Butelka SIGG Star Wars D 0.6L - metalowy bidon na napoje
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Butelka SIGG Star Wars D 0.6L - metalowy bidon na napoje

Butelka Sigg na napoje dla dzieci z motywem z filmu Star Wars myśliwce. Oferuje wszystko to, co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymały, szczelny i naprawdę lekki. Bidon wykonano z jednego kawałka aluminium, wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta została specjalną warstwą, wolną od szkodliwych substancji  i BPA, dzięki której napoje zawsze zachowują pierwotny smak.


 

93,00 zł (brutto) 75,61 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Bidon SIGG Star Wars D 0,6 L. Aluminiowy bidon młodzieżowy z myśliwcami

 

Butelka SIGG dla dzieci z motywem  z filmu Star Wars, z motywem filmowych myśliwców. Bidon oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Co więcej piękne rysunki i kolory tych butelek zachwycą najmłodszych. Szeroki wybór kolorów i stylów bidonów sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań,  a rodzice będą wreszcie spokojni, ponieważ naprawdę szczelne bidony SIGG zabezpieczą książki i zeszyty w plecakach pociech przed powodzią i plamami.

Butelki SIGG są wykonane głownie z aluminium oraz bezpiecznych materiałów, które nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA. Wnętrze butelki zostało pokryte cieniutką trwałą warstwą, która ułatwia czyszczenie butelek, ale przede wszystkim sprawia, iż napoje zachowują swój pierwotny smak.

Duży wybór akcesoriów pozwala wykorzystać butelki SIGG na wiele sposobów.

 

 

Pojemność: 0.6 L
Waga: 133g
Specjalny ustnik: KBT. Można go demontować i jest łatwy w czyszczeniu.

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

 

8573.60
7610465857366