• -10%
STS Pocket shower prysznic turystyczny
STS Pocket shower prysznic turystyczny
STS Pocket shower prysznic turystyczny
STS Pocket shower prysznic turystyczny
STS Pocket shower prysznic turystyczny
STS Pocket shower prysznic turystyczny

Sea To Summit Pocket Shower prysznic turystyczny

Turystyczny prysznic wykonany z wytrzymałego wodoszczelnego materiału, od góry zamykany podobnie jak worki kompresyjne, na rolowane zamknięcie. W podstawie prysznica umieszczona została kompaktowa główka prysznicowa, którą wystarczy przekręcić jak kurek w kranie, aby zaczęła płynąć woda. W podróży możemy wykorzystać go właśnie jakko worek kompresyjny.

Produkt niedostępny
89,10 zł 99,00 zł -10%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 99,00 zł

 

Sea To Summit - Kieszonkowy prysznic solarny pojemność 10 litrów, wystarcza na 7 minutową kąpiel!Czy są okoliczności w których zachowanie higieny jest niemożliwe? Odpowiedź brzmi nie - tak długo jak mamy do dyspozycji wodę i ultralekki kieszonkowy prysznic solarny marki Sea To Summit.

Wykonany z wytrzymałego wodoszczelnego materiału, od góry zamykany podobnie jak worki kompresyjne, na rolowane zamknięcie.
W podstawie prysznica umieszczona została kompaktowa główka prysznicowa, którą wystarczy przekręcić jak kurek w kranie, aby zaczęła płynąć woda.

Jak przygotować kąpiel? Napełnij prysznic wodą, zawieś za pomocą sznurka, przewieszonego przez 2 uchwyty. Czarny materiał, z którego wykonany jest prysznic absorbując energię promieni słonecznych nagrzeje wodę. Ilość wody w prysznicu wystarczy na 7 minutową kąpiel przy maksymalnym strumieniu wody.

W czasie podróży prysznic solarny możesz zamienić w worek wodoszczelny i pakować do niego śpiwór czy ubrania na czas transportu.

Prysznic pakowany jest w niewielki pokrowiec, zamykany na suwak, o wymiarach 7,5x15cm, waga: 120g.

 

Wymiary: średnica podstawy x wysokość: 20x50 cm

 

 

APSHOWER

Zobacz także

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.