Butelka SIGG Traveller Berry Touch 0.6L
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Butelka SIGG Traveller Berry Touch 0,6L

Butelka SIGG Traveller Berry Touch 0,6 litra. Klasyczny metalowy bidon z zakręcanym korkiem oraz delikatnym logo. Butelka posiada antypoślizgowe chropowate wykończenie. Szczelna i  lekka wolną od BPA. Wewnętrzna strona butelki pokryta została specjalną warstwą, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak, a butelka jest łatwa w  myciu. Nieodzowna na wycieczce, uczelni lub w pracy.

69,90 zł (brutto) 56,83 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Butelka SIGG Traveller Berry Touch 0.6L. Klasyczna butelka SIGG z powłoką antypoślizgową - lekka, szczelna, ekologiczna. Nie zawiera BPA, a specjalna warstwa wewnętrzna sprawia iż nie zatrzymuje ona smaków ani zapachów i jest łatwa w myciu

Klasyczna butelka SIGG zakręcana korkiem. Metalowy bidon Sigg Traveller Berry Touch posiada wykończenie antypoślizgową nieco chropowatą powłoką. Na butelce znajdziemy nadrukowane niewielkie logo.

Dzięki specjalnej powłoce pokrywającej wnętrze butelki, nie zatrzymuje ona zapachów ani smaków nalewanych płynów. Jest również wygodna w myciu.

Nie zawiera BPA.


Butelki SIGG produkowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii. Są funkcjonalne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Łatwo je utrzymać w czystości. Wykonane z jednego kawałka aluminium, który w całości jest poddawany recyklingowi.


Duży wybór akcesoriów pozwala wykorzystać butelki SIGG na wiele sposobów.

Pojemność: 0.6 L
Waga: 115g
Butelka zamykana na klasyczny korek.

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8621.70
7610465862179