Hydrapak Expedition 8L składany zbiornik na wodę
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-18%

Hydrapak Expedition 8L składany zbiornik na wodę

Ekspedycyjny zbiornik na wodę o pojemności 8L z kranikiem. Kanister z wpinanym kranikiem, który można złożyć do niewielkich rozmiarów na czas transportu.  Pojemnik na wodę na biwak, kemping lub wyprawę, kompatybilny z filtrem do wody Katadyn Vario, dzięki czemu pozwala na przygotowanie zapasu  wody pitnej. Wykonany z bardzo wytrzymałych na mechaniczne uszkodzenia materiałów. Wolny od BPA i PVC.

262,32 zł 319,90 zł -18% 213,27 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 229,00 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

Hydrapak Expedition 8L - składany zbiornik na wodę. Ekspedycyjny zbiornik na wodę z kranikiem

 

Niezwykle przemyślany zbiornik na wodę na biwaku, kempingu lub w warunkach wyprawowych. Wykonany z niezwykle wytrzymałych na mechaniczne uszkodzenia materiałów, z trwale zgrzewanymi łączeniami. Spodnia część zbiornika została dodatkowo wzmocniona. Pionowe szyny stabilizują kanister, może on swobodnie stać, kiedy jest napełniony.
W bocznej części znajdziemy pionowy prześwit z miarką, która pozwoli ocenić ilość wody w zbiorniku.

Szeroki korek - wlew pozwoli na wygodne napełnianie oraz płukanie kanistra. Do głównego korka wpinany jest kranik, za pomocą którego możliwe jest dysponowanie woda ze zbiornika.

Zbiornik Hydrapak Expedition 8L pozwala na kilka sposobów mocowania, podwieszania czy też troczenia kanistra poprzez wykorzystanie szerokiego parcianego paska zamocowanego wzdłuż zbiornika, oraz 2 pasków typu "daisy chain" znajdujących się wokół bukłaka.

Dla podróżujących w trudno dostępne tereny, istotną funkcjonalnością jest możliwość podpięcia do kanistra filtra do wody Katadyn Vario (do kupienia osobno), dzięki czemu można przygotować zapas wody pitnej na wyprawie.

Kanister przeznaczony jest do użytku w szerokim zakresie temperatur: może być zamrażany, lub napełniany wodą o temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

Materiały z których wykonano kanister są bezpieczne dla zdrowia, są wolne od takich substancji jak BPA i PVC.

Specyfikacja produktu:

Pojemność: 8 L
Waga: 87 g
Wymiary: 380 mm x 200 mm
Materiał: Termoplastik, HDPE; Nylon

 

 

E800
4 Przedmioty
834456001072