liczby pojemników i przechowywanie większej ilości przypraw w zestawie pojemników.

Napełnianie i utrzymywanie pojemnika w czystości, jest bardzo proste, a jednostronny dozownik gwarantuje, że zupa nigdy nie będzie za słona.

Waga: 45.36 g
Wymiary: 5,33 x 5,33 x 4,57 [cm]

Materiał: Kopoliester

 

79501
1 Przedmiot
090497795015