Butelka SIGG Crazy Black 0.6L
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Butelka SIGG Crazy Black 0,6L

Butelka SIGG Crazy Black bidon o pojemności 0,6 litra, klasyczny design połączony z eleganckim czarnym kolorem przechodzącym w naturalny aluminiowy. Zdumiewająco lekki i w pełni szczelny bidon na napoje. Wykonany z jednego kawałka aluminium, posiada specjalną wewnętrzną powłokę, dzięki której butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zawsze zachowują pierwotny smak.

76,90 zł (brutto) 62,52 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Butelka SIGG Crazy Black 0,6L - klasyczna metalowa butelka, lekka, szczelna oraz odporna na przechodzenie zapachami i smakami.

Butelka SIGG Crazy Black - bidon o pojemności 0,6 litra, klasyczny design połączony z fantazyjnym czarnym kolorem przechodzącym w naturalny aluminiowy. Zdumiewająco lekki i w pełni szczelny bidon na napoje czy izotonik. Wykonany z jednego kawałka aluminium, posiada specjalną wewnętrzną powłokę, dzięki której butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zawsze zachowują pierwotny smak.

Legendarne butelki SIGG produkowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii. Są funkcjonalne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Łatwo je utrzymać w czystości. Wykonane z jednego kawałka aluminium, który w całości jest poddawany recyklingowi. Nieodzowna na wycieczce, uczelni lub w pracy.

Klasyczna szwajcarska butelka SIGG. Projekty wykonywane są przez międzynarodowych grafików. Ponadczasowy dizajn butelki znalazł swoje miejsce w muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku.

Pojemność: 0.6 L
Waga: 115g
Butelka zamykana na klasyczny korek.

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8544.10
7610465854419