STS Pocket shower prysznic turystyczny
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Sea To Summit Pocket Shower prysznic turystyczny

Turystyczny prysznic wykonany z wytrzymałego wodoszczelnego materiału, od góry zamykany podobnie jak worki kompresyjne, na rolowane zamknięcie. W podstawie prysznica umieszczona została kompaktowa główka prysznicowa, którą wystarczy przekręcić jak kurek w kranie, aby zaczęła płynąć woda. W podróży możemy wykorzystać go właśnie jakko worek kompresyjny.

89,10 zł (brutto) 99,00 zł -10% 72,44 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Sea To Summit - Kieszonkowy prysznic solarny pojemność 10 litrów, wystarcza na 7 minutową kąpiel!Czy są okoliczności w których zachowanie higieny jest niemożliwe? Odpowiedź brzmi nie - tak długo jak mamy do dyspozycji wodę i ultralekki kieszonkowy prysznic solarny marki Sea To Summit.

Wykonany z wytrzymałego wodoszczelnego materiału, od góry zamykany podobnie jak worki kompresyjne, na rolowane zamknięcie.
W podstawie prysznica umieszczona została kompaktowa główka prysznicowa, którą wystarczy przekręcić jak kurek w kranie, aby zaczęła płynąć woda.

Jak przygotować kąpiel? Napełnij prysznic wodą, zawieś za pomocą sznurka, przewieszonego przez 2 uchwyty. Czarny materiał, z którego wykonany jest prysznic absorbując energię promieni słonecznych nagrzeje wodę. Ilość wody w prysznicu wystarczy na 7 minutową kąpiel przy maksymalnym strumieniu wody.

W czasie podróży prysznic solarny możesz zamienić w worek wodoszczelny i pakować do niego śpiwór czy ubrania na czas transportu.

Prysznic pakowany jest w niewielki pokrowiec, zamykany na suwak, o wymiarach 7,5x15cm, waga: 120g.

 

Wymiary: średnica podstawy x wysokość: 20x50 cm

 

 

APSHOWER
9327868003488

Zobacz także