Butelka WMB Swiss Emblem Black 1.0L - bidon SIGG Swiss Emblem Black
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Butelka SIGG Swiss Emblem Black 1 litr

Butelka SIGG o pojemności 1 litra, klasyczna i elegancka w pięknym czarnym kolorze. Zdumiewająco lekki i w pełni szczelny bidon na napoje czy izotonik. Wykonany z jednego kawałka aluminium, posiada specjalną wewnętrzną powłokę, dzięki której sama butelka nie przenika zapachami, ani smakami, a napoje które do niej nalewamy zawsze zachowują pierwotny smak. Doskonały towarzysz sportów i podróży.

74,00 zł (brutto) 60,16 zł (netto)
new_releases Dostępność 2 dni

Bidon SIGG Swiss Emblem Black 1.0L - aluminiowy bidon zamykany klasycznym zakręcanym korkiem

Butelka SIGG o pojemności 1 litra, klasyczna i elegancka w pięknym, czarnym kolorze. Zdumiewająco lekka i szczelna butelka na napoje czy izotonik. Wykonana z jednego kawałka aluminium, posiada specjalną wewnętrzną powłokę, dzięki której sama butelka nie przenika zapachami, ani smakami, a napoje które do niej nalewamy zawsze zachowują pierwotny smak.

Legendarne butelki Sigg’a produkowane od ponad 100 lat w Szwajcarii. Szczelne, lekkie i wytrzymałe bidony gwarantują znakomite warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak. Są higieniczne, łatwe do mycia, również w zmywarce. Kompatybilne z ustnikami KBT i ABT. Dostępne izolujące pokrowce z neoprenu i nylonu. Butelki nie zawierają szkodliwych substancji jak ftalany czy BPA (bisfenol A).

Duży wybór akcesoriów pozwala wykorzystać butelki SIGG na wiele sposobów.

Pojemność: 1.0 L

Waga: 147g

Butelka zamykana na klasyczny korek.

<!-- [if gte mso 9]> <w:LsdException Locked="false" Priority="63" SemiHidden="false"

8319.10
761046583915