Butelka Hydrapak Stash Blue 1L Sequoia Green
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-18%

Butelka Hydrapak Stash 1L Sequoia Green

Składana na płasko miękka sportowa butelka Hydrapak Stash Sequoia Green 1L. Po wypiciu wody czy izotoniku można go złożyć prawie na płasko, a wtedy nie zajmuje wiele miejsca w kieszeni czy plecaku. Butelka jest szczelna, oraz bardzo lekka, co dla wielu aktywnych osób jest bardzo istotne. Bidon wykonany jest z termoplastiku: tworzywa elastycznego, wysoce odpornego na odkształcenia czy zagięcia, również w niskich temperaturach

81,92 zł (brutto) 99,90 zł -18% 66,60 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Hydrapak Stash Sequoia Green 1L - miękka składana na płasko butelka sportowa, 50% lżejsza od tradycyjnych bidonówSkładany na płasko, miękki bidon na napoje o pojemności 1L. Po wypiciu wody czy izotoniku można go złożyć prawie do płaskiego dysku, a wtedy nie zajmuje wiele miejsca w kieszeni czy plecaku. Butelka Hydrapak Stash jest szczelna, oraz bardzo lekka, co dla wielu aktywnych osób jest bardzo istotne. Bidon wykonany jest z termoplastiku: tworzywa elastycznego, wysoce odpornego na odkształcenia czy zagięcia, również w niskich temperaturach. Wypijasz, składasz, zakręcasz! Zamiast dużej, twardej butelki niesiesz mały dysk.

Szeroka szyjka pozwala wrzucać kostki lodu czy szybko napełniać bukłak w trasie, butelkę z wodą można zamrażać lub napełniać ciepłą wodą do 60 stopni C. Bidon będzie pasował do większości terenowych filtrów do wody. Bidon wyposażony jest w ucho, dzięki któremu łatwiej go złapać, czy przytrzymać, ale również można go przypiąć karabińczykiem do plecaka, czy w inny poręczny sposób.

 

Gwarancja No-Leak™

Pojemność: 1L
Waga: 107 g
Wymiary: Rozłożony: 21 x 10 cm / Złożony: 6 x 10 cm
Materiał: 0.4 mm Termoplastik, HDPE
Szerokość szyjki: 57mm
Nie zawiera BPA, PVC i ftalanu

 

G121Q
3 Przedmioty
834456000914