Składany bidon 0,75L, Butelka Stash Malibu Blue Hydrapak
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Butelka Hydrapak Stash Malibu Blue 0,75L

Składany na płasko, miękki, bidon 0,75L. Po wypiciu wody czy izotoniku można go złożyć prawie na płasko, a wtedy nie zajmuje wiele miejsca w kieszeni czy plecaku. Butelka jest szczelna, oraz bardzo lekka, co dla wielu aktywnych osób jest bardzo istotne. Bidon wykonany jest z termoplastiku: tworzywa elastycznego, wysoce odpornego na odkształcenia czy zagięcia, również w niskich temperaturach.

66,90 zł (brutto) 54,39 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Składany bidon na napoje Hydrapak Stash Malibu Blue 0,75L, o 50% lżejszy od tradycyjnych bidonów


 

Składany na płasko, miękki, bidon na napoje. Po wypiciu wody czy izotoniku można go złożyć prawie na płasko, a wtedy nie zajmuje wiele miejsca w kieszeni czy plecaku. Butelka jest szczelna, oraz bardzo lekka, co dla wielu aktywnych osób jest bardzo istotne. Bidon wykonany jest z termoplastiku: tworzywa elastycznego, wysoce odpornego na odkształcenia czy zagięcia, również w niskich temperaturach. Wypijasz, składasz, zakręcasz! Zamiast dużej, twardej butelki niesiesz mały dysk.

 

Szeroka szyjka pozwala wrzucać kostki lodu czy szybko napełniać bukłak w trasie, butelkę z wodą można zamrażać lub napełniać ciepłą wodą do 60 stopni C. Bidon będzie pasował do większości terenowych filtrów do wody. Bidon wyposażony jest w ucho, dzięki któremu łatwiej go złapać, czy przytrzymać, ale również można go przypiąć karabińczykiem do plecaka, czy w inny poręczny sposób.

 

 

Gwarancja No-Leak™

 

Pojemność: 0,75L
Waga: 68 g
Wymiary: Rozłożony: 18,28 x 10.16 cm / Złożony: 5 x 10.16 cm
Materiał: 0.4 mm Termoplastik, HDPE
Szerokość szyjki: 42mm
Nie zawiera BPA, PVC i ftalanu
Kolor: niebieski / Malibu Blue

 

G102HP
4 Przedmioty
83456000709