Butelka SIGG Swiss Emblem Black Touch 1.0L - bidon z powłoką antypoślizgową
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Butelka SIGG Swiss Emblem Black Touch 1 litr

Butelka SIGG o pojemności 1L, klasyczna i elegancka w praktycznym czarnym kolorze. Zdumiewająco lekki i w pełni szczelny bidon na napoje czy izotonik. Wykonany z jednego kawałka aluminium, posiada specjalną wewnętrzną powłokę, dzięki której nie przenika zapachami ani smakami, a napoje które do niej nalewamy zawsze zachowują pierwotny smak. Powierzchnia bidonu jest nieco szorstka, antypoślizgowa.

76,90 zł (brutto) 62,52 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Bidon SIGG Swiss Emblem Black Touch 1L  butelka na napoje z powłoką antypoślizgową

Butelka SIGG o pojemności 1 litra, klasyczna i elegancka w praktycznym, czarnym kolorze. Zewnętrzna powierzchnia butelki jest nieco szorstka, antypoślizgowa. Zdumiewająco lekka i szczelna butelka na napoje czy izotonik. Wykonana z jednego kawałka aluminium, posiada specjalną wewnętrzną powłokę, dzięki której sama butelka nie przenika zapachami, ani smakami, a napoje które do niej nalewamy zawsze zachowują pierwotny smak.

Legendarne butelki Sigg’a produkowane od ponad 100 lat w Szwajcarii. Szczelne, lekkie i wytrzymałe bidony gwarantują znakomite warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak. Są higieniczne, łatwe do mycia, również w zmywarce. Kompatybilne z ustnikami KBT i ABT. Dostępne izolujące pokrowce z neoprenu i nylonu. Butelki nie zawierają szkodliwych substancji jak ftalany czy BPA (bisfenol A).

Duży wybór akcesoriów pozwala wykorzystać butelki SIGG na wiele sposobów.

Pojemność: 1.0 L
Waga: 147g
Butelka zamykana na klasyczny korek.

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8325.60