Lonża Black Diamond Easy Rider Via Ferrata Set
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Lonża Black Diamond Easy Rider Via Ferrata Set

Lonża do asekuracji na Via Ferrata Black Diamond Easy Rider ma na celu zapewnienie przede wszystkim bezpieczeństwa, jednak bez kompromisu dla wygody użytkownika. Wyposażona w dwa opatentowane przez BD karabinki Easy Rider, ze specjalną blokadą uniemożliwiającą przypadkowe wypięcie, oraz system absorpcji szoku, który minimalizuje siły działające na człowieka w razie odpadnięcia z drogi. Lonża przeznaczona dla użytkowinków o wadze 40-120 kg ( z plecakiem włącznie).

483,65 zł (brutto) 569,00 zł -15% 393,21 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Black Diamond Easy Rider Via Ferrata set lonża do asekuracji podczas wspinaczki na drogach typu via ferrataLonża do wspinaczki na ferratach Easy Rider ma na celu zapewnienie przede wszystkim bezpieczeństwa, jedna bez kompromisu dla wygody użytkownika. Wyposażona w dwa opatentowane przez BD karabinki Easy Rider, ze specjalną blokadą schowaną w obudowie karabinka uniemożliwiającą przypadkowe wypięcie. Ściśnięcie karabinka powoduje zwolnienie blokady i otwarcie karabinka.

Lonża wyposażona jest w system absorpcji szoku (EAS), który minimalizuje siły działające na człowieka w razie odpadnięcia z drogi. Energy Absorption System jest to długa taśma specjalnie pozszywana, która rozrywając się w chwili upadku przejmuje energię upadku. System schowany jest w pokrowcu zamykanym suwakiem.

Ramiona lonży są elastyczne, co w praktyce skraca ich długość, aby niepotrzebnie nie zwisały zahaczając o skały.

Całość spakujemy do wygodnego siatkowego pokrowca transportowego.

Specyfikacja:


Waga: 492g

Przeznaczona dla użytkowników w o wadze 40-120 kg  (waga z plecakiem włącznie)

BD620107
793661415657

3 innych produktów w tej samej kategorii: