Hydrapak Crush Bottle Malibu Blue 750 ml miękki składany bidon, softflask 750ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Hydrapak Crush Bottle 750 ml

Miękki bidon Hydrapak Crush Bottle 750ml to niezwykle poręczna składana butelka sportowa. Wykonana z termoplastycznego poliuteranu (TPU) bardzo odpornego na uszkodzenia, ale również na zaginanie, zgniatanie i odkształcenia. Przyda się właściwie wszędzie: w miejskiej codzienności, podczas biegania, wspinaczki, jazdy na rowerze, turystyki górskiej. Cechują ją: elastyczność, kompresyjność oraz wytrzymałość. Po opróżnieniu można ją złożyć do niewielkich rozmiarów.

Picie wody następuje po uciśnięciu ustnika zębami, inaczej wypływ wody jest zablokowany. Ustnik posiada zewnętrzne zamknięcie zapobiegające dostawianiu się kurzu czy zabrudzeń.  Szeroka szyjka pozwala na wygodne napełnianie oraz mycie butelki.


Butelka wolna od BPA, PCV. Nie przejmuje obcych zapachów i smaków.

71,92 zł (brutto) 89,90 zł -20% 58,47 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Hydrapak Crush Bottle 750 ml – miękki sportowy bidon, składana butelka – softflask 750 ml

 

 

Miękki bidon Hydrapak Crush Bottle 750ml to niezwykle poręczna składana butelka sportowa. Wykonana z termoplastycznego poliuretanu (TPU) bardzo odpornego na uszkodzenia, ale również na zaginanie, zgniatanie i odkształcenia. Przyda się właściwie wszędzie: w miejskiej codzienności, podczas biegania, wspinaczki, jazdy na rowerze, turystyki górskiej. Cechują ją: elastyczność, kompresyjność oraz wytrzymałość. Po opróżnieniu można ją złożyć do niewielkich rozmiarów.

 

Picie wody następuje po uciśnięciu ustnika zębami, inaczej wypływ wody jest zablokowany. Ustnik posiada zewnętrzne zamknięcie zapobiegające dostawianiu się kurzu czy zabrudzeń.  

 

Półsztywna podstawa sprawia, że butelka będzie stabilnie stała po postawieniu jej na ziemi. Odpowiednio szeroki szyjka butelki z kolei sprawia, że jej mycie oraz napełnianie jest znacznie bardziej wygodne.

Materiał, z którego został wykonany produkt jest wolny od szkodliwych dla zdrowia substancji – BPA, PCV. Nie przejmuje obcych zapachów i smaków.

Specyfikacja:

- Wymiary: 22,5 x 8cm
- Pojemność: 0,75l
- Szerokość szyjki: 42mm

 

B616HP
7 Przedmioty
834456001447