Butelka WMB SIGGnature Red 1L - sportowy bidon
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Butelka SIGG WMB Nature Red 1 litr

Butelka SIGG na napoje, o pojemności 1 litra. Szczelna, bardzo lekka i wytrzymała, idealny parner do aktywności sportowej. Butelki z linii WMB mają szeroką szyjkę, która ułatwia nalewanie płynów, wrzucanie kostek lodu, czy późniejsze mycie. Wnętrze butelki pokryte specjalną powłoką, dzięki której nie przechodzi ona zapachami ani smakami, a nalewane płyny zachowują pierwotny smak.

89,00 zł
block Obecnie brak w magazynie

Sportowa butelka na napoje SIGG Nature Red 1L. Butelka z szeroką szyjką umożliwia łatwe nalewanie płynów lub wrzucanie kostek lodu

 

Butelka SIGG na napoje, o pojemności 1 litra. Szczelna, bardzo lekka i wytrzymała, idealny partner do aktywności sportowej. Butelki z linii WMB mają szeroką szyjkę, która ułatwia nalewanie płynów, wrzucanie kostek lodu, czy późniejsze mycie. Butelka wykonana z aluminium, a jej wnętrze pokryte zostało specjalną powłoką, dzięki której nie przechodzi ona zapachami ani smakami, a nalewane płyny zawsze zachowują pierwotny smak. W butelce zastosowano wygodny, szczelny ustnik 3 Stage wraz z blokadą.

Butelki SIGG produkowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii. Są funkcjonalne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Łatwo je utrzymać w czystości. Wykonane z jednego kawałka aluminium, który w całości jest poddawany recyklingowi. Butelki nie zawierają szkodliwych substancji takich jak BPA czy ftalany.

Duży wybór akcesoriów pozwala wykorzystać butelki SIGG na wiele sposobów.

Pojemność: 1.0 L
Waga: 181g

Kolor: czerwony
Butelka ma ustnik 3 Stage (adapter + 3 Stage). Ustnik można demontować na części pierwsze i łatwo go wyczyścić.


Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8324.50

rozmiary12345.jpg

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu, zadaj pytanie za pomoca poniższego formularza

{gformbuilderpro:1}