Sportowa butelka z antypoślizgowym wykończeniem Butelka SIGG WMBS Dark Touch 0,75L
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Butelka SIGG WMBS Dark Touch 0,75L

Butelka SIGG Dark Touch  0,75 litra. Bardzo lekki i szczelny sportowy bidon z antypoślizgową powłoką, wyprofilowany z przewężeniem w środkowej części zapewnia pewny chwyt nawet spoconą dłonią. Szeroka nakrętka umożliwia wrzucenie np kostek lodu. Ustnik działa na wciskanie lub wysuwanie. Wnętrze butelki pokryto specjalną warstwą, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak. Wolna od BPA  

84,90 zł (brutto) 69,02 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Butelka SIGG WMBS Dark Touch 0,75L - lekki sportowy bidon z powłoką antypoślizgową. Doskonała rozwiązanie na rower, siłownię czy wycieczkę.

Sportowa butelka z szeroką szyjką SIGG WMBS w kolorze ciemnego granatu, o pojemności 0,75 litra. Bardzo lekki i szczelny bidon z antypoślizgową powłoką, wyprofilowany z przewężeniem w środkowej części pozwala na pewny chwyt nawet spoconą dłonią. Szeroka nakrętka pozwala na wrzucenie do butelki np kostek lodu oraz ułatwia mycie.

Ustnik 3-stage w standardowej wersji wyposażenia działa na wciskanie lub wysuwanie, natomiast górną część korka można zamienić na klasyczny korek Sigg (poza zestawem).

Wnętrze butelki pokryte jest specjalną warstwą, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak, a butelka jest łatwa w  myciu. Bidon Sigg nie zawiera BPA

Specyfikacja:

Pojemność: 0,75 litra
Waga: 160g
Typ ustnika: 3-stage - adapter + 3-stage, ustnik można demontować do umycia
Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8777.70
7610465877777