Butelka SIGG Traveller Dark Blue 0.4L - bidon niebieski
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Butelka SIGG Traveller Dark Blue 1L

Klasyczna butelka SIGG Traveller Dark Blue, o pojemności 1 litra. Szczelny, bardzo lekki i wytrzymały bidon w kolorze niebieskim, jest rozwiązaniem praktycznym i w pełni ekologicznym: zużyte butelki nadają się w całości do recyklingu. Wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta jest specjalną warstwą, wolną od BPA, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak, a butelka jest łatwa w  myciu. Nieodzowna na wycieczce, uczelni lub w pracy.66,60 zł (brutto) 74,00 zł -10% 54,15 zł (netto)
new_releases Dostępność 2 dni

Butelka SIGG Traveller Dark Blue 1L – lekki klasyczny bidon na napoje


Klasyczna szwajcarska butelka SIGG. Bardzo lekki i w pełni szczelny bidon o pojemności 1 litra w pięknym niebieskim kolorze zamykany jest klasycznym, zakręcanym korkiem. Wnętrze butelki Sigg zostało pokryte warstwą, która ułatwia zachowanie czystości, nie pozwala na przenikanie butelki smakami czy też zapachami. Nalana do niej woda zawsze będzie miała smak wody.

Legendarne butelki SIGG produkowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii. Są funkcjonalne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Łatwo je utrzymać w czystości. Wykonane z jednego kawałka aluminium, który w całości jest poddawany recyklingowi. Butelki zapewniają znakomite warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.  

Duży wybór akcesoriów pozwala wykorzystać butelki SIGG na wiele sposobów.

Pojemność: 1 L
Waga: 147g
Butelka zamykana na klasyczny korek.

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

 7533.30
7610465753330